Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. A planujecie w tym roku nieco skrócić trawkę, tak bardziej nierówno, jakby coś...? ;)
  2. I co tam u kloszAresa...?
  3. Kresia pomaga! :angry: Przecież pięknie odsuwa krzesło robiąc miejsce trenującej smyczkowanie Imce! Brawo! :D Może ma nadzieję, że chcesz jej odpiąć smycz, a nie głaskać...? ;) Życzę dalszych - we właściwym kierunku. ;) Wypieram się!!! :mellow: https://www.youtube.com/watch?v=0HGxBkiCkho
  4. Może - gdyby jakimś cudem udało się ją "wyciągnąć" - wtedy zaproponować Pani z Antwerpii córkę Kulki...?
  5. Grem się zemścił za nazywanie go gamoniem...? :blink:
  6. Dog-dron...? :wacko:
  7. Bomba nie będzie chodzić w różowym kubraczku! :mellow: Wystarczy, że popylałam po osiedlu z cziłeczką w różowym (na zmianę z zielonym) kubraczku, czasem niesioną na rąćkach... :wacko: A kajakiem też jej nie spławię! Ani się. ;)
  8. A ja się z innej beczki zapytam: Gdzie są te, co to wtedy były tam w tym na tamtym robione, hę...? :mellow:
  9. Gacka morska i efekty - super! :) Reszta... cóż - życzę Wam, by jak najszybciej się spełniło.
  10. Kuleczko, ale się dzieje...! :) Kciuki zaciskam! B)
  11. Jogiś, cieszę się, że teraz jesteś już bezpieczny! :) Chyba powinnam pokombinować nad nowym banerkiem... :cool1: ------- Ogłoszonka Jogiego "Milusia" na lubuskie (Zielona Góra) - linki: http://olx.pl/oferta/milus-przyjaciel-calego-swiata-CID103-IDazAct.html#8dfa74d7d8 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/zielona-gora/milus-przyjaciel-calego-swiata-626706043 alegratka → nie mogę aktywować... :( http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,MILUS-przyjaciel-calego-swiata,44831348.html http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MILUS-przyjaciel-calego-swiata,126054 → tutaj niechcący jest mój mail zamiast Rubik, ale sprawdzam
  12. Troszkę nadrabiam zaległości, czytam z mokrymi oczami Duszkowe wieści z Domku i przeogromnie się cieszę! :) :) :)
  13. Trzymam kciuki za najlepszy dla Kulci wybór! :) I żeby Mattilu udało się znaleźć czas na Antwerpię... ;)
  14. Sorki, zlinkował mi się obrazek banerka zamiast wątku... :wacko: Poprawiłam już. Np. w moim podpisie (patrz: banerek). ;) Dzięki! :)
  15. Ale się dzieje! :) Kciukam za Jogisia, a zwłaszcza za Milusia. ;)
  16. No, ale tak tu się zupełnie cicho zrobiło... ;) *** Kochani fani Kajtuna, ogromnie proszę! Zajrzyjcie do Jogisia, który MUSI 25.06 opuścić swój bardzo awaryjny DT... :( http://www.dogomania.com/forum/topic/147331-mamy-czas-do-25-czerwca-na-znalezienie-domu-jogusiowi/ Wszelkie pomysły i każde wsparcie najmilej widziane! Spójrzcie na niego: Rozumiecie już, dlaczego tak mocno mi zapadł w serce, że spać nie mogę...? :mellow:
  17. Mazowszanko, z dwóch bazarków - przede wszystkim z tego (już zakończonego): http://www.dogomania.com/forum/topic/147232-psi-targ-vol2-tylko-kt-na-kajtuna-i-kulci%C4%99-do-16-06-2015-godz22/ Potem spróbuję jakoś "po ludzku" napisać rozliczonko... :wacko:
  18. Ponieważ coś mi oczy się ten teges... to się tylko podpiszę pod Mattilu. :) Duszeńku! :wub:
  19. Wstawiłam te poprawki zw. z kastracją do tekstu Nutusi. Zmieniłam Jogisiowi imię (do ogłoszeń) na Miluś, żeby było mniejsze prawdopodobieństwo usunięcia duplikujacych się ogłoszeń z portali. Zgodnie z prośbą Azalii, pakiecik będzie na Zieloną Górę (lubuskie). *** MILUŚ – przyjaciel całego świata Miluś to śliczny, młody i bardzo pozytywnie nastawiony do świata psiak. Został oceniony na ok. 2-3 lata, waży 10 kg. Jest łagodny, bardzo lubi dzieci. Uwielbia być głaskany i przytulany. Z innymi psami, jak również z kotami pozostaje w przyjaźni. Nie jest szczekliwy, lubi zabawę piłką. Same zalety? Tak! W takim razie dlaczego Miluś jest bezdomny? Dlaczego ktoś się go pozbył, skazując na poniewierkę i niepewny los? A to jeszcze nie koniec nieszczęść! Jeśli w ciągu najbliższych dni Miluś nie znajdzie domu, będzie musiał trafić do schroniska, a takich miejsc nie opuszcza się łatwo… Przesłodki Miluś czeka na opiekunów, którzy będą od niego oczekiwali tylko jednego – by pozwolił się kochać. Wtedy dostanie wszystko, o czym może marzyć pies! Psiak jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: Alicja: 695 461 632 luska1177 @ gmail.com (bez spacji) *** Zdjęcia załączone w kolejności, jak będą zamieszczane na portalach. Zaraz wysyłam wszystko do Ziutki - z załączonymi kciukami! :) Edit: Wysłane do kejciu, bo mały pakiet.
×
×
  • Create New...