-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Zadzwoni , zadzwoni i TEN domek do Betinki A rodzinka jakaś dziwna. Skoro już tyle razy "próbowali" z ogłoszenia to po co nadal to robią? :/ Może pluszaka im trzeba a nie żywego stworzenia?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, pozdrawiam i ściskam ;) Weekend minął mi pracowicie bo...w pracy ;) Czas tak szybko leci. Już mamy grudzień a za chwilkę będą święta. Po świętach NR i człowiek znowu o rok starszy. Kiedyś to cieszyło .Zwłaszcza jak się miało naście lat. Teraz niestety jest odwrotnie. Ten czas za szybko niestety ucieka. Całkiem jak woda przez palce. Miłego tygodnia Dziewczyny :) -
Cieszę się ,że Julita mogła relacjonować Wam co u Miki . Dostawałam w pracy na bieżąco wiadomości od Julity i od p.Sławka. Pan Sławek specjalnie zamienił się dzisiaj na zmiany aby przywitać Mikusię w domku. Mała dostała miseczkę chrząstek i ze smakiem je zjadła. Na spacerze krążyła jak orbita wszystko wąchając. Wołana do wyjścia na dwór podchodzi, wącha smycz i ładnie daje sobie ją zapiąć. Na spacerku ogonek co jakiś czas wędrował do góry. Jestem pewna,że mała będzie tam kochana. Oby jak najszybciej zdała sobie sprawę ,że jest bezpieczna i kochana :)
-
Myślę ,że w Rodzinie p. Sławka Mikusia będzie miała wspaniały domek :) Dzisiaj mała rano wyrusza i trzymam kciuki aby szybko zrozumiała, że to ostatnia zmiana w jej życiu, że to będą już JEJ LUDZiE, JEJ DOM I RODZINA :) Może Lalunię zaproponuj Eluś :) Proszę nie wpłacajcie już na Mikusię w tym miesiącu ale proszę poczekajcie do końca miesiąca z przeniesieniem deklaracji na inne potrzebujące psiaczki.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Abisiu! -
To wspaniale :D