Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Pozdrawiam umęczonego czarno-białego psa myśliwskiego. :) Mazowszanko, jak byś jakiejś pomocy potrzebowała, to ja mogę (za bilecik), nie zawsze, ale jednak. Pamiętaj.
  2. a) Cicho, cicho, bo się wyda! ;) b) Nie ma, bo nikt nie odgadywał zagadki! :/ Proszę wybrać właściwą odpowiedź. :)
  3. Oj, już się tak nie chwal, żeś Ty taki grzeczny i nóg na poduszkach nie trzymasz... ;))) Bardzo Mądra Połowa! :))) Sedalin to lepiej nie, bo denerwować nadal się będzie mógł, tylko nieruchomo... Ale na uspokojenie, to jak najbardziej! :) Takiej to dobrze! :)
  4. Guś, przytulam. Ovo, zdrówka! Kciukam, jak niewiemco!!!
  5. Może spróbuj wywalić hasło ze swojego menedżera haseł na kompie i logując się na kakadu (bez2) zapamiętać na nowo...? Oczywiście, o ile to swoje hasło sama też pamiętasz, a nie tylko Twój komp. :) Skopiuj sobie na dysk. :) No i Chomiczek została Pętkiem... :)))
  6. Trzymam kciuki za młode "karetki" i najlePsiejszy domek dla nich - razem czy osobno! :) Kanapowe przytulanki jakoś tak mi oczy zmoczyły... :) Podziwiam piękną mordeczkę Albercikowego piesulka (i fryzurę Pana!). :) O! Przypomniało mi się, że znałam pieska o imieniu Psiulek. :))
  7. Ewcia, możesz też na Płytowisku potwierdzić te 25zł...? :) Buziaki dla dwu- i cztero-łapnych! :)
  8. Co tam u Czikuni...? Ile kosztuje hotel?
  9. Podpisuje się pod tym całym sercem! :) Mari23, mam nadzieję, że jednak nie zostaniesz "samotnym balonikiem", tylko jeszcze trzeba troszkę zaczekać. :)
  10. Ewcia, trzymaj się, dzielna kobieto! Nie wiem, co więcej powiedzieć... :(((
  11. Pytałam kolejne trzy osoby i nic... :(
  12. To zdjęcie najlepsze. :) Zaciskam, żeby powody milczenia były tylko te właściwe. ;)
  13. Nic modzi/admini nie pomogli...? :(((
  14. Dołączam do kciukania za spokój Hiltonka. :)
  15. Z tego, co zrozumiałam, to nie, ponieważ skoro może tymczasować tylko na działce, a w W-wie nie... Auraa, popraw mnie, jeśli się mylę.
  16. Smutne to wszystko okropnie... :( Strasznie mi żal i Dudusia, i pani Ewy...
  17. E, tam - tak z ciekawości zapytałam o zeza, a nie, że do leczenia czy coś...
×
×
  • Create New...