-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Poszła stała za czerwiec i lipiec. -
Poszło 30 dla bidulka.
-
Na razie tylko jednorazowo i tylko 20 :-( proszę o konto.
-
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Misiu, Misiu, czekamy -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Czy konto jest to samo co dla wpłat jednorazowych? -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mam dzień bankowy, pójdzie stała na czerwiec, to nic że Czupurek jeszcze w schronie, każda złotówka mu się przyda jak wyjdzie, a już chyba dwoma łapkami jest poza schroniskiem :-) -
Podobna bardzo, do Misi na wątek zaglądałam cichaczem i tak sobie myślę że Sabinka ma być ociupinkę takim balsamem na zbolałe serce po Misi a to bardzo wskazane lekarstwo, bo kolejny psiaczek dostanie swoją szansę
-
Trzymam mocno kciuki za mały kącik dla Jogisia, w dobrym domu z dobrym człowiekiem
-
Kolejna biedna psinka, mój Boże, czasem mogę wspomóc grosikiem.
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Dorcia ale mi koszmara na wieczór zapodałaś :-((( nawet nie chcę o tym myśleć bo spać nie będę. -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
To prawda, moja 14-letnia babuszka bardzo ciężko znosi te upały i mimo że to jest "zdrowa" babcia to bardzo się o nią martwię, dobrze że jutro ma być chłodniej. Biedne są te psiaczki w schroniskach, przy takim upale mają pewnie tropiki :-(, a nie daj Boże jak sobie któryś wyleje wodę z miski :-((( -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Udało się :-))) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Beat2010 ja nie mam hoteliku, tylko mikro bdt, na miarę moich finansowych możliwości i oczywiście fizycznych możliwości przede wszystkim. Mam małe psiaczki, małe ale starszawe ;-) być może niebawem zawita do nas taki bidniusi chorutki dziadziuś, czekam na decyzję. A teraz, próba wstawiania banerka ;-) się okaże, czy mi się uda ;-) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze proszę o instrukcję wstawiania banerka w stopce, prostą instrukcję dla "niekumatych". -
Wszystko mi poginęło po tej przerwie technicznej więc teraz będę was śledzić ;-)
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Tak więc czekamy aż się uzbiera więcej deklaracji. -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Dopiero dzisiaj wróciło mi dogo, już odpisałam. Czekamy na decyzję i na Misia też czekamy, i tak nie będzie najstarszy :-), teraz seniorką jest babcia Ziuta 14 lat :-) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Biedny psiaczek :-( Może na te brakujące 75zł (do 300), ktoś by robił co miesiąc taki wspólny bazarek, ja się zobowiązuję na ten bazarek co miesiąc upiec 10 pakiecików psich ciasteczek, watróbkowych, mięsnych, z ziołami (psimi oczywiście), po 5zł, to by dało 50, a i zawsze coś innego się znajdzie do wstawienia, ja na razie bazarków nie umiem robić, ale z chęcią wstawię zawsze coś na taki wspólny. Marzeniem by był bdt wtedy można by było wszystkie pieniądze przeznaczyć na leczenie i żywienie, niestety marzenia marzeniami a rzeczywistość skrzeczy. -
Viva! Interwencje. Nasze zwierzęta i nasze akcje
jaguska replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Poszedł przelew dla Pęcinki, a Korabki dostały max-smsa. Trzymam kciuki żeby Pęcinka znalazła gdzieś kącik na resztę życia, która jej została.