Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Ellig, OK, czekamy więc na szczepienie. Ja zgłosiłam, to się czuję odpowiedzialna, dlatego pilnuję, tu piszę i pytam. Chciałam pomóc.
  2. Szczepienie Hiltona/Dudusia odsunie się w czasie ze względu na konieczność zrobienia wcześniej dodatkowych badań: Czy w związku z tym czekamy na paragon, aż szczepienie się odbędzie, czy np. można przyznane pieniądze "przesunąć" na te badania? Baner pomocowy KWB jest wstawiony na jego wątek. :)
  3. Dziękuję. :) Oczywiście, zgadzam się z Tobą i staram się, jak mogę, przecież wiesz, ale trudno wiedzieć wszystko o wszystkich... :( Bardzo Ci dziękuję za ogromną pomoc. :)
  4. Pozdrawiam nocnie po 8 światowych łap i nóg. :)
  5. Eee, jakie kładki...? Tylko ta cena F. taka więcej fuj. ;) Owca jeszcze nie całkiem zaczęła sezon "pylenia", chociaż na piłkowanie ostatnie dwa dni jej za gorąco, a już lekko podcięta. ;) Jeszcze tylko miotłę znajdę. ;)
  6. Profilaktycznie - jeszcze nie puszczam! Ale już się cieszę delikatnie. :)
  7. Trzymam kciuka za zdrówko łobuziaka. :)
  8. Dzięki, Kryś. :) My mamy furmaster, takie mniej-więcej cuś: czyli "podróbkę" furminatora, co owszem, działa, ale mam wrażenie, że za szybko się stępiło. I jeszcze zgrzebło, tzw. filcak ale wg mnie i wg Owcy jest zbyt brutalne, więc stosuję sporadycznie i bardzo ostrożnie. To zgrzebło obrotowe, o którym piszesz miałam w użyciu (pożyczone) za czasów Kluchy, ale moja ocena jest średnia. Muszę sobie w weekend podpatrzeć, co mają znajomi dla hovawarta, bo nawet miałam to kiedyś w rękach, ale kompletnie zapomniałam. Mam takie dziwne wrażenie, że od Furminatora się jednak nie wykręcę... ;) A jak nie będę miała co zrobić z jakimś weekendem, to lecę do Ciebie. :)
  9. Paragon za badanie krwi Bruno/Kajtka: Banerek na wątku Bruno wstawiony w pierwszy post. :)
  10. Dzięki za wstawienie banerka pomocowego w pierwszy post. :) Paragon stąd lecę sama wstawić na Baloniarki. :)
  11. Zobaczysz, kiedyś się do Ciebie najbezczelniej wproszę! ;))) Krysia, czym czeszesz Blisskę? Bo ja nie mogę se dla Owcy znaleźć czegoś 100% zadowalającego... :(
  12. Co jestem w parku, to się rozglądam ;) ale jeszcze nie spotkałam.
  13. Przypominam apel Ellig: Kto aktualnie szuka chętnych do otrzymania pomocy z KWB...?! Zostało już tylko 2 tygodnie maja. Z tego, co mi wiadomo, to tylko najdzielniejsza Ellig i mocno podłamany Sherlock inka33 z pomocą dzielnego tajnego Watsona. Ogłaszam, że - mimo zadeklarowanego tu konkretnego wsparcia w ocaleniu Klubu - czuję się coraz bardziej Don Kichotem i głupią romantyczką. Kropka. O ew. odpowiedzi na mój post proszę na PW, a tutaj proszę o KONKRETNE WNIOSKI wsparcia dla psiaków. Amen.
  14. Kiedy kolega Duduś spożytkuje już wsparcie z KWB, to prosimy go o paragon. :)
  15. Z pozdrowionkami słonecznymi przychodzę. :)
  16. Oczywiście, że będę kciukać! :) I tu wlepiam Ci przypomnionko radiowe na zaś, jak już śledztwo będzie zakończone. ;)
  17. Widzę, że wszystko w porządku u Porządków - bo jakże by inaczej. :)
  18. To ja dla odmiany przesyłam Rokinsonowi dupkodrapki! :) Za to Was i suczyny Wasze przytulam, o! :)
  19. Nie wiedziałam, nic a nic. Napisałaś, że po odpowiedniej obróbce... Teraz już wiem więcej. :)
  20. Ellig, dzięki za odpowiedź. :) Z tym PW chodziło mi tylko o ustalenia między nami, jak ma wyglądać wątek, co jest do załatwienia, a co już z głowy - żeby nowych bałaganów nie robić. Reszta jawnie, to oczywiste. Nie chodzi mi przecież o jakieś tajemnicze konszachty. :) Proszę jeszcze Macię i mestudio o akceptację nowego składu Zarządu i będziemy się dalej organizować. :)
  21. Skoro pieniądze dotarły, to przypominam o wklejeniu podlinkowanego banerka o pomocy KWB w pierwszy post. :)
  22. Oj, "brzydki" śliczny pieseczek... :/ Trzymam kciuki za poprawienie Dudusia, żeby on nie poprawiał wystroju. :)
  23. Powiem Wam (czy może sama sobie...?), że Owca trochę wpadła w weekend pod kosiarkę, ale jeszcze dość skromnie. ;)
  24. Cieszę się, że nie jest najgorzej i życzę dalszego skutecznego śledztwa z jak najbardziej pozytywnymi wynikami. :)
×
×
  • Create New...