-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Nie mogło być inaczej po telefonie Toli :) Bardzo dziękujemy:)
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ,że będzie mogła u Ciebie poznać i poczuć dobroć człowieka :) -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Do tego nie mogłam dopuścić ;):) -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wieczorem jak wrócę z pracy porozsyłam zaproszenia na wątek małej :) -
Dobrze ,że mogłam odebrać no i ,że słyszałam telefon. Bo w pracy to różnie bywa. Miałam do powrotu do domu czas na przemyślenia :) No bo nie ma jak nocne rozmowy Polaków. Dobrze,że wiem,że Eluś nie chodzi wcześnie spać ;) Fajnie,że mała jedzie do jaggi . Szczeniaczki będą miały raźniej razem :)
-
Guccio proszę podeślij swój adres Anulce :) Wieczorem Anulko wpłacę :)
-
Jeśli zdecydujesz się na oba zapłacę za jedno i połowę za wysyłkę i to będzie prezent ode mnie dla Bulimka :)
-
U Anulki z bazarku zostało takie cosik: 23.Nowe ubranko ciepłe z polaru(jedynie przymierzone przez chwilę).JAZZY.Zapinanie na zamek na grzbiecie,w psie ściągane na gumkę,wsadzane tylko dwie przednie łapy.Porządny polar i obszycie.dług.całkowita-43cm(w tym golfik-5cm);szer.28cmx2.Podatny polar a więc może być szersze. CW - 15,00zł 27.Nowe w opakowaniu ubranko TRIXE.Rozm.35.Kolor czarny,obszyte popielem. Mierzone od szyi do ogona-35cm bez zawinięcia,które ma 5cm. Wierzch ortalion,spód tkanina kocowa(beż) Tak są mierzone wszystkie ubranka. CW - 14,00zł Wydaje mi się,że wg podanych wymiarów powinny być ok :) Pierwsze fajne bo i brzuszek schowany. Drugie fajne na deszczyk bo nie przemoknie.
-
Takie miał też "mój" Teoś Gdyby udało się dla niej znaleźć DT łatwiej by było zebrać resztę funduszy aby mogła wyjść.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja też. I to nie ze względu na wygląd tylko na zdrowie. Teraz już ciekawie nie jest a później? Boję się, że jeszcze z 10-15 lat i nie dam rady nic koło siebie zrobić. kiepski stan kręgosłupa, idący ból w nogi, utrata czucia czucia. To wszystko już teraz nie wygląda fajnie. Szkoda,że nie możemy wymienić felernych części ciała na nowe ;) Pozdrowienia jak zawsze zostawiam dla FK i całej reszty :D -
Dziwiło mnie tak szybkie wypuszczenie gdy w grę wchodziły problemy ze skaczącym cukrem. Unormowanie go to podstawa bo to źle wpływa na całą resztę :(
-
Znowu zdrowie?
-
Dobrze,że są zainteresowane domki chłopakiem. Dość już przeszedł w swym życiu i głupiego domku nie potrzeba!
-
Zapytam Anuli czy ma coś w rozmiarze :)