Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zadzwoni , zadzwoni i TEN domek do Betinki A rodzinka jakaś dziwna. Skoro już tyle razy "próbowali" z ogłoszenia to po co nadal to robią? :/ Może pluszaka im trzeba a nie żywego stworzenia?
  2. Trzymajmy Kochane, Trzymajmy. I najlepszym adopcjom jest to potrzebne ;) Nie liczę na to ,ze wieści wciąż będzie wciąż dobre ale mam nadzieję, że właśnie tych dobrych wieści będzie coraz więcej i więcej :)
  3. Zaglądam, pozdrawiam i ściskam ;) Weekend minął mi pracowicie bo...w pracy ;) Czas tak szybko leci. Już mamy grudzień a za chwilkę będą święta. Po świętach NR i człowiek znowu o rok starszy. Kiedyś to cieszyło .Zwłaszcza jak się miało naście lat. Teraz niestety jest odwrotnie. Ten czas za szybko niestety ucieka. Całkiem jak woda przez palce. Miłego tygodnia Dziewczyny :)
  4. No to będzie Warszawa :) https://www.olx.pl/oferta/lajla-czeka-moze-wlasnie-na-ciebie-CID103-IDxJdx1.html
  5. Naprawdę dziw bierze,ze chłopak jeszcze czeka ma swoją rodzinę. Trzymam kciuki za domek!
  6. Cały czas podczytuję wątek i trzymałam kciuki za maluszki. Fajnie, że znalazły się domki odpowiednie do nich :) Ciekawe co u ich mamy. Czy Tola coś o niej wie?
  7. Cieszę się ,że Julita mogła relacjonować Wam co u Miki . Dostawałam w pracy na bieżąco wiadomości od Julity i od p.Sławka. Pan Sławek specjalnie zamienił się dzisiaj na zmiany aby przywitać Mikusię w domku. Mała dostała miseczkę chrząstek i ze smakiem je zjadła. Na spacerze krążyła jak orbita wszystko wąchając. Wołana do wyjścia na dwór podchodzi, wącha smycz i ładnie daje sobie ją zapiąć. Na spacerku ogonek co jakiś czas wędrował do góry. Jestem pewna,że mała będzie tam kochana. Oby jak najszybciej zdała sobie sprawę ,że jest bezpieczna i kochana :)
  8. Myślę ,że w Rodzinie p. Sławka Mikusia będzie miała wspaniały domek :) Dzisiaj mała rano wyrusza i trzymam kciuki aby szybko zrozumiała, że to ostatnia zmiana w jej życiu, że to będą już JEJ LUDZiE, JEJ DOM I RODZINA :) Może Lalunię zaproponuj Eluś :) Proszę nie wpłacajcie już na Mikusię w tym miesiącu ale proszę poczekajcie do końca miesiąca z przeniesieniem deklaracji na inne potrzebujące psiaczki.
  9. Oby i do niej uśmiechnęło się szczęście. Śliczna sunia i dziw bierze,że nikt nie dzwoni :( Czyżby tak ludziom przeszkadzał brak oczka?
  10. Jak będzie potrzebna pomoc przy ogłoszeniach to daj znać:) Z tym ,że nie umiem układać tekstów ogłoszeń:/
  11. Podmień Joasiu, podmień :) Tych wszystkich psiaczków czekających na swoje domy jest strasznie dużo i ciągle niestety ich przybywa. Trzymam kciuki aby jak największej ilości psiaków los jeszcze przed świętami przyniósł długo oczekiwany domek!
×
×
  • Create New...