Oj, już się tak nie chwal, żeś Ty taki grzeczny i nóg na poduszkach nie trzymasz... ;)))
Bardzo Mądra Połowa! :)))
Sedalin to lepiej nie, bo denerwować nadal się będzie mógł, tylko nieruchomo... Ale na uspokojenie, to jak najbardziej! :)
Takiej to dobrze! :)