Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. I ja się zjawiam u dziewczyny :) Coś podeślę po wypłacie. Niestety nie będzie tego dużo.
  2. Nie mogło być inaczej po telefonie Toli :) Bardzo dziękujemy:)
  3. Kochane DEKLAROWICZKI :) Z elik - Elą bierzemy z Zamościa pod opiekę malutką sunie . Gdyby któraś z Was chciała przenieść swoją deklarację na dziewczynkę będziemy ogromnie wdzięczne :)
  4. Bielsko -Biała :) https://www.olx.pl/oferta/pregowana-pieknosc-CID103-IDxLR2Z.html
  5. Dobrze ,że mogłam odebrać no i ,że słyszałam telefon. Bo w pracy to różnie bywa. Miałam do powrotu do domu czas na przemyślenia :) No bo nie ma jak nocne rozmowy Polaków. Dobrze,że wiem,że Eluś nie chodzi wcześnie spać ;) Fajnie,że mała jedzie do jaggi . Szczeniaczki będą miały raźniej razem :)
  6. Guccio proszę podeślij swój adres Anulce :) Wieczorem Anulko wpłacę :)
  7. Jeśli zdecydujesz się na oba zapłacę za jedno i połowę za wysyłkę i to będzie prezent ode mnie dla Bulimka :)
  8. Szkoda. Miałam nadzieję,że coś z tego będzie... Zrobię Gabi wieczorem jak wrócę z pracy. Zmienię trochę tekst...ale jak Mikę ogłaszałam to miałam 7 ogłoszeń z tym samym tekstem tylko zdjęcia trochę inne i nic mi nie usunęli. Może miałam szczęście :)
  9. I pewnie nie ostatnia :) Misiuniu głaski maleńka zostawiam :) PS Czy Misia jest już ogłaszana?
  10. U Anulki z bazarku zostało takie cosik: 23.Nowe ubranko ciepłe z polaru(jedynie przymierzone przez chwilę).JAZZY.Zapinanie na zamek na grzbiecie,w psie ściągane na gumkę,wsadzane tylko dwie przednie łapy.Porządny polar i obszycie.dług.całkowita-43cm(w tym golfik-5cm);szer.28cmx2.Podatny polar a więc może być szersze. CW - 15,00zł 27.Nowe w opakowaniu ubranko TRIXE.Rozm.35.Kolor czarny,obszyte popielem. Mierzone od szyi do ogona-35cm bez zawinięcia,które ma 5cm. Wierzch ortalion,spód tkanina kocowa(beż) Tak są mierzone wszystkie ubranka. CW - 14,00zł Wydaje mi się,że wg podanych wymiarów powinny być ok :) Pierwsze fajne bo i brzuszek schowany. Drugie fajne na deszczyk bo nie przemoknie.
  11. Takie miał też "mój" Teoś Gdyby udało się dla niej znaleźć DT łatwiej by było zebrać resztę funduszy aby mogła wyjść.
  12. Ja też. I to nie ze względu na wygląd tylko na zdrowie. Teraz już ciekawie nie jest a później? Boję się, że jeszcze z 10-15 lat i nie dam rady nic koło siebie zrobić. kiepski stan kręgosłupa, idący ból w nogi, utrata czucia czucia. To wszystko już teraz nie wygląda fajnie. Szkoda,że nie możemy wymienić felernych części ciała na nowe ;) Pozdrowienia jak zawsze zostawiam dla FK i całej reszty :D
  13. Dziwiło mnie tak szybkie wypuszczenie gdy w grę wchodziły problemy ze skaczącym cukrem. Unormowanie go to podstawa bo to źle wpływa na całą resztę :(
  14. Zrobić gdzieś dziewczynie ogłoszenie? Gabi a z tego ogłoszenia co elik pisała u Miki nie ma odzewu?
  15. Znowu zdrowie?
  16. Dobrze,że są zainteresowane domki chłopakiem. Dość już przeszedł w swym życiu i głupiego domku nie potrzeba!
  17. Zapytam Anuli czy ma coś w rozmiarze :)
×
×
  • Create New...