-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Ja również zaglądam o wschodzie słońca, do oglądania którego zmusiły mnie moje piesy ;-) -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
jaguska replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Wiedzą, wiedzą :-) Kiedy pojechałam do schronu po moją babuszkę Ziutę i gdy przyprowadzili ją do biura bo tam czekałam, jak weszła to myślałam że się rozleci na milion kawałków, nie było widać gdzie głowa a gdzie kuperek, tak się cieszyła a widziała mnie pierwszy raz, chyba jakoś wyczuła że idzie do domu. Może intuicja ;-) -
Nieaktualne. Oddam Controloc40 dwa opakowania po 28 tabletek.
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Decyzję na co, zostawiam Tobie, wiesz lepiej co ważniejsze i oby szybko zebrały się te deklaracje -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Skoro jeszcze nie ma deklaracji na hotelik to chciałabym 20 wpłacić takiej jednorazowej, może przy okazji spacerku jakąś puszeczkę czy smaczny kąsek albo witaminkę chłopakom podsuniecie? -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
jaguska replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Każdy zwierzak zasługuje na godne życie, nie wszystkim jest to dane, szczęście mają te które staną na Waszej drodze i choć to są niewielkie procenty w ogromie nieszczęść to jakże wielkie czyny i nie bójmy się tego tak nazwać. I ja trzymam kciuki za Rokusia :-) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
20zł stałej dla Zajączka. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
jaguska replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Podnoszę się o dyszkę, czyli 30zł stałej dla Spikera/Skubiego -
Aż się spłakałam ze śmiechu.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
jaguska replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Alfa, w takim razie trzymam kciuki. A Rokusiowi życzę tego wymarzonego domku. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b4f59bf8f390f179][/URL] -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
jaguska replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Chętnie kupię mu np.taki suplement http://www.zooplus.pl/feedback/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/witaminy_dla_psa/witaminy/192996żeby tylko miał mu kto go w schronisku podawać, w każdym bądź razie pamiętajcie o mnie w temacie tego bidulka. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
jaguska replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Jeśli kiedyś, coś, byście dla tej biedy organizowały to u mnie ma dożywotnio 20zł miesięcznie, może już z tych pieniędzy korzystać będąc w schronisku, może na jakieś witaminy czy coś innego, jeszcze majową wpłatę mogę jutro przesłać dla tej starowinki. -
Bardzo mi przykro :-( MOJE PSIE NIEBO Dokąd idą psy gdy odchodzą? No bo jeśli nie idą do nieba, to przepraszam Cię, Panie Boże, mnie gościny tam też nie potrzeba. Ja poproszę na inny przystanek - tam gdzie merda stado ogonów. Zrezygnuję z anielskich chórów tudzież innych nagród nieboskłonu. W moim niebie będą miękkie sierści, nosy, łapy, ogony i kły. W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy. B.Borzymowska
-
Stare babcie tak mają, wszystko musi być natychmiast, teraz, już ;-) No i widzę że nasze poranki są bardzo podobne, ostatni spacer mamy 22-23 a wstawanko 5-6 i zawsze jest co sprzątać ;-) a po porannym spacerze jeszcze na godzinkę oko zamknąć. Oczywiście pobudkę robi babcia Ziuta (14 lat), cóż... jak sobie pościeliłyśmy tak się wysypiamy ;-) za to otoczone psio-kocią miłością.
-
Losy Agatki śledzę od początku, przypomina mi moją schorowaną babusię z awatara, gdy do mnie przyszła miała 14 lat, odeszła po trzech latach. Agatka teraz wygląda pięknie i widać że jest szczęśliwa, sama doświadczyłam jak schorowana babuleńka zmienia się w górską kozicę ;-) Wszystkiego dobrego dla całego zwierzyńca.
-
Joanko, świetny humor mam na dzień dobry po przeczytaniu tych wierszyków :-), bo czasem jest ciężko przy takiej bandzie kotów ;-) Miłego dnia.
-
Joanko, dobrze to znam ;-), dodatkowo podgryzanie nosa i brody, za palce u stóp nie lubię, bardzo nie lubię, a najgorzej jak w czasie snu, znienacka, któryś skoczy z oparcia łóżka na brzuch, masakra.
-
I ja zaglądam, na wiele wątków, tylko taka "niegaduła" ze mnie jest.
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
jaguska replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grosiki ode mnie poszły na konto hoteliku, jutro powinny być na koncie Murki.