-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
No to pora zaciskać :kciuki: za Dosiaka. :)
-
:kciuki: za Bunię! A co u chłopaków?
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Oj, jakby Pani zmieniła kotu imię na Nukę, to wszystko od razy byłoby cacy! ;) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Martini to Twoje psy nie mogą spać w łóżku??? No tego się nie spodziewałam po cioci na dogo:-)[/QUOTE] [quote name='martini77'] Hi , hi to ja jednak tak niepelnowartosciowa ciocia, (...) Ufff. Chyba moj najdluzszy post na dogo..:)[/QUOTE] Co byś nie mówiła, to niedobra dla pieska jesteś i już! :eviltong: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Uchatku, nabieraj ciałka bez chowania ucholców!!! :mad: -
[quote name='ulvhedinn']Tia, miała lekką sr....ę na biało ;)[/QUOTE] No to niezłego performensa miałaś... :evil_lol:
-
[quote name='Patmol']:mad:a jak pies nadgryza plastikowe miski i plastikowe pudełka i plastikowe klocki to może tez ma jakieś braki w diecie?:angryy:[/QUOTE] Może ropy naftowej brakuje...? :evil_lol: Może metalowych misek używaj...? :diabloti: Może puste pety dawaj do gryzienia...? :lol:
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise']fotki wskazane :) wczoraj przyłapałam się na tym ( nie pierwszy raz), że szczerzę zęby, w uśmiechu oczywiście :) do wszystkich mijanych ludzi z psami :) a jakoś do ludzi z dziećmi nie szczerzę :) powiedzcie, proszę, ze jestem normalna :D[/QUOTE] Może to dlatego, że dzieci nie maja takich puchatych futerek do głaskania i ogonków merdających...? Tak - jestem(ś) :diabloti: normalna! -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Grypa sio od Tiggi! :mad: I odwiedzinki u Tinki! I obfocenie dziewczynki! Ole! :evil_lol: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Ale to i tak lepsze niz gdyby taka potwornie przestraszona i nieufna trafiła (nawet i szybko) do nieodpowiedniego domu... Twoje serce otworzy jej drogę do szczęśliwszej przyszłości. :calus: -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się, dzielny Triszkowy ogonku! :kciuki: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Postępy niesamowite, jak na taką nieśmiałkę! Brawo! :multi: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Jak by ktoś był ciekaw :p, to reklama bazarkowa jest wstawiona tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239254-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LUTY-2013?p=20376375#post20376375"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239254-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LUTY-2013?p=20376375#post20376375[/URL] -
[quote name='ulvhedinn']Kra kiedyś nażarła się gipsem sztukatorskim....... ;)[/QUOTE] Jak to możliwe, że nie została żywą rzeźbą....?! :-o Aaa, kosmitka, no tak. :p Serio - nie odchorowała...?
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dżeki, dałeś się już wychować kotu...? -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Gapulka... pokazałabyś mordeczkę ciotkom...? Da Pani, plosiem baldzio, fotkie... -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Pinczerka, zazdraszczam... Proszę obficić! :mad: My chcemy więcej Perełki! My chcemy więcej Perełki! My chcemy więcej Perełki! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Długo-odnóżowa, do twarzy Ci z Zosią! :evil_lol: -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Śpiewający Szarik...? :-o Może zaczyna się przemieniać w wilkołaka? :p Najpierw śpiew, potem wycie, potem czerwieniejące oczy, coraz większe kły... :diabloti: -
[quote name='Luzia']Ma ktoś doświadczenie co zrobić z psem który zjada ściany? Nie mogę co jakiś czas kupować szpachli i farby :roll:[/QUOTE] Sknera - psu szpachówki żałuje! :evil_lol:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']po prostu kocham zwierzęta i bardzo mnie boli jak cierpią, sama rok temu wzięłam psa ze schroniska i wiem co to znaczy schron, ponieważ inaczej nie mogę to chociaż wspomogę finansowo a Kajtunek jest jednym z 10 psiaków z dogo, którym w miarę możliwości pomagam /chociaż dopiero od niedawna / A psiaki te "znalazłam z banerków". Niestety nie jestem "milionerką :lol:" więc mogę tylko tyle.[/QUOTE] Fajnie, że jesteś i nie wątpię, że kochasz. :) Zapytałam Cię, bo może Twoja odpowiedź podpowiedziałaby mi, co zmienić w Kajtunowym tekście ogłoszenia, żeby zadziałało... -
Hej, Dosiaku! :glaszcze: Jak tam koci eksperyment i co z Holandią...? Jest ta nadzieja jeszcze czy jej nie ma?
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tosiu, pięknoto, i tak dzielnie sie dałaś wymęczyć ciotce i doktorowi na tym hm... wynalazku. :calus: Też bym nie była zachwycona, jak bym miała mieć pod łapami i brzuchem taki... durszlak. Dobrze, że dziewczyna zdrowa. :multi: