Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='piescofajnyjest']wielkie uszy maja cudowne sny:loveu:[/QUOTE] Ktoś nie śpi, żeby spać mógł Uch...? ;)
  2. Hmm, ktoś tu ubliża pięknej panience... :mad:
  3. [quote name='Murka']To jest punkt obserwacyjny Kajtuśka w jego boksie ;) Kajtusiek siedzi na parapecie i wygląda przez okno.[/QUOTE] W Mokrym Nosku też często urzędował na parapecie. :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=16776095#post16776095[/URL] U nas były za wysoko... [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] [B]Murka[/B], na dniach powinno "coś" do Kajtuna przyjść. ;) To jest takie składkowe ode mnie, ojca, TŻta i córy. Spóźnione odrobinkę (!) gwiazdkowe... :oops: Tego fabrycznie zapakowanego to wolno używać tylko Twojemu TŻtowi (i innym "trudnym" dla Kajta osobom). W celach nagrodowych za przyjazne zachowanie, oczywiście. No, dopuszczam przekupstwo kontrolowane. :p Pozostałe - wg uznania. Amen. :diabloti:
  4. [quote name='Litterka']Jakiś taki ******* ten pies :diabloti: A swoją drogą - całkiem ładny maluch :)[/QUOTE] Ej, bo zdradzasz...! :mad:
  5. Dżeki pyta: - Gdzie moja Nuka...?
  6. [quote name='diana79']mnie się bardziej podoba "Wielkie Uszy szukają Wielkiego Serca" ja juz powoli zmieniam tekst w ogłoszeniach że jest już w DT i że szuka domu i zmieniam tytuł na taki właśnie ;)[/QUOTE] No cio Ty...? :oops: a po 2. ej, a prawa autorskie?! :mad: a po 3. tia, a potem będzie na mnie...? :obrazic:
  7. Nie wiem, czy to się kwalifikuje :oops:, ale jak byście nazwali/opisali znak szczególny tego psiaka...? :hmmmm: [URL]http://www.obrazki.jeja.pl/11769,nietypowe-umaszczenie-psa.html[/URL] :diabloti:
  8. [quote name='diana79']Inka super :) pisz epopeję :) ja to nie mam wcale głowy do pisania tekstów do ogloszeń[/QUOTE] Wiesz, co? Tak się przygladam i myślę... No i myślę, że jednak "Wielkie Uszy szukają domu" jest SUPER! i powinno zostać. :)
  9. [quote name='diana79']już wiem jaki dam tytuł do ogłoszeń Wielkie Uszy szukają domu ;) chyba że macie jakiś jeszcze pomysł aby przyciągnął uwagę ludzi?[/QUOTE] Ja tam mało oblatana ogłoszeniowo jestem, ale [U]moim zdaniem[/U] bardzo fajny pomysł. :) A może pójść dalej... :diabloti: Wielkie Uszy szukają Wielkiego Serca albo.... Wielkie Uszy szukają Wielkiego Serca i opiekuńczych dłoni albo.... STOP - bo jeszcze epopeję tu napiszę... :evil_lol:
  10. [quote name='Lili8522']A ja nadal nie umiem wrzucać do podpisu :placz: [/QUOTE] Ja też nie... :p tzn. kiedyś mi się udało, ale już nie pamiętam, jak to się robi... :oops:
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Dziękujemy za kolejny cudny bannerek :loveu: już wrzucam do podpisu ;)[/QUOTE] [B] Czekaj!! Jeszcze będzie!!![/B] [COLOR=#0000ff]Edit: [/COLOR] Dodałam... :oops:
  12. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jak coś to na wątku bielskiego schroniska, bo tam wrzucałyśmy już jej zdjęcia. Albo na tablicy,bo ogłaszamy ją już od grudnia bodajże. Dziewczynka przebywa w DT w Bielsku-Białej :) Uf, to dobrze!!! Zdrowa dziewczynka! :loveu:[/QUOTE] Fajnie, że zdrowa! :multi: Widziałam to ją zdaje się na bazarku ogłoszeniowym CatAngel... :hmmmm: [CENTER]. [URL="http://tiny.pl/h29w5"][IMG]http://tiny.pl/h29wc[/IMG][/URL] ... [URL="http://tiny.pl/h29w5"][IMG]http://tiny.pl/h29w8[/IMG][/URL] . [/CENTER] A może takie cosik się przyda...? ;-) Tylko nocnie robione i nie wiem, czy za duże nie wyszło... :oops:
