-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wspaniałe wiadomości! Bardzo się cieszę ,że starsza sunia bezpieczna!
-
Oby TAKICH wiadomości było coraz więcej! Powodzenia Aria!
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Znajdzie swój domek i on ! Przystojniak z niego jak się patrzy :) -
Czyli Malince szykuje się domek a babinka bezpieczna?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści Elu! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Może kiedyś koteczka zajrzy do Was :) -
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
-
Cała przestrzeń tylko dla nich :D
-
Dziękuję Eluś za ciągłe wsparcie Mikusi :) A mi się przypomniało i sprawdziłą, że wiszę jeszcze z bazarku 50zł aby wyrównać pożyczę na przewiezienie Miki do hop! Muszę coś poszukać i zrobić bazareczek na spłatę tego długu :) Wiem .Wiem ,ze nie ma co oddawać psiaka w pierwsze lepsze ręce. Tym bardziej,że Mika potrzebuje naprawdę wspaniałego domku.Może uda jej się trafić na taki jak Oli? Oby!:D
-
Mam nadzieję, ze nie uśpili jej gdzieś u innego weta :(
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitka zrelaksowana na kanapie. I to jest wspaniały widok! :D Elu bo jak nie Ty to kto? ;) A poważnie tak to już jest,że jak tylko ludzie się dowiedzą,że ktoś pomaga zwierzakom to wszystkie takie wiadomości o zwierzętach zaraz to takiej osoby niosą. Dobrze,że ta pani weźmie kotka pod swoją opiekę. Ciekawe gdzie się podział drugi. Elu pytam tak z ciekawości i niewiedzy mojej. Jak oznaczas/zaznacza się kastrowane kotki? Miłego popołudnia FK :) -
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jestem u chłopaka i ja :) -
Trzymam kciuki za malca i za Ciebie Aniu :) Basiu dbaj o siebie!
-
Tylko na TAKI :)
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Sama bym przy takim wyładowaniu wlazła w mysią dziurę... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A u mnie nie padało i nie pada ...i ciągle upał :/ Miłego FK i cała rezto :D -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitka jak zawsze urocza :D a Tobie Eluś co się stało? Jakie badania musisz robić?