Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Melduję kolejne wpłaty na konto Kajtuna: [COLOR=#0000ff]20[/COLOR] zł - mdk8 (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 :) [COLOR=#0000ff]10[/COLOR] zł - AleksandraF (deklaracja II 2013) 04.02.2013 :) [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - haliza (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 :) [SIZE=4]WIELKIE DZIĘKI! :Rose: :Rose: :Rose:[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#b22222]AKTUALNE SALDO[/COLOR] na dziś: [COLOR=#b22222]+168,40 zł [/COLOR] [COLOR=#800080]10.02.2013[/COLOR] będzie do zapłaty za kolejne 30dni+odrobaczenie [COLOR=#800080]367zł[/COLOR], co oznacza, że - wg stanu na dziś - [COLOR=#ff0000]brakuje jeszcze 198,60zł[/COLOR][B] [COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B] :bigcry:[/SIZE] No, to zbieramy dalej... Prosimy o zaglądanie do Pociechowa. Błagamy o kciuki za znalezienie domu stałego...
  2. Tak mnie ten kangur zbił z tropu, że od rymów wezmę se urlopu. :)
  3. Pewnie tak jest, jak mówisz - Ty ją na pewno lepiej znasz niż ja... :p Smutno mi, że moje próby pomocy w znalezieniu Dosi domku nie przyniosły pozytywnego skutku... :-( No, ale cóż, nic na to nie poradzę... Mogę tylko nadal się rozglądać. :p
  4. No to trzymam :kciuki: za "gwiazdka" naszego bursztynowo-okiego siwo-rudo-brodego plamko-nosowego. :) Ciekawe, czy Szariczkowy kolega też imię z nieboskłonu dostanie. :p PS. A może by cioteczka Awit zajrzała czasem do Pociechowa...? :diabloti:
  5. [quote name='black_sheep']Kochana hienka![/QUOTE] Hienka Miziasta! :loveu:
  6. Ucho, dobrze że chociaż zaopiekowany jesteś i Brzuszek pełny... :)
  7. Wszystkie cioteczki-DeTki jesteście dzielne i macie wielkie serducha! :iloveyou:
  8. Zmuchnąć chmury trzeba i dopiero Tosię wystawiać z budki - na słoneczko! :)
  9. Też bym się takiej znienackiej szczotki wystraszyła...! :nerwy:
  10. Niesamowity! :loveu: Syriusz to jego nowe imię? A jak tam kolega Szariczkowy? Już w domu? Dogadali się?
  11. [quote name='Kasi i Lena']Śliczne spacerowe dziewczynki:loveu:[/QUOTE] Zgadzam się z przedmówczynią! :loveu:
  12. To ja bez rymu tym razem, ale do zaprosin Wam poradzę dogo-poetkę Jolę_li, to jeszcze coś Tinie wymyśli. :p PS. A potem to pozbierać trzeba i wydać tomik dla domku. :)
  13. Jutro poniedziałek, wiesz Motku...? :kciuki: A cudne Malizny zawątkowane? :hmmmm:
  14. Najlepiej tak do 250km, nie....? ;)
  15. Ale przecież Anka_Szklanka pisała, że Dosia zabawowa też jest i protestowała na te wszystkie hrabiostwa, które Dosi "wciskamy"? Może trzeba na nowo przemyśleć, jaki PR jej w ogłoszeniach robić...? Może.... eh. :(
  16. Kciuków wcale nie puszczamy, tylko intencję DS-ową uogólniamy! :kciuki:
  17. Triszka, będzie dobrze, zobaczysz... :kciuki:
  18. [quote name='ulvhedinn']Iiii tam, lepszy efekt był po wypiciu przez zołzę litra oleju kujawskiego, albo po zżarciu maści nagietkowej 400 g- mam linoleum, ślizgawka była za kazdym razem przez tydzień.......[/QUOTE] Sądzę, że jednak pies sr...cy sztukaterią to lepszy performance... :evil_lol: Ślizgawka to co roku kilkakrotnie co najmniej jest na ulicy...
  19. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Bunia dzielnie dojechała do kliniki. Cały czas niecierpliwie czekamy na jakieś wieści, ale Iwonka pewnie zajęta. Może jutro coś będzie wiadomo... Co do chłopaków, to Ozi zaprzyjaźnił się już z sunią rezydentką, szaleją teraz razem, do zabawy przyłącza się też czasami kot, więc Państwo maja teraz wesoło. Skóra trochę lepiej. Bazyl (Sonik) w nowym domku zaczyna pokazywać rogi :evil_lol:, ale Pańcia się nie poddaje i próbuje go jakoś ujarzmić , ale absolutnie nie ma zamiaru go zwracać :lol:[/QUOTE] No to w sumie dobre wieści. :)
  20. Lud się kłóci, a władza milczy....
  21. Dodatkowe koszty pomocy Dobrych Serc - ból po stracie... :glaszcze:
  22. Triszko, jak się czujesz...?
  23. [quote name='tiggi']grypa słucha się Inki - wkrótce będą odwiedzinki:multi:[/QUOTE] Cholibcia, nie wiedziałam, że mam aż taką moc... :oops: Czyli będzie wkrótce zdjęć Tinulki wielka moc! :multi: Ciekawe też, co Tince przyniesie Wielkanoc... :-o Czy może w Swoim Domku już będzie spędzać noc? :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  24. Jejku, ale to kozie mleko nabroiło.... :crazyeye: Dobrze, że Gryzia wraca do zdrowia. :) Przesyłam miziaki! :calus:
  25. Ale Szczęściara pociachana hurtowo... :crazyeye: Super, że już wszystko dobrze. :multi: Za Trufelkę :kciuki:
×
×
  • Create New...