Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Szkoda...ale wiem że podjęłaś najlepszą decyzję dla Szyszki. Może inny, mniejszy psiak by się nadał, czy w ogóle żaden?
  2. Jaki piankny różofiutki księciunio, bossski :-)
  3. Nadajesz się, nadajesz i oby wszystkie Twoje tymczasy w takim zawrotnym tempie znajdowały domki :-)
  4. Cuda panie cuda się dzieją, chwila przerwy na dogo i Sabinka w domu stałym, jutro może i Szyszka, cuda cuda :-)
  5. Nutusiu masz złotą rękę do psiaków :-) oby dom był godny zaufania i najwspanialszy z wspaniałych :-)
  6. Zawsze można zwalić na nowy trynd w perfumiarstwie ;-)
  7. Wróciłam do domu, zaglądam na dogo a tu takie wiadomości :-) trzymam kciuki, mocno.
  8. Na dzień dobry dla Sziszki i Nutusi, piękna Edenka, miłego dnia :-) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5041f66872f4dffb.html][/URL]
  9. Mój boziu, jak się patrzy na te staruszki to serce się rozsypuje na kawałeczki. Podajcie mi numer konta wrzucę 50 do puszki staruszków.
  10. Niech malutka rybeńka szybko zdrowieje. Spróbuję z tą wołowiną, bo mam jedną czyścicielkę trawników ;-)
  11. O, psie złodziejaszki potrafią różne rzeczy z kuchni podkraść, a to właśnie obierki, a to racucha, a czasem nawet kanapkę z talerza. Najlepiej wygląda współpraca kocio-psia, jak się nie daj panie cokolwiek zostawi na blacie, to koty wyliczankę robią, to dla nas a to psy dla was ;-) Mój eM jest niereformowalny i już wiele razy rano gonił kota który zwiewał z jego śniadaniówką w pyszczku.
  12. Dubel. Inka, widocznie Wam dobrze z oczy patrzy, a ja mam może wilcze oczy ;-) ja też obierkami nie karmię jakby co ;-)
  13. Poczekaj poczekaj, ja Cię kiedyś skontroluję ;-) osobiście. A pewnie że dobrze że kontrolują, durnota ludzka przekroczyła już granice kosmosu, jednak odczucia z tym związane każdy ma inne, jeden głęboko gdzieś, a drugi ma stresa. Ja jestem z tych przejmujących się, ostatnio w te upały o niepokój przyprawiła mnie moja najstarsza Ziutka, no przecież ma już 14 lat to pewnie zaraz zemrze, już za minutę ;-) i nie przemawiało do mnie że ma dobre wyniki niedawno zrobione, oczywiście minął upał i minęły dolegliwości, cóż...
  14. Rumen tabs swoim kupuję, ale interesuje mnie ta specjalnie przygotowana wołowinka, można coś więcej na ten temat prosić?
  15. Moim zdaniem taka propozycja ma zawsze sens :-)
  16. Ty się kochana ze mnie nie podśmiewaj, bo mi taka wizytacja zaburza poczucie wartości, wprawia w konsternację czy aby na pewno jestem dobra dla zwierząt a może mi się tylko tak wydaje. Wiem jedno, kiedyś, za lat kilka oby jak najdłużej nie, jeśli zdrowie pozwoli i będę mogła dać dom na dożycie jakiemuś chorutkiemu starusiowi, to wyszukam w jakimś schronisku małą, starą, chorą bidulę i wezmę bezpośrednio ze schroniska, bo wolę żeby ktoś do mnie przyjechał towarzysko w odwiedziny, zobaczyć jak się zwierzaczek czuje, niż na kontrolę.
  17. Aaaaa w sobotę mam wizytę lub może wizytację czy moja chałupka nadaje się dla Misia, bo już sama nie wiem, może się jednak nie nadaje?
  18. Myszy i u nas się trafiają, szczególnie na wycieraczce i na tarasie, dzikuny znoszą w podzięce, moje przyniosły w tym roku tylko raz ale ptaszka, nie wytropiłam który to zrobił bo bym mu ogon z d... wyrwała, a wszystkim przecież nie wyrwę ;-) Psiaki szybko załapują luksus ;-) to i Szyszencja zakosztowała spania na piernatach i się jej spodobało, co dziwne raczej nie jest ;-) Pozdrawiam.
  19. Jezu miłosierny co jeszcze "ludzie" wymyślą, dla kogo ma być ta kiełbasa z haczykami??? Dla psów? Kotów? Co się porobiło ludziom z mózgami. Trzymam Kciuki za Nelcię, oby to było coś niegroźnego.
  20. Ja coś tam na ten temat słyszałam ale że aż tak, że nawet do śmierci może doprowadzić to nie wiedziałam. Trzymam nieustannie kciuki za Karmelka i za opiekunkę również.
  21. No znowu nie napisałam nicku ....SKS niestety. Jeśli przelew jest od Iwony L. to mój on ci jest ;-)
  22. Głaski dla chorutka Lesia i całej ferajny, co to teraz z tym Cushingiem, tyle psiaków na to choruje :-(
  23. A ja polecę wierszem Barbary Borzymowskiej, może komuś mocniej serce zabije do Czupurka. Siada Pan Bóg wieczorem Siada Pan Bóg wieczorem przy kominku, zmęczony W wysiedzianym fotelu, wreszcie w starych kapciach Wzdycha ciężko i smutno, potrząsając głową Ciężko być Panem Bogiem w takich trudnych czasach Panie… z pyskiem na Bożej nodze mruczy Boży Pies Ten Azor, ten z wioski pod lasem, ma za krótki łańcuch Widzę, że jesteś zmęczony, ale wiesz, jak to jest… I, Panie Boże,ta Bella, co oszczeniła się w lesie Umarła wczoraj. Z głodu. Anioł duszę już niesie. Ale wzięliśmy mamę, a dzieci zostały same… I w lesie psa ktoś przywiązał, bo miał już jego dość Daj żeby jeszcze dzisiaj szedł lasem inny ktoś Pomyśl o psach, które tęsknią, i wszystkich tych, co są głodne I o tych, które są bite, i wielu tych, co samotne I przejechanych na drogach – żeby trafiły do Boga… Panie… jesteś zmęczony, ale wiesz, jak to jest One mnie proszą o Ciebie, mruczy do Boga pies - dobrze już, dobrze, piesku, zrobimy wszystko w lot - z boku, na cichych łapach, skrada się Boży Kot..
×
×
  • Create New...