Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. SMS od p.Sławka. Odpowiedź na moje zapytanie jak tam Mika: "Ma etapy gdy nas zadziwia i momenty kiedy strach bierze gore. Potrafi zaczepiać do zabawy a nawet w jej trakcie powarczeć a gdy ktoś chce pogłaskać to się kuli Rano jak wróciłem z nocki to położyłem się na 2 godziny, to położyła się ze mną ale w pewnym oddaleniu." "
  2. Zmierz mu cały korpusik na pleckach - do ogonka. I szerokość mierząc zaraz za przednimi łapkami i podaj tutaj :) Anulka miała na bazarku ubranka. Może coś się u niej dopasuje i dwa psiaki skorzystają przy okazji :)
  3. b-b

    Załamana

    Psiaki nie pokazują nam ,że coś im dolega, boli. Przykro mi ale jak już popiskuje to naprawdę musi mu choroba doskwierać. Może to już czas dać mu odpocząć od bólu... I jemu i sobie.
  4. Dostałam właśnie od p.Sławka - jest w pracy na nocce - wiadomość: "Pani Bogusiu. Jestem w pracy ale z tego co mi moi przekazali to wieczorem tak szalała po mieszkaniu, ze mało nóg nie połamała. Szał radości. Już jak bylem w domu i rozbierałem na części jedna kanapę aby moc ja znieść do piwnicy to zaglądała z zaciekawieniem co robię. A jak usiadłem na drugiej kanapie to położyła się kolo mnie. " Normalnie się poryczałam! Jak tu nie wierzyć w CUDA ?:)
  5. A niby z czym? ;P Zbożową to kiedyś z "prądem" pili ale inka zawsze z mlekiem :D
  6. Dobrze,że się wszystko wyjaśniło :) Ja dzisiaj tylko SMS-owałam z Panem ale jutro przed pracą postaram się zadzwonić - mam nadzieję, że Go nie obudzę po nocce - i podziękuję za zwrot pieniążków za transport Miki znaczy się Saruni :) Jak zawsze lajki mi się skończyły :(
  7. Dzisiaj rano na spacerze w lesie - blisko położony koło domku Mikusi - ogonek był cały czas w górze. Pan rozkręca kanapę a Mika się bacznie przygląda :) Pan Sławek podziwia skoczność suni. Nie chciało się jej obejść dół wielkości około 1m to go przeskoczyła :) Na drugim spacerku było widać, że sprawia jej przyjemność. Myślę,zę nikt nie spodziewał się ,że Mikusia aż tak dobrze wypadnie w pierwszych godzinach w swoim Domku :) Zaskoczyła chyba nas wszystkich swoją odwagą :) Tak jak Julita pisała ratuję ją ciekawość świata i to pozwala jej pokonywać te jeszcze siedzące jej choć już mniejsze lęki. Oby tak dalej maleńka!
  8. Dziwne bo nigdy jeszcze mi się takie felerne nie trafiły. Eluś a masz jeszcze jakiś podkład z tej serii/paczki? Zobacz czy na stole wylanie wody na podkład spowoduje też jej przesiąknięcie. Pomyślałam tak,że może panienka wchodzi na podkład ale dupcia jest na styku i mocz podpływa pod podkład dlatego jest mokro pod nim. Moja tak robiła właśnie z tym ,ze my mamy wykładzinę i nic nam nie czerniało.
  9. A ja skorzystam z wszystkich opcji ;) Po pracującym weekendzie należy mi się...chyba :D ;)
  10. Kiedy się boi ucieka do kojca. Może i w domu potrzebowała by takiego "zabezpieczenie" Może klatka kennelowa dałaby jej poczucie bezpieczeństwa w domu. Może sam dom, wielkość pomieszczenia wzbudza w niej strach?
  11. Proszę o nr konta. Podrzucę grosik po wypłacie.
  12. Miziaki dla przystojniaka zostawiam :)
  13. Zadzwoni , zadzwoni i TEN domek do Betinki A rodzinka jakaś dziwna. Skoro już tyle razy "próbowali" z ogłoszenia to po co nadal to robią? :/ Może pluszaka im trzeba a nie żywego stworzenia?
×
×
  • Create New...