Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Poszła stała za czerwiec i lipiec.
  2. Poszło 30 dla bidulka.
  3. Na razie tylko jednorazowo i tylko 20 :-( proszę o konto.
  4. Czy konto jest to samo co dla wpłat jednorazowych?
  5. Dzisiaj mam dzień bankowy, pójdzie stała na czerwiec, to nic że Czupurek jeszcze w schronie, każda złotówka mu się przyda jak wyjdzie, a już chyba dwoma łapkami jest poza schroniskiem :-)
  6. Podobna bardzo, do Misi na wątek zaglądałam cichaczem i tak sobie myślę że Sabinka ma być ociupinkę takim balsamem na zbolałe serce po Misi a to bardzo wskazane lekarstwo, bo kolejny psiaczek dostanie swoją szansę
  7. Trzymam mocno kciuki za mały kącik dla Jogisia, w dobrym domu z dobrym człowiekiem
  8. Kolejna biedna psinka, mój Boże, czasem mogę wspomóc grosikiem.
  9. Dorcia ale mi koszmara na wieczór zapodałaś :-((( nawet nie chcę o tym myśleć bo spać nie będę.
  10. To prawda, moja 14-letnia babuszka bardzo ciężko znosi te upały i mimo że to jest "zdrowa" babcia to bardzo się o nią martwię, dobrze że jutro ma być chłodniej. Biedne są te psiaczki w schroniskach, przy takim upale mają pewnie tropiki :-(, a nie daj Boże jak sobie któryś wyleje wodę z miski :-(((
  11. Beat2010 ja nie mam hoteliku, tylko mikro bdt, na miarę moich finansowych możliwości i oczywiście fizycznych możliwości przede wszystkim. Mam małe psiaczki, małe ale starszawe ;-) być może niebawem zawita do nas taki bidniusi chorutki dziadziuś, czekam na decyzję. A teraz, próba wstawiania banerka ;-) się okaże, czy mi się uda ;-)
  12. To ja jeszcze proszę o instrukcję wstawiania banerka w stopce, prostą instrukcję dla "niekumatych".
  13. Wszystko mi poginęło po tej przerwie technicznej więc teraz będę was śledzić ;-)
  14. Tak więc czekamy aż się uzbiera więcej deklaracji.
  15. Dopiero dzisiaj wróciło mi dogo, już odpisałam. Czekamy na decyzję i na Misia też czekamy, i tak nie będzie najstarszy :-), teraz seniorką jest babcia Ziuta 14 lat :-)
  16. Biedny psiaczek :-( Może na te brakujące 75zł (do 300), ktoś by robił co miesiąc taki wspólny bazarek, ja się zobowiązuję na ten bazarek co miesiąc upiec 10 pakiecików psich ciasteczek, watróbkowych, mięsnych, z ziołami (psimi oczywiście), po 5zł, to by dało 50, a i zawsze coś innego się znajdzie do wstawienia, ja na razie bazarków nie umiem robić, ale z chęcią wstawię zawsze coś na taki wspólny. Marzeniem by był bdt wtedy można by było wszystkie pieniądze przeznaczyć na leczenie i żywienie, niestety marzenia marzeniami a rzeczywistość skrzeczy.
  17. Osoba decyzyjna nie ma na razie dostępu do neta, czekam więc na jakiekolwiek info. Mam nadzieję że Nelci pomogą tabletki i nie będziesz narażona na takie nieprzyjemne wizyty.
  18. Tabletki miałam wcześniej ale SilenTine, syrop Jeżynka dostała w prezencie więc wpływu na to nie miałam, jak jest potrzeba odmierzam strzykawką do miseczki do tego trochę mleka i sekund pięć miseczka pusta. Trzymam kciuki żeby się udało wyciszyć Nelcię.
  19. Gabi, moja łańcuchowa Jeżynka na stresujące sytuacje, dostała w prezencie od wetki Stresnal syrop. Może warto go kupić i dla Nelci http://www.sklep.veterynaria.pl/?145,stresnal-syrop-psy-koty-125-ml
  20. Poszedł przelew dla Pęcinki, a Korabki dostały max-smsa. Trzymam kciuki żeby Pęcinka znalazła gdzieś kącik na resztę życia, która jej została.
  21. Zaglądamy do Nelci, śpiewaczki operowej, może by tak kong zapchany ciasteczkami pomógł, prasowane kostki do mamlania, żeby się nie nudziła, Na pewno przestanie śpiewać jak się przyzwyczai i poczuje pewnie, na swoim.
×
×
  • Create New...