-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Melduję kolejne wpłaty na konto Kajtuna: [COLOR=#0000ff]20[/COLOR] zł - mdk8 (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 :) [COLOR=#0000ff]10[/COLOR] zł - AleksandraF (deklaracja II 2013) 04.02.2013 :) [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - haliza (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 :) [SIZE=4]WIELKIE DZIĘKI! :Rose: :Rose: :Rose:[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#b22222]AKTUALNE SALDO[/COLOR] na dziś: [COLOR=#b22222]+168,40 zł [/COLOR] [COLOR=#800080]10.02.2013[/COLOR] będzie do zapłaty za kolejne 30dni+odrobaczenie [COLOR=#800080]367zł[/COLOR], co oznacza, że - wg stanu na dziś - [COLOR=#ff0000]brakuje jeszcze 198,60zł[/COLOR][B] [COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] :bigcry:[/SIZE] No, to zbieramy dalej... Prosimy o zaglądanie do Pociechowa. Błagamy o kciuki za znalezienie domu stałego... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Tak mnie ten kangur zbił z tropu, że od rymów wezmę se urlopu. :) -
Pewnie tak jest, jak mówisz - Ty ją na pewno lepiej znasz niż ja... :p Smutno mi, że moje próby pomocy w znalezieniu Dosi domku nie przyniosły pozytywnego skutku... :-( No, ale cóż, nic na to nie poradzę... Mogę tylko nadal się rozglądać. :p
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
No to trzymam :kciuki: za "gwiazdka" naszego bursztynowo-okiego siwo-rudo-brodego plamko-nosowego. :) Ciekawe, czy Szariczkowy kolega też imię z nieboskłonu dostanie. :p PS. A może by cioteczka Awit zajrzała czasem do Pociechowa...? :diabloti: -
[quote name='black_sheep']Kochana hienka![/QUOTE] Hienka Miziasta! :loveu:
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Ucho, dobrze że chociaż zaopiekowany jesteś i Brzuszek pełny... :) -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Wszystkie cioteczki-DeTki jesteście dzielne i macie wielkie serducha! :iloveyou: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zmuchnąć chmury trzeba i dopiero Tosię wystawiać z budki - na słoneczko! :) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Niesamowity! :loveu: Syriusz to jego nowe imię? A jak tam kolega Szariczkowy? Już w domu? Dogadali się? -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
To ja bez rymu tym razem, ale do zaprosin Wam poradzę dogo-poetkę Jolę_li, to jeszcze coś Tinie wymyśli. :p PS. A potem to pozbierać trzeba i wydać tomik dla domku. :) -
Najlepiej tak do 250km, nie....? ;)
-
Ale przecież Anka_Szklanka pisała, że Dosia zabawowa też jest i protestowała na te wszystkie hrabiostwa, które Dosi "wciskamy"? Może trzeba na nowo przemyśleć, jaki PR jej w ogłoszeniach robić...? Może.... eh. :(
-
Kciuków wcale nie puszczamy, tylko intencję DS-ową uogólniamy! :kciuki:
-
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Triszka, będzie dobrze, zobaczysz... :kciuki: -
[quote name='ulvhedinn']Iiii tam, lepszy efekt był po wypiciu przez zołzę litra oleju kujawskiego, albo po zżarciu maści nagietkowej 400 g- mam linoleum, ślizgawka była za kazdym razem przez tydzień.......[/QUOTE] Sądzę, że jednak pies sr...cy sztukaterią to lepszy performance... :evil_lol: Ślizgawka to co roku kilkakrotnie co najmniej jest na ulicy...
-
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Bunia dzielnie dojechała do kliniki. Cały czas niecierpliwie czekamy na jakieś wieści, ale Iwonka pewnie zajęta. Może jutro coś będzie wiadomo... Co do chłopaków, to Ozi zaprzyjaźnił się już z sunią rezydentką, szaleją teraz razem, do zabawy przyłącza się też czasami kot, więc Państwo maja teraz wesoło. Skóra trochę lepiej. Bazyl (Sonik) w nowym domku zaczyna pokazywać rogi :evil_lol:, ale Pańcia się nie poddaje i próbuje go jakoś ujarzmić , ale absolutnie nie ma zamiaru go zwracać :lol:[/QUOTE] No to w sumie dobre wieści. :)
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Lud się kłóci, a władza milczy.... -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Dodatkowe koszty pomocy Dobrych Serc - ból po stracie... :glaszcze: -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Triszko, jak się czujesz...? -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='tiggi']grypa słucha się Inki - wkrótce będą odwiedzinki:multi:[/QUOTE] Cholibcia, nie wiedziałam, że mam aż taką moc... :oops: Czyli będzie wkrótce zdjęć Tinulki wielka moc! :multi: Ciekawe też, co Tince przyniesie Wielkanoc... :-o Czy może w Swoim Domku już będzie spędzać noc? :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Jejku, ale to kozie mleko nabroiło.... :crazyeye: Dobrze, że Gryzia wraca do zdrowia. :) Przesyłam miziaki! :calus:
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Ale Szczęściara pociachana hurtowo... :crazyeye: Super, że już wszystko dobrze. :multi: Za Trufelkę :kciuki: