Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Z bazarku dla Abi Uzbierało się 159,10zł Wpłacam pieniążki do skarbnika Abi Eli i jak zawsze proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dojdą na konto :)
  2. Ja zostawiam tak na zapas bo jutro jadę opiekować się wnukami i we wtorek wracam. Mam nadzieję,ze nie będę tak padnięta i dam rady wlatywać na dogo :)
  3. Jak zawsze coś pod górkę. Trzymam kciuki za taki prawdziwy i wspaniały!
  4. Ma mała trochę gorsze chwile ale grumt to doradzić coś rodzince....może niezawodna nasza Sowa by coś doradziła?
  5. Biedny maluch....dobrze,że chociaż wspaniałe opiekunki mu się trafiają.
  6. Cudna ta maleńka i aż dziw bierze,że jeszcze swojego domku nie ma.
  7. Mały wie jak sobie ułatwiać życie . Ciekawe co on w sobie takiego ma, że go kobiety na rękach noszą ;)
  8. Śnieżynko kochana nic się nie bój. Może jakiś kong by jej odegnał myśli przed niszczeniem?
  9. Samego szczęścia maleńka :)
  10. Wpadam do małej bo dawno mnie tu nie było:) Dobrze,że dziewczynka zrezygnowała z demolki ;) Oby tak dalej maleńka!
  11. Jest szansa dla Guciątka i to sam Gucio swoim zachowaniem potwierdza. Oby tak było jak najdłużej!
  12. Tak strasznie szkoda tych wszystkich psiaków...a ta bezradność dobija :(
  13. Dopiszę do ogłoszeń Miki :) Eluś wybór zostawiam Tobie :) :) No i git:) Dziękujemy!!! :* Ja Was bardzo przepraszam, że teraz jestem jak jestem...czyli mnie prawie nie ma. W pracy już nie po 10 - 11 godzin tylko teraz po 12-13 siedzę. Dwie dziewczyny na chorobowym, dwie nowo przyjęte, które muszę wszystkiego uczyć i jeszcze swoje zrobić. Przyjeżdżam do domu i padam na twarz. Ogłoszenia Miki https://www.olx.pl/oferta/mikusia-mlodziutka-suczka-czeka-na-swoja-pania-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/psia-dama-w-typie-collie-wielka-lagodnosc-i-delikatnosc-CID103-IDwnsSH.html https://www.olx.pl/oferta/wciaz-czekam-zabierz-mnie-do-domku-prosze-CID103-IDtou8T.html https://www.olx.pl/oferta/ach-zeby-tak-miec-swojego-pana-CID103-IDuPWvH.html https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-przytul-adoptuj-CID103-IDutuw9.html https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html https://www.olx.pl/oferta/czekam-tylko-na-ciebie-CID103-IDszJfJ.html https://www.olx.pl/oferta/zwykla-niezwykla-milka-CID103-IDuOfnD.html https://www.olx.pl/oferta/ja-czekam-wciaz-czekam-na-ciebie-moj-przyjacielu-CID103-IDwp9nZ.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html https://www.olx.pl/oferta/marze-o-domku-CID103-IDuUQMH.html https://www.olx.pl/oferta/mila-szuka-domu-CID103-IDuFLVD.html https://www.olx.pl/oferta/mloda-delikatna-wysterylizolwana-suczka-szuka-kochajacych-opiekunow-CID103-IDwrnef.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html I już uprzedzam pytanie,że nikt nie dzwonił :( No i muszę napisać do domku Bobika, że nie doszły obiecane zdjęcia chłopaka.
  14. 49 kiedy zakłada się konto a 39zł kiedy się już je ma a chce tylko zarejestrować nowego psiaczka. Kochane ile będzie wynosić szczepienie na wirusówki Abi? Tak bardzo się cieszę,że dziewczynka coraz ładniej się zachowuje, Strasznie się cieszę!
  15. No to czekamy na wieści o Benitce. na wieści od weta i wieści czy Ela jest zdrowa. Uściski dla FK zostawiam !
  16. POwiem tylko,że p.Krysię i jej męża to mogłabym sklonować gdyby się tylko dało :)
  17. Eluś oby NIE!!! Pozdrawiam wszystkie FK i przepraszam,że tak mnie mało ostatnio :(
  18. Przepraszam,że nic nie napisałam. Sarcia bardzo przywiązała się do państwa a Oni do niej. Mała jest oczkiem w głowie. Kaszelek minął . Ma dostać nowe szeleczki - te które były w sklepie były dla nie za duże, czekają na dostawę mniejszych - mocniej wycięte aby kiedy na spacerze trochę ciągnie nie dusiły ją w szyję. No i Pani Krysia bardzo dziękowała za Sarcie,że to taki kochany i wspaniały piesek. Teraz czekam na zdjęcia ale pewnie p.Krysia czeka na córkę bo mówiła,że niestety ona i elektroniczna poczta to dwie różne bajki :)
  19. Nic. Totalnie nic :( Kochane dopatrzyłam się ,że Mika ma wyróżnione dwa ogłoszenia i niestety oba są na Kraków :( https://www.olx.pl/oferta/mikusia-mlodziutka-suczka-czeka-na-swoja-pania-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/mloda-delikatna-wysterylizolwana-suczka-szuka-kochajacych-opiekunow-CID103-IDwrnef.html
×
×
  • Create New...