Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. No to pora zaciskać :kciuki: za Dosiaka. :)
  2. :kciuki: za Bunię! A co u chłopaków?
  3. Oj, jakby Pani zmieniła kotu imię na Nukę, to wszystko od razy byłoby cacy! ;)
  4. [quote name='Awit']Martini to Twoje psy nie mogą spać w łóżku??? No tego się nie spodziewałam po cioci na dogo:-)[/QUOTE] [quote name='martini77'] Hi , hi to ja jednak tak niepelnowartosciowa ciocia, (...) Ufff. Chyba moj najdluzszy post na dogo..:)[/QUOTE] Co byś nie mówiła, to niedobra dla pieska jesteś i już! :eviltong:
  5. Uchatku, nabieraj ciałka bez chowania ucholców!!! :mad:
  6. [quote name='ulvhedinn']Tia, miała lekką sr....ę na biało ;)[/QUOTE] No to niezłego performensa miałaś... :evil_lol:
  7. [quote name='Patmol']:mad:a jak pies nadgryza plastikowe miski i plastikowe pudełka i plastikowe klocki to może tez ma jakieś braki w diecie?:angryy:[/QUOTE] Może ropy naftowej brakuje...? :evil_lol: Może metalowych misek używaj...? :diabloti: Może puste pety dawaj do gryzienia...? :lol:
  8. [quote name='eloise']fotki wskazane :) wczoraj przyłapałam się na tym ( nie pierwszy raz), że szczerzę zęby, w uśmiechu oczywiście :) do wszystkich mijanych ludzi z psami :) a jakoś do ludzi z dziećmi nie szczerzę :) powiedzcie, proszę, ze jestem normalna :D[/QUOTE] Może to dlatego, że dzieci nie maja takich puchatych futerek do głaskania i ogonków merdających...? Tak - jestem(ś) :diabloti: normalna!
  9. Grypa sio od Tiggi! :mad: I odwiedzinki u Tinki! I obfocenie dziewczynki! Ole! :evil_lol:
  10. Ale to i tak lepsze niz gdyby taka potwornie przestraszona i nieufna trafiła (nawet i szybko) do nieodpowiedniego domu... Twoje serce otworzy jej drogę do szczęśliwszej przyszłości. :calus:
  11. Trzymaj się, dzielny Triszkowy ogonku! :kciuki:
  12. Zaglądam i czuję się pozdrowiona. :p Dobrze, że już po ciachu i po strachu! :) Jak tam Myszkowy humorek? Miziam! :glaszcze:
  13. Postępy niesamowite, jak na taką nieśmiałkę! Brawo! :multi:
  14. Jak by ktoś był ciekaw :p, to reklama bazarkowa jest wstawiona tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239254-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LUTY-2013?p=20376375#post20376375"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239254-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LUTY-2013?p=20376375#post20376375[/URL]
  15. [quote name='ulvhedinn']Kra kiedyś nażarła się gipsem sztukatorskim....... ;)[/QUOTE] Jak to możliwe, że nie została żywą rzeźbą....?! :-o Aaa, kosmitka, no tak. :p Serio - nie odchorowała...?
  16. Dżeki, dałeś się już wychować kotu...?
  17. Gapulka... pokazałabyś mordeczkę ciotkom...? Da Pani, plosiem baldzio, fotkie...
  18. Pinczerka, zazdraszczam... Proszę obficić! :mad: My chcemy więcej Perełki! My chcemy więcej Perełki! My chcemy więcej Perełki!
  19. Długo-odnóżowa, do twarzy Ci z Zosią! :evil_lol:
  20. Śpiewający Szarik...? :-o Może zaczyna się przemieniać w wilkołaka? :p Najpierw śpiew, potem wycie, potem czerwieniejące oczy, coraz większe kły... :diabloti:
  21. [quote name='Luzia']Ma ktoś doświadczenie co zrobić z psem który zjada ściany? Nie mogę co jakiś czas kupować szpachli i farby :roll:[/QUOTE] Sknera - psu szpachówki żałuje! :evil_lol:
  22. [quote name='mdk8']po prostu kocham zwierzęta i bardzo mnie boli jak cierpią, sama rok temu wzięłam psa ze schroniska i wiem co to znaczy schron, ponieważ inaczej nie mogę to chociaż wspomogę finansowo a Kajtunek jest jednym z 10 psiaków z dogo, którym w miarę możliwości pomagam /chociaż dopiero od niedawna / A psiaki te "znalazłam z banerków". Niestety nie jestem "milionerką :lol:" więc mogę tylko tyle.[/QUOTE] Fajnie, że jesteś i nie wątpię, że kochasz. :) Zapytałam Cię, bo może Twoja odpowiedź podpowiedziałaby mi, co zmienić w Kajtunowym tekście ogłoszenia, żeby zadziałało...
  23. Pozdrawiam Żelkę-spryciulę-uparciulę. :glaszcze: Trzymam :kciuki: za Motkowy poniedziałkowy telefon. Maliznom serduchem kibicuję mocno - jesssu, jakie one śliczne! :loveu: A co u Hopci Bis...?
  24. Hej, Dosiaku! :glaszcze: Jak tam koci eksperyment i co z Holandią...? Jest ta nadzieja jeszcze czy jej nie ma?
  25. Tosiu, pięknoto, i tak dzielnie sie dałaś wymęczyć ciotce i doktorowi na tym hm... wynalazku. :calus: Też bym nie była zachwycona, jak bym miała mieć pod łapami i brzuchem taki... durszlak. Dobrze, że dziewczyna zdrowa. :multi:
×
×
  • Create New...