[quote name='piescofajnyjest']( w zasadzie, to ja tez mam duze i do tego odstajace;)[/QUOTE]
Może to jest znak...? :diabloti:
Wielkie Uszy szukają Dużych Uszu...
Czarek, nie Czarek, ale czarujący jest Uszatek. :p
Chociaż dobrze by było, jak by ktoś wiedział czyj on był, bo można by było do odpowiedzialności pociągnąć... :mad: