Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. :smile: W zasadzie to głównie zależy mi na tym żeby się nie pchać w miasto, równie dobrze może to być przy Ikei, przy autostradzie albo Siechnice, gdzieś przy ogrodniczym. Na razie czekam na info od kogoś kto jest zorientowany czy Misio może jechać do mnie i czy w ogóle potrzebuje jeszcze BDT.
  2. Proszę mi podesłać numer Czupurkowego konta, chcę przesłać deklarację. A jak tam usg?
  3. Nikuś na adopcję będzie oczekiwał w schronisku, tak zadecydowała wolontariuszka opiekująca się nim, mogę więc przyjąć Misia na BDT, jeśli podwieziecie Misia do Oławy to mogę go w każdej chwili odebrać.
  4. Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję że państwo nie wycofają się z adopcji kiedy poznają ile opieki i nakładu czasu i finansów kosztuje utrzymanie staruszka w dobrej kondycji fizycznej, psychicznej i zdrowotnej. Mam również nadzieję że podjęłyście przemyślaną decyzję, życzę Nikusiowi by ten dom okazał się odpowiedzialny i podołał opiece nad nim, a propozycję miejsca w naszym mini BDT otrzyma inny psiaczek.
  5. Jeżeli dziewczyny z Sosnowca nie skorzystają z mojej propozycji BDT dla starego chorego Nikusia i zdecydują się go przetrzymywać w schronisku do czasu potencjalnej adopcji http://www.dogomania.com/forum/topic/147083-staruszek-bez-szans/page-5, to mogę zaproponować to miejsce, temu najmniejszemu chorutkowi, Misiowi. Link do naszego wątku w stopce.
  6. Dziewczyny z Sosnowca, decydujcie co z Nikusiem, na miejsce w BDT czeka wiele chorych, starych, małych psiaczków.
  7. Jakby takie króliczki po polach kicały to by wszystkie lisy z głodu wymarły ;-)
  8. Elik ale śliczna ta Twoja tymczaska, taka Klufffka ;-) a ta druga bida jaka przerażona. Słyszałyście w radiu o debilach co psa na Rysach zostawili, durnota ludzka przekroczyła granice pojmowania.
  9. Zdrowiej Karmelku, trafiłeś w dobre ręce, już Cię krzywda żadna nie spotka.
  10. Wpadam zajrzeć co u Szyszki. Zazdroszczę tej brygadzie na fotce, sama zaraz zmieniam pozycję na horyzontalną, po dzisiejszym zderzeniu ze służbą zdrowia muszę dojść do siebie. I kto by pomyślał że taka śliczniutka Imka jest taką diablicą ;-)
  11. Odwiedzam wieczorem Czupurka, dzielny psiaczek :-)
  12. A może dobrze by było gdyby Nikuś ten miesiąc do adopcji był w domowych warunkach a nie w schronisku, stare pieski ciężko znoszą schroniskową codzienność, gdybyście się jednak zdecydowały, to ten miesiąc do adopcji Nikuś może spędzić u mnie w domu.
  13. Super wiadomości, skoro państwo odwiedzają Nikusia i się interesują to można przyjąć że sprawę przemyśleli i są świadomi decyzji i obowiązków jakich się podjęli. Wszystkiego dobrego w nowym domku życzę Nikusiowi.
  14. A jak by mi Nikusia podrzucono np. do Kędzierzyna to już we wtorek bym mogła po niego podskoczyć, tak więc niech się dogoduszki zastanowią nad moją propozycją.
  15. Elik, mimo że to niegrzeczne ale nie zaprzeczę ;-), to moje miejsce na ziemi :smile: a gdzie w tej chwili jest Nikuś? Bo do Sosnowca to nie jest bardzo daleko od nas.
  16. Z końca świata ;-), Opolszczyzna, rejon Otmuchów.
  17. Widzę że na FB jest jeden wpis sugerujący że ktoś zastanawia się nad domkiem dla Nikusia, jeśli to nie wypali, mogłabym przyjąć psinkę na BDT, czas leczenia i nieśpiesznego szukania dobrego domku stałego, odpowiedzialnego i mającego doświadczenie z psimi starowinkami.
  18. Jaki bidulek, opuchnięty pysio, aż się serce kraje :-( ale miał wielkie szczęście że stanął na waszej drodze.
  19. Jestem u Szyszeczki, psinka na fotach wygląda jakby była u siebie :-) Wielkie masz serducho Nutku.
  20. Wiem, naiwna jestem ale może...
  21.     Musi się kiedyś skończyć, jeszcze się we mnie tli ślad nadziei. Gdyby udało się wpisać te obowiązkowe referenda poparte milionem podpisów, to można by powalczyć o prawa zwierząt i obowiązki ludzi względem nich.
  22. O mój Boże, współczuję podejmowania takich decyzji, dobrze że chociaż te dwa bidulki są bezpieczne. Czy ten koszmar się kiedyś skończy :-(
  23. Ja po cichutku podczytuję i też mocno kciuki trzymam za dzisiejszy dzień, szkoda ze i do Kruszynki nie uśmiechnął się los.
  24. Zaglądam do Czupurka na jego osobisty wątek
×
×
  • Create New...