  13. [quote name='Nutusia']Na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dziś liczebność spadnie o 1 szt. i Lala wróci do siebie ;) Ciekawe czy zauważymy różnicę :)[/QUOTE] A co ze staraniami, żeby liczebność u Żelko-lubów się zwiększyła, pomimo nieaktualności Żelki...? :p
  14. [quote name='Nutusia']Uuuuuuaaaaaaa.... i jak ja mam pracować? ;)[/QUOTE] A co, pojechałabyś z Hopką posiedzieć...? :diabloti:
  15. [quote name='Murka']Widzicie różowy lejzor i czerwoną obróżkę? :) [URL]http://images34.fotosik.pl/533/174820bae9e95803.jpg[/URL] [/QUOTE] Widziem, widziem! :loveu: Tylko nie kumam! :-o Skąd one, ta obróżka i jęzor prześwitują...?! :hmmmm:
  16. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dziękuję cioteczki za tak szybkie przybycie!!! :loveu: :loveu: :loveu: Prawdziwa piękność, co nie? Tylko trochę nieśmiała...[/QUOTE] Piękność, owszem. :loveu: Taka morengo czy szylkret, czy jak się tam takie kolorowe nazywa... :p :hmmmm: Czy mi się coś przyśniło, czy ja już ją wcześniej gdzieś na forum widziałam...? :hmmmm: [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] A gdzie teraz dziewczynka "urzęduje"? Gdzie to DT?
  17. I ja, i ja! :p Śliczna puchata marmurka! :loveu:
  18. [quote name='mdk8']Jestem. Jak pisałam na priv. na stałe nie mogę ale w miarę możliwości co jakiś czas pomogę.[/QUOTE] Witamy nową Cioteczkę Kajtunową! Fajnie, że jesteś z nami! :) Serdecznie dziękuję nawet za najdrobniejszą pomoc, a Twoja wcale taka mała nie jest. :)
  19. [quote name='Nutusia']Nawet już dojszło...[/QUOTE] Anja odpowiedziała na priv, podesłałam jej Twój post.
  20. [SIZE=3]Otrzymałam dziś (23.01) na konto Kajtunawpłatę jednorazową 30zł od [B]mdk8[/B] - Serdeczne dzięki! :Rose: [B][COLOR=#008080] Zapraszam na wątek.[/COLOR][/B] :) [COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
  21. [quote name='Nutusia']Wygląda, że w Tomaszowie... Śliczna jest. Trza mi na maila wysłać foto i info: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Zara... się... może wyśle.... [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] No to SIĘ wysłało. :p
  22. Trzeba dopytać, gdzie dokładnie jest, ale może Masza: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-ogłoszeń-Twój-zwierzak-ma-)-Zapraszam?p=20287252#post20287252[/URL] Doczytałam się, że jest tymczasowiczką Anja2201, czyli okolice Tomaszowa Mazowieckiego. To za daleko...?
  23. Jola, ino spróbuj nie pisać! :mad:
  24. [quote name='AleksandraF']Ok, może to nie imponująca kwota bom bidna jak cholera jasna, ale 10 zł miesięcznie deklaruję na stałe. Tylko, żeby chłop mój się nie dowiedział, bo mnie ukatrupi... acha, od lutego, po wypłacie zacznę. Poproszę dane do przelewu. tyle czasu tego Kajta podglądam... echhh.. pobazarkowałabym mu znowu, ale teraz pomagam lokalnym akcjom w mym zadupiu..[/QUOTE] [SIZE=3]Dzięki! Wielkie dzięki!!! :Rose:[/SIZE] Zaraz priva wyślę. No i oczywiście dopiszę przy najbliższej aktualizacji rozliczenia. :) A chłopa Twego nie znam (albo nic o tym nie wiem, żebym znała :p ), to możesz być spokojna. :)
×
×
  • Create New...