-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']wielkie uszy maja cudowne sny:loveu:[/QUOTE] Ktoś nie śpi, żeby spać mógł Uch...? ;) -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Hmm, ktoś tu ubliża pięknej panience... :mad: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Tinka, ciach i sio! :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']To jest punkt obserwacyjny Kajtuśka w jego boksie ;) Kajtusiek siedzi na parapecie i wygląda przez okno.[/QUOTE] W Mokrym Nosku też często urzędował na parapecie. :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=16776095#post16776095[/URL] U nas były za wysoko... [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] [B]Murka[/B], na dniach powinno "coś" do Kajtuna przyjść. ;) To jest takie składkowe ode mnie, ojca, TŻta i córy. Spóźnione odrobinkę (!) gwiazdkowe... :oops: Tego fabrycznie zapakowanego to wolno używać tylko Twojemu TŻtowi (i innym "trudnym" dla Kajta osobom). W celach nagrodowych za przyjazne zachowanie, oczywiście. No, dopuszczam przekupstwo kontrolowane. :p Pozostałe - wg uznania. Amen. :diabloti: -
[quote name='Litterka']Jakiś taki ******* ten pies :diabloti: A swoją drogą - całkiem ładny maluch :)[/QUOTE] Ej, bo zdradzasz...! :mad:
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dżeki pyta: - Gdzie moja Nuka...? -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']mnie się bardziej podoba "Wielkie Uszy szukają Wielkiego Serca" ja juz powoli zmieniam tekst w ogłoszeniach że jest już w DT i że szuka domu i zmieniam tytuł na taki właśnie ;)[/QUOTE] No cio Ty...? :oops: a po 2. ej, a prawa autorskie?! :mad: a po 3. tia, a potem będzie na mnie...? :obrazic: -
Nie wiem, czy to się kwalifikuje :oops:, ale jak byście nazwali/opisali znak szczególny tego psiaka...? :hmmmm: [URL]http://www.obrazki.jeja.pl/11769,nietypowe-umaszczenie-psa.html[/URL] :diabloti:
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Inka super :) pisz epopeję :) ja to nie mam wcale głowy do pisania tekstów do ogloszeń[/QUOTE] Wiesz, co? Tak się przygladam i myślę... No i myślę, że jednak "Wielkie Uszy szukają domu" jest SUPER! i powinno zostać. :) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']już wiem jaki dam tytuł do ogłoszeń Wielkie Uszy szukają domu ;) chyba że macie jakiś jeszcze pomysł aby przyciągnął uwagę ludzi?[/QUOTE] Ja tam mało oblatana ogłoszeniowo jestem, ale [U]moim zdaniem[/U] bardzo fajny pomysł. :) A może pójść dalej... :diabloti: Wielkie Uszy szukają Wielkiego Serca albo.... Wielkie Uszy szukają Wielkiego Serca i opiekuńczych dłoni albo.... STOP - bo jeszcze epopeję tu napiszę... :evil_lol: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']A ja nadal nie umiem wrzucać do podpisu :placz: [/QUOTE] Ja też nie... :p tzn. kiedyś mi się udało, ale już nie pamiętam, jak to się robi... :oops: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Dziękujemy za kolejny cudny bannerek :loveu: już wrzucam do podpisu ;)[/QUOTE] [B] Czekaj!! Jeszcze będzie!!![/B] [COLOR=#0000ff]Edit: [/COLOR] Dodałam... :oops: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jak coś to na wątku bielskiego schroniska, bo tam wrzucałyśmy już jej zdjęcia. Albo na tablicy,bo ogłaszamy ją już od grudnia bodajże. Dziewczynka przebywa w DT w Bielsku-Białej :) Uf, to dobrze!!! Zdrowa dziewczynka! :loveu:[/QUOTE] Fajnie, że zdrowa! :multi: Widziałam to ją zdaje się na bazarku ogłoszeniowym CatAngel... :hmmmm: [CENTER]. [URL="http://tiny.pl/h29w5"][IMG]http://tiny.pl/h29wc[/IMG][/URL] ... [URL="http://tiny.pl/h29w5"][IMG]http://tiny.pl/h29w8[/IMG][/URL] . [/CENTER] A może takie cosik się przyda...? ;-) Tylko nocnie robione i nie wiem, czy za duże nie wyszło... :oops: -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Uuuuuuaaaaaaa.... i jak ja mam pracować? ;)[/QUOTE] A co, pojechałabyś z Hopką posiedzieć...? :diabloti: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Widzicie różowy lejzor i czerwoną obróżkę? :) [URL]http://images34.fotosik.pl/533/174820bae9e95803.jpg[/URL] [/QUOTE] Widziem, widziem! :loveu: Tylko nie kumam! :-o Skąd one, ta obróżka i jęzor prześwitują...?! :hmmmm: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dziękuję cioteczki za tak szybkie przybycie!!! :loveu: :loveu: :loveu: Prawdziwa piękność, co nie? Tylko trochę nieśmiała...[/QUOTE] Piękność, owszem. :loveu: Taka morengo czy szylkret, czy jak się tam takie kolorowe nazywa... :p :hmmmm: Czy mi się coś przyśniło, czy ja już ją wcześniej gdzieś na forum widziałam...? :hmmmm: [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] A gdzie teraz dziewczynka "urzęduje"? Gdzie to DT? -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
I ja, i ja! :p Śliczna puchata marmurka! :loveu: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']Jestem. Jak pisałam na priv. na stałe nie mogę ale w miarę możliwości co jakiś czas pomogę.[/QUOTE] Witamy nową Cioteczkę Kajtunową! Fajnie, że jesteś z nami! :) Serdecznie dziękuję nawet za najdrobniejszą pomoc, a Twoja wcale taka mała nie jest. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Otrzymałam dziś (23.01) na konto Kajtunawpłatę jednorazową 30zł od [B]mdk8[/B] - Serdeczne dzięki! :Rose: [B][COLOR=#008080] Zapraszam na wątek.[/COLOR][/B] :) [COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] -
[quote name='Nutusia']Wygląda, że w Tomaszowie... Śliczna jest. Trza mi na maila wysłać foto i info: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Zara... się... może wyśle.... [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] No to SIĘ wysłało. :p
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jola, ino spróbuj nie pisać! :mad: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='AleksandraF']Ok, może to nie imponująca kwota bom bidna jak cholera jasna, ale 10 zł miesięcznie deklaruję na stałe. Tylko, żeby chłop mój się nie dowiedział, bo mnie ukatrupi... acha, od lutego, po wypłacie zacznę. Poproszę dane do przelewu. tyle czasu tego Kajta podglądam... echhh.. pobazarkowałabym mu znowu, ale teraz pomagam lokalnym akcjom w mym zadupiu..[/QUOTE] [SIZE=3]Dzięki! Wielkie dzięki!!! :Rose:[/SIZE] Zaraz priva wyślę. No i oczywiście dopiszę przy najbliższej aktualizacji rozliczenia. :) A chłopa Twego nie znam (albo nic o tym nie wiem, żebym znała :p ), to możesz być spokojna. :)