-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
:smile: W zasadzie to głównie zależy mi na tym żeby się nie pchać w miasto, równie dobrze może to być przy Ikei, przy autostradzie albo Siechnice, gdzieś przy ogrodniczym. Na razie czekam na info od kogoś kto jest zorientowany czy Misio może jechać do mnie i czy w ogóle potrzebuje jeszcze BDT. -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Proszę mi podesłać numer Czupurkowego konta, chcę przesłać deklarację. A jak tam usg? -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Nikuś na adopcję będzie oczekiwał w schronisku, tak zadecydowała wolontariuszka opiekująca się nim, mogę więc przyjąć Misia na BDT, jeśli podwieziecie Misia do Oławy to mogę go w każdej chwili odebrać. -
Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję że państwo nie wycofają się z adopcji kiedy poznają ile opieki i nakładu czasu i finansów kosztuje utrzymanie staruszka w dobrej kondycji fizycznej, psychicznej i zdrowotnej. Mam również nadzieję że podjęłyście przemyślaną decyzję, życzę Nikusiowi by ten dom okazał się odpowiedzialny i podołał opiece nad nim, a propozycję miejsca w naszym mini BDT otrzyma inny psiaczek.
-
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Jeżeli dziewczyny z Sosnowca nie skorzystają z mojej propozycji BDT dla starego chorego Nikusia i zdecydują się go przetrzymywać w schronisku do czasu potencjalnej adopcji http://www.dogomania.com/forum/topic/147083-staruszek-bez-szans/page-5, to mogę zaproponować to miejsce, temu najmniejszemu chorutkowi, Misiowi. Link do naszego wątku w stopce. -
Dziewczyny z Sosnowca, decydujcie co z Nikusiem, na miejsce w BDT czeka wiele chorych, starych, małych psiaczków.
-
Elik ale śliczna ta Twoja tymczaska, taka Klufffka ;-) a ta druga bida jaka przerażona. Słyszałyście w radiu o debilach co psa na Rysach zostawili, durnota ludzka przekroczyła granice pojmowania.
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
jaguska replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej Karmelku, trafiłeś w dobre ręce, już Cię krzywda żadna nie spotka. -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wpadam zajrzeć co u Szyszki. Zazdroszczę tej brygadzie na fotce, sama zaraz zmieniam pozycję na horyzontalną, po dzisiejszym zderzeniu ze służbą zdrowia muszę dojść do siebie. I kto by pomyślał że taka śliczniutka Imka jest taką diablicą ;-) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam wieczorem Czupurka, dzielny psiaczek :-) -
A może dobrze by było gdyby Nikuś ten miesiąc do adopcji był w domowych warunkach a nie w schronisku, stare pieski ciężko znoszą schroniskową codzienność, gdybyście się jednak zdecydowały, to ten miesiąc do adopcji Nikuś może spędzić u mnie w domu.
-
Super wiadomości, skoro państwo odwiedzają Nikusia i się interesują to można przyjąć że sprawę przemyśleli i są świadomi decyzji i obowiązków jakich się podjęli. Wszystkiego dobrego w nowym domku życzę Nikusiowi.
-
A jak by mi Nikusia podrzucono np. do Kędzierzyna to już we wtorek bym mogła po niego podskoczyć, tak więc niech się dogoduszki zastanowią nad moją propozycją.
-
Elik, mimo że to niegrzeczne ale nie zaprzeczę ;-), to moje miejsce na ziemi :smile: a gdzie w tej chwili jest Nikuś? Bo do Sosnowca to nie jest bardzo daleko od nas.
-
Z końca świata ;-), Opolszczyzna, rejon Otmuchów.
-
Widzę że na FB jest jeden wpis sugerujący że ktoś zastanawia się nad domkiem dla Nikusia, jeśli to nie wypali, mogłabym przyjąć psinkę na BDT, czas leczenia i nieśpiesznego szukania dobrego domku stałego, odpowiedzialnego i mającego doświadczenie z psimi starowinkami.
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
jaguska replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jaki bidulek, opuchnięty pysio, aż się serce kraje :-( ale miał wielkie szczęście że stanął na waszej drodze. -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
jaguska replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jestem u Szyszeczki, psinka na fotach wygląda jakby była u siebie :-) Wielkie masz serducho Nutku. -
Wiem, naiwna jestem ale może...
-
Musi się kiedyś skończyć, jeszcze się we mnie tli ślad nadziei. Gdyby udało się wpisać te obowiązkowe referenda poparte milionem podpisów, to można by powalczyć o prawa zwierząt i obowiązki ludzi względem nich.
-
O mój Boże, współczuję podejmowania takich decyzji, dobrze że chociaż te dwa bidulki są bezpieczne. Czy ten koszmar się kiedyś skończy :-(
-
Ja po cichutku podczytuję i też mocno kciuki trzymam za dzisiejszy dzień, szkoda ze i do Kruszynki nie uśmiechnął się los.
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Czupurka na jego osobisty wątek