Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. :klacz: Cieszę się, że mogłam choć tak pomóc. :)
  2. Teoria dominacji słuszna czy nie, zwierzęta ustalają przecież między sobą hierarchię...? :hmmmm: Eh, to chyba dłuższy temat, a ja nań za cienka...
  3. Konfirm, zaznaczasz (podlinkowany przeze mnie) banerek myszką (podświetlasz), naciskasz ctrl+c (kopiuj), przechodzisz do edycji sygnaturki, stawiasz tam kursor i wciskasz ctrl+v (wklej). Wtedy powinien przenieść Ci się banerek razem z linkowaniem. a bez linka wychodzi prawdopodobnie wtedy, gdy używasz opcji "kopiuj obrazek" i "wklej obrazek" czy jakoś tak. ;)
  4. Spoko, tylko tak mogłam pomóc... :oops: Udało Ci się wstawić! :)
  5. A to zbójnica! :mad:
  6. Skromna niespodzianka: . . :grins:
  7. :mdleje: Miałam na myśli, że ta czwórka dzieci to dzieci siostry mojego TŻta, a nie (bój się diabła!) moje, Ty złośliwy małolacie! :mad:
  8. Dobre! :megagrin: Brawo, Olena! :klacz:
  9. Jeszcze gdyby oni byli prawdziwie "wierni" i prawdziwie chcieli, to OK. Sądzę, że często jednak oni d*, a nie wierni i nie chcą, tylko robią bo "wszyscy tak robią". Widziałam zblazowane, znudzone miny rodziców na kościelnym zebraniu przed-komunijnym kilka lat temu... Ale... lepiej EOT. Już dawno pogubiłam się w tym Twoim Towarzystwie Krysiowym... :huh: Podobnie, jak w ogromie makowskich bezdomniaków przewijających się przed Twoimi oczami i przez Twoje ręce, a tym samym przez ten wątek. Wobec tego hurtowo życzę wszystkim bezdomniakom makowskim lepszego losu i wytrwałości Towarzystwu Krysiowemu! :kciuki: :kciuki:
  10. No to (wreszcie... :oops: ) proszę: . .
  11. Skromna niespodzianka dla małej mordeczki: . . :oops:
  12. O kant d* takie "beatyfikacje" w wieku 8-9 lat... :pissed:
  13. Może być napis na banerek - "Aria - szczeniak z łańcucha"...? :hmmmm:
  14. Zaglądam tu czasem i szybko uciekam... :bigcry:
  15. Ten to wy myśli... :siara:
  16. Duszek już się "kwalifikuje" tutaj: http://www.dogomania.com/forum/topic/6647-metamorfozy/ :)
  17. inka33

    Metamorfozy

    Mateoosh, linki nie odsyłają do zdjęć... :sad:
  18. Też bym nie patrzyła w obiektyw, jakby mi fleszem po oczach błyskali! :mad: Lili... :mdleje:
  19. TAK JEST: TAK BYŁO: Widzicie różnicę...? ;) :klacz:
  20. Auraa, zauważyłaś mój poniżej zacytowany post...? :hmmmm: Masz zepsute linkowanie w sygnaturce, wiec jak ludzie mają znaleźć Twoje wątki po banerkach...?
  21. Oj, Gacusia, Gacusia... :glaszcze:
  22. A co się stało, że Pusia nie może pojechać...? :sad:
×
×
  • Create New...