Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Oj, to na razie Frasunka z Fraszeńki... :-( ...czyli FraSuńka. :p
  2. Jak się mają Ozi, Sonik i Bunia...?
  3. A gdzie obiecane ploteczki...? :roll:
  4. Ale dziś to mu chyba wyjatkowo ciocia wybaczy... ;)
  5. Tinka - jak się czujesz w sukience...? ;)
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']I nie wiem, czy ciotki zauważyły, ale irokeza na głowie ma! :evil_lol:[/QUOTE] Ale na tym drugim zdjęciu ma raczej fryzurę na mnicha... :evil_lol:
  7. Eh, te błagalne odnóża coponiektórych sobie wokół małego palca owinęły... :evil_lol:
  8. Tosiu, kumple Cię wszystkiego nauczą, aż przestaniesz się bać, że na zimnie Cię ktoś zostawi. :klacz:
  9. Pomiar wielkich uszu Wielkich Uszu dokonany...? :mad:
  10. [quote name='wojtuś'] A kto to jest Lakusia ? ;);)[/QUOTE] To taki Lucky, ale rodzaju żeńskiego. :p A Trufla to wie, że jest afrodyzjakiem podobno...? :roll:
  11. Motulo, nie daj się zjeść, ale i nie łobuzuj za mocno! :kciuki:
  12. Rety, jakie super zdjęcia! :multi: Sama nie wiem, które najfajniejsze - czy zębiska straszliwe, czy lizanie śniegu, czy czarno-biala kudłata kula z ogonem, czy śnieg na nosie albo psem rozpylany... Ale radochę na pysiach widać, że hej! :)
  13. Przydreptałam bez zaproszenia, poczytam dokładniej o bardziej ludzkiej porze... Biedactwo... A jakby ją tak pod OMC spaniele podciągnąć, to moze by ktoś przydreptał jeszcze...? Tylko, że może ja już przez sen w niej spaniela widzę... :oops: :kciuki: dla Lei i :thumbs: dla ciotek!
  14. [quote name='Panna Marple']Żadna kobieta nie chce mieć futerka na piersi:evil_lol:. Mariolka powinna teraz strzelić focha:lol:[/QUOTE] :grins: No toś mnie teraz, ciotka, zastrzeliłaś... :mdleje:
  15. [SIZE=3][B]Amiga[/B], i Ty twierdzisz, że to małe, wielkouche, słodkie i aksamitne [/SIZE]:loveu:[SIZE=3], to Krechulec...?! [/SIZE]:-o No, to rano Nutusia się z cudnego sentymentalnego bałaganu u Fruzi - która w obróżce od Ellig jest bardzo Franca-eleganca - nie wykopie... :p [quote name='AMIGA']Eeetam sciereczkę. Lepiej żądać nowy monitor. Monitory się psują od wilgoci :-)[/QUOTE] W razie czego w Pociechovie są klawiatury i myszki, jakbyście większym rozrzutem albo bardziej wdolnie chciały pluć... :siara:
  16. [quote name='zebrazebra'][B]inka33[/B], wiesz, że trzymam wciąż, aż bolą ;) Jutro prześlę Ci na mail kolejną część fot fantów na bazar. [B]mmd[/B], [B]reksio7[/B] - dzięki za wsparcie :)[/QUOTE] Zeberko, Tobie też dzięki! :) Pociechovo zbliża się ku końcowi, to będę lepić następny... :huh: [quote name='Ziutka']I ja się Witam u Kajtuna :)[/QUOTE] O! Ciocia od różowo-pazurkowego boksia! :p
  17. [quote name='BORYSboxer']Miałam na myśli,że mój Tz z wielkimi uszami i jeszcze w typie owczarka....uwielbia psiaki:mad:[/QUOTE] :diabloti: [SIZE=3]Uszatek, ratuj! Biją mnie tu![/SIZE] :scared: A ja tylko Ci ruch robię... jak tylko umiem najlepiej... :p
  18. [SIZE=3]Dziś na konto Kajtuna dotarła wpłata [B]25 zł[/B] od [B]Awit[/B]. :Rose: [/SIZE]
  19. :klacz: No, to wydaj się panna za domek fajoski! :)
  20. [quote name='AMIGA']A ja robilam wzoraj porzadki w zdjęciach na kompie i natknęłam się na Kreseczkę taka maciupeńką - zaraz po tym jak do mnie trafiła z tych olkuskich krzaczków. I się znów wzruszyłam i o mało co nie wsiadłam do autka żeby po "swoją" malutką jechac[/QUOTE] Wstaw Kreseczkę.... plosie... :oops:
  21. Na konto Kajtuna dotarły wpłaty: [B]25 zł[/B] od [B]Awit[/B] (wpłata jednorazowa - od Szarika, który znalazł DS :lol:) 11.02.2013 [B]10 zł[/B] od [B]reksio7[/B] (wpłata jednorazowa) 11.02.2013 [COLOR=#800080][B][SIZE=3]DZIĘKUJĘ! :Rose:[/SIZE][/B][/COLOR] Zaktualizowałam właśnie rozliczenie: [SIZE=3][COLOR=#b22222][B]SALDO [/B][/COLOR]na dzień [B][SIZE=3][SIZE=3]11[/SIZE][/SIZE].0[SIZE=3]2[/SIZE].201[SIZE=3]3[/SIZE][/B][/SIZE]: [COLOR=#b22222][SIZE=4][B][SIZE=4]-133[/SIZE],[SIZE=4]6[/SIZE]0[/B] zł[/SIZE] [/COLOR] :-( w tym: [COLOR=#0000cd][B]+233,40[/B] zł u mnie[/COLOR] [COLOR=#008080][B]- 367,00[/B] zł u Murki [/COLOR]Przypominam, że nie przetrzymuję pieniędzy Kajtuna ot, tak sobie - Murka prosi o wpłacanie całej należności jednym przelewem[COLOR=#008080]. [/COLOR] Mam nadzieję, że wpłaty z bazarku Pociechovo pozwolą jak najszybciej spłacić to zadłużenie. :Rose: [SIZE=3][B]Proszę o kciuki choćby za telefony o Kajtuna...[/B] :modla:[/SIZE]
  22. O, nie! Paznokci to ja nawet dla Tinuli nie obgryzę! :obrazic: Czekam, wyrywając sobie włosy i zaciskając :kciuki: PS. Zaciskając kciuki, trudno jest obgryzać paznokcie - no... chyba, że u nóg... :p
  23. Koffana[B] mmd[/B], o mordercze zapędy wobec Kajtuna to i ja, i alice byłyśmy posądzane, a tu o strach przed takim rozwiązaniem chodziło, a nie o chęci...! Twojej tamtej uwagi, to szczerze mówiąc nawet nie pamiętałam... :oops:
  24. Tinuś, jak się czujesz, malutka...? :nerwy:
×
×
  • Create New...