Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Ja również zaglądam o wschodzie słońca, do oglądania którego zmusiły mnie moje piesy ;-)
  2. Wiedzą, wiedzą :-) Kiedy pojechałam do schronu po moją babuszkę Ziutę i gdy przyprowadzili ją do biura bo tam czekałam, jak weszła to myślałam że się rozleci na milion kawałków, nie było widać gdzie głowa a gdzie kuperek, tak się cieszyła a widziała mnie pierwszy raz, chyba jakoś wyczuła że idzie do domu. Może intuicja ;-)
  3. Nieaktualne. Oddam Controloc40 dwa opakowania po 28 tabletek.
  4. Puste kapsułki można kupić w każdym sklepie zielarskim, czasem kupuję na swoje ziółka, gorzej z dzieleniem i rozważaniem, chyba że dzielić tak jak dzielą "kreskę" wąchacze ;-)
  5. Decyzję na co, zostawiam Tobie, wiesz lepiej co ważniejsze i oby szybko zebrały się te deklaracje
  6. Nutusiu :-( a może tu? http://www.wet.wroclaw.pl/aktualnosci/vetoryl-leczenie-choroby-cushinga-u-psow
  7. Skoro jeszcze nie ma deklaracji na hotelik to chciałabym 20 wpłacić takiej jednorazowej, może przy okazji spacerku jakąś puszeczkę czy smaczny kąsek albo witaminkę chłopakom podsuniecie?
  8. Każdy zwierzak zasługuje na godne życie, nie wszystkim jest to dane, szczęście mają te które staną na Waszej drodze i choć to są niewielkie procenty w ogromie nieszczęść to jakże wielkie czyny i nie bójmy się tego tak nazwać. I ja trzymam kciuki za Rokusia :-)
  9. Podnoszę się o dyszkę, czyli 30zł stałej dla Spikera/Skubiego
  10.     Aż się spłakałam ze śmiechu.
  11. Babcia Ziuta pozdrawia niedzielnie babcię Agatkę w babciowym stylu ;-) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8c12cf67e7c51fb.html][/URL]
  12. Alfa, w takim razie trzymam kciuki. A Rokusiowi życzę tego wymarzonego domku. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b4f59bf8f390f179][/URL]
  13. Chętnie kupię mu np.taki suplement http://www.zooplus.pl/feedback/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/witaminy_dla_psa/witaminy/192996żeby tylko miał mu kto go w schronisku podawać, w każdym bądź razie pamiętajcie o mnie w temacie tego bidulka.
  14. Jeśli kiedyś, coś, byście dla tej biedy organizowały to u mnie ma dożywotnio 20zł miesięcznie, może już z tych pieniędzy korzystać będąc w schronisku, może na jakieś witaminy czy coś innego, jeszcze majową wpłatę mogę jutro przesłać dla tej starowinki.
  15. Bardzo mi przykro :-( MOJE PSIE NIEBO Dokąd idą psy gdy odchodzą? No bo jeśli nie idą do nieba, to przepraszam Cię, Panie Boże, mnie gościny tam też nie potrzeba. Ja poproszę na inny przystanek - tam gdzie merda stado ogonów. Zrezygnuję z anielskich chórów tudzież innych nagród nieboskłonu. W moim niebie będą miękkie sierści, nosy, łapy, ogony i kły. W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy. B.Borzymowska
  16. Stare babcie tak mają, wszystko musi być natychmiast, teraz, już ;-) No i widzę że nasze poranki są bardzo podobne, ostatni spacer mamy 22-23 a wstawanko 5-6 i zawsze jest co sprzątać ;-) a po porannym spacerze jeszcze na godzinkę oko zamknąć. Oczywiście pobudkę robi babcia Ziuta (14 lat), cóż... jak sobie pościeliłyśmy tak się wysypiamy ;-) za to otoczone psio-kocią miłością.
  17. Losy Agatki śledzę od początku, przypomina mi moją schorowaną babusię z awatara, gdy do mnie przyszła miała 14 lat, odeszła po trzech latach. Agatka teraz wygląda pięknie i widać że jest szczęśliwa, sama doświadczyłam jak schorowana babuleńka zmienia się w górską kozicę ;-) Wszystkiego dobrego dla całego zwierzyńca.
  18. Joanko, świetny humor mam na dzień dobry po przeczytaniu tych wierszyków :-), bo czasem jest ciężko przy takiej bandzie kotów ;-) Miłego dnia.
  19. Joanko, dobrze to znam ;-), dodatkowo podgryzanie nosa i brody, za palce u stóp nie lubię, bardzo nie lubię, a najgorzej jak w czasie snu, znienacka, któryś skoczy z oparcia łóżka na brzuch, masakra.
  20. I ja zaglądam, na wiele wątków, tylko taka "niegaduła" ze mnie jest.
  21. Nutusiu, my zabezpieczenia dla nowo rosnącej trawy ustawiamy w poziomie a nie w pionie, na wyrwane i łyse placki, po obsianiu trawą, stawiamy ażurowe skrzynki po warzywach do góry dnem, a na skrzynkę cięzki kamior, skrzynki ściągamy jak już trawa urośnie.
  22. Jak ja Wam zazdroszczę, z Waszych wpisów wynika że macie grzeczne zwierzaki, u mnie takie widoki zdarzają się dość często, już się do nich przyzwyczaiłam, gorzej znosi to mój eM. Nutku, mam nadzieję że szybko przebolejesz zniszczenia, wybacz im jeszcze raz.
  23. Grosiki ode mnie poszły na konto hoteliku, jutro powinny być na koncie Murki.
  24. Jakie podnoszące na duchu widoki :-) że nie tylko u mnie tak bywa ;-)
×
×
  • Create New...