-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak, to jest problem, może coś wymyślicie, ja mogę tylko dosłać jeszcze jedną pięćdziesiątkę dla Hubusia, więcej w tym miesiącu nie dam rady, choć wiem że to kropla w morzu. Niech sobie teraz kawaler w hoteliku odpoczywa bo ciężki miał dzień. -
Jeśli Ania/Stonka jest zdecydowana na pozostawienie Stelki u siebie na zawsze (czego psince z serca życzę) zapytam o tą, może jeszcze nie babcię ale starszą pannę https://www.facebook.com/atewi.zwierzolub/media_set?set=a.1501841870057548.1073741857.100006952473474&type=3
-
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To ja proponuję po drineczku i czekamy dalej :-) -
Ajula, bardzo Ci współczuję, moja wetka ma przygarniętego dużego psiaka z rakiem kości i też oprócz leczenia paliatywnego nie można nic już zrobić, kocha tego swojego znajduszka tak jak i Ty swojego psiaka.
-
Jeżeli Ania/Stonka jest zdecydowana na zatrzymanie Stelci to przecież najlepsze dla psinki rozwiązanie, zna opiekunów, przyzwyczaiła się do miejsca, poznała je, po prostu przeczytałam na poprzednich stronach że jest ogłaszana, ale to wielkie szczęście dla psinki że może zostać tam gdzie się już zadomowiła, to wspaniała wiadomość. Posikiwanie i dla mnie nie było problemem kiedy się o nią zapytałam, już jednego szczoszka mam w posiadaniu, wracał do schronu (opolskiego) jak bumerang, bo brany był dla pięknego wyglądu, potem dyscyplinowany za sikanie i siup z powrotem do schroniska, u mnie jest już trzeci rok, a kuwety się boi jak sali tortur, ot ludziska potrafią krzywdzić dla własnego widzimisię, http://imageshack.com/a/img534/4224/p9151643.jpg Bardzo się cieszę z decyzji Stonki , gdyby się jednak coś zmieniło to proszę o informację do niedzieli.
-
Aaaa teraz rozumiem, wiadomo że DT który włożył dużo troski w opiekę, decyduje o losie psiaczka
-
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Hubisiu, trzymaj się tam dzielnie u weta -
Kurcze, nic nie wiem o drugim domku, ja naprawdę nie chciałabym nikomu wchodzić w paradę. Napiszcie jaśniej co i jak?
-
Ajula, wystarczą informacje o stanie zdrowotnym na teraz, u starszych psinek wszystko potrafi się zmieniać jak w kalejdoskopie. Ostatnio pożegnałam moją maleńka babunię, serduszko kochane, była z nami tylko 2,5 roku, w styczniu skończyłaby 17lat, gdy do mnie trafiła miała 14 lat i była bardzo chora, nie mogę pisać bo dalej boli i ryczę, http://www.dogomania.com/forum/topic/108632-4-kg-8-10-lat-male%C5%84ka-ma-chore-serduszkoma-dom/page-11 Tak więc czekam na kilka zdań o starszej panience, bo chciałabym zapewnić jej DS i opiekę, chyba że domek tymczasowy Stelci nie odda i zostawi ją na zawsze i jeszcze dłużej.
-
Czy można prosić o podsumowanie informacji na temat Stelli, na dzień dzisiejszy? Jakie leki bierze, jaki jest stan ogólny zdrowia, orientacyjny wiek, jak jest z podsikiwaniem, czy brała na to leki?
-
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Hubciowi dobrej nocki -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Miał wielkie szczęście że dostał swoją szansę od wspaniałych ludzi, jaki przystojniak z niego się zrobił -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A to całkiem możliwe że po przeleczeniu uszu okaże się że coś tam słyszy. Moja druga babcia Ziuta (13) jest prawie głucha jak pieniek, ale jak się głośno klaśnie w ręce lub stuknie miseczką to wie o co biega, ale mimo że jest z nami cztery lata, strach przed wyciągniętą ręką pozostał. Chyba dzisiaj nici z Hubciowych fotek, zajrzę tu jutro a wszystkim życzę dobrej nocy. -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Supergoga to podgrzałaś atmosferę, teraz to poobgryzamy pazury z niecierpliwości i ciekawości ;-) Tytuł przelewu - dla Huby a nadawca Iwona L -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Aaaa i proszę o potwierdzenie czy dotarły moje grosiki dla Hubcia? -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja również czekam z wielka ciekawością, na nowe wcielenie Hubusia -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:-) Ja mam wielką słabość do staruszków a Hubuś na pewno znajdzie domek albo dobry BDT :-), ale na pewno musi to być baaardzo dobry i odpowiedzialny dom. -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie ma co dziękować, bo nie ma za co, a domek na pewno znajdzie, a ja będę w miarę możliwości wspomagać Hubcia. Kilka dni temu odeszła moja kruszynka, chorutka staruszka, też była z dogo :-( -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Poszło :-) -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No tak, mój orli wzrok nie dopatrzył konta w pierwszym poście, zaraz pójdzie przelew i będe kibicować Hubusiowi. -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
jaguska replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jeśli Hubuś ma swoje konto to proszę o namiary na pw, wpłacę parę groszy. -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2014 roku...
jaguska replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myszka/Margolcia, kochana, tak mi jej brak. http://www.dogomania.com/forum/topic/108632-4-kg-8-10-lat-male%C5%84ka-ma-chore-serduszkoma-dom/page-11 -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
jaguska replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Nie widzę już na dogo dziewczyn z Rudy od których przejmowałam, Myszkę/Margolcię, obie miały na imię Justyna, mimo to chciałam napisać że maleńka odchodzi od nas, z dnia na dzień gaśnie w niej życie http://www.dogomania.com/forum/topic/108632-4-kg-8-10-lat-male%C5%84ka-ma-chore-serduszkoma-dom/page-11