Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='piescofajnyjest']( w zasadzie, to ja tez mam duze i do tego odstajace;)[/QUOTE] Może to jest znak...? :diabloti: Wielkie Uszy szukają Dużych Uszu... Czarek, nie Czarek, ale czarujący jest Uszatek. :p Chociaż dobrze by było, jak by ktoś wiedział czyj on był, bo można by było do odpowiedzialności pociągnąć... :mad:
  2. Tinulku, zaglądam - jak się masz, malutka? :buzi:
  3. Zaglądam, jak obiecałam i :kciuki: trzymam.... Przepraszam, że więcej pomóc nie mogę...
  4. [CENTER]:czytaj: [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Ogłoszenie parafialne!!![/B][/COLOR][/SIZE] :czytaj: Bazarek...! Nowy bazarek...! Dla Kajtuna bazarek...! :multi: :multi: :multi: [URL="http://tiny.pl/h2c3w"][SIZE=4][B][COLOR=#ff8c00]POCIECHOVO[/COLOR][/B][/SIZE] [/URL] :Help_2: [/CENTER]
  5. [quote name='mdk8'][COLOR=#000000][INDENT][SIZE=2][SIZE=2](...)[/SIZE] inka - w przyszłym tygodniu postaram się coś dorzucić[/SIZE] [/INDENT] [/COLOR][/QUOTE] Dziękuję... Bardzo dziękuję... :oops: [COLOR=#0000ff]PS.[/COLOR] Czy zdradzisz nam, co Cię zauroczyło w Kajtunie lub/i co Cię ujęło w jego historii, że postanowiłaś mu pomagać?
  6. Wcinaj, Mariola! :evil_lol:
  7. Tosia, wystaw do nas nosek... :glaszcze:
  8. No, to wychodzi, że Motek będzie się zwijał.... :) Nie tylko :kciuki:, ale nawet łokcie zaciśnięte, o! :p
  9. No, Dżekula - jak się sprawujesz...?
  10. Wielkie Uszy do góry! :) Nie troskać się, bawić, jeść, zdrowieć - proszę... :mad:
  11. Toska, nie bój się Dobrej Cioci... Głaskanie jest fajne. Miziaki. :glaszcze:
  12. No, postępy ładniutkie. :multi:
  13. Hej, Tinucha! :loveu: Spadaj do domucha!
  14. Jeszcze może być: "Mariolka szuka bogatego sponsora, tfu!, troskliwego opiekuna w zamian za lizanie..." :diabloti:
  15. Dżeki, ja Cię bardzo [U]proszę[/U], bądź grzeczny. :mad:
  16. Ucholcu, trzym się cieplutko! :) I Twoje Ciocie też. :)
  17. Miziaki dla (a właśnie że) OMC ACD! :glaszcze: [quote name='Dabrowka']Ale na elektryczne, czy takie zwyczajne? :D I czy w wersji lux preferuje samowary?... :D[/QUOTE] Właśnie ustaliłam, że zdecydowanie tradycyjne, takie do postawienia na kuchni węglowej. :) Samowary też mogą być, ale to na wyższym stopniu wtajemniczenia dopiero. Wiesz, świnie tresowane na trufle innych grzybów chyba nie zbierają... Specjalizacja znaczy się ściślejsza obowiązuje. :p
  18. [quote name='Czorcik']domku przybywaj , przybywaj, bo czas leci[/QUOTE] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']To ja trzymam mocno kciuki za ogłoszenia - niech coś w końcu ruszy![/QUOTE] Oj, dziewczynki, obyście w dobrą godzinę wypowiedziały te slowa i oby proroczymi się stały! :kciuki:
  19. Aż żal czytać o tej babie od szczeniaków "może gdzieś tam..."... :bigcry: Jak dobrze, że się Tosi ciocia Malagos trafiła! :multi: Fajna sunia. W końcu się ośmieli, przy takiej troskliwej cioci. :) Tak popatrzyłam w guglu i rzeczywiście ona wyglada jak australian cattle dog. W wolnym tłumaczeniu mojego podręcznego słownika: "australijski pies na czajniki"... :evil_lol:
  20. Urocze fotki przeuroczej Gryzeldy! :loveu: To smutne, że ona taka psychicznie skopana... bardzo smutne... :bigcry:
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Już pędzę oglądać! :) Już widzę miny ludzi zaglądających na ogłoszenia "Mariolka szuka domu" :evil_lol: Kwestia podejścia do panny... i już wszystko smakuje :)[/QUOTE] Mariola o... psim spojrzeniu... :diabloti:
  22. Aha, i jeszcze chcę [SIZE=3]przeogromnie podziękować[/SIZE] Wujaszkowi [SIZE=3][B]Guliwerowi89[/B][/SIZE] za podarowanie pudła fantów na bazarek dla Kajtuna. :loveu: Jak troszeczkę ogarnę: się, fotografowanie, opisywanie itp., to będzie kolejny bazarek. :)
×
×
  • Create New...