-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']mam nadzieję że może z gazety będzie jakiś odzew :)[/QUOTE] Trzeba było dodać długość, a właściwie [U]wysokość[/U] uszu, to by szanse były... wyższe. :eviltong: Ale zaciskam, zaciskam i tak :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj, Matka, tak boksiowi paznokietki na różowo pomalować... :shake: Fe...! :mad: -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla "Lakusi" :hand: i miziaki dla Trufelki. :calus: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Miziam przedpołudniowo z Nienacka (bez czołgu) nie-po-pupolu! :calus: Gusiaczku, niektóre psy bez żadnych urazów głaskania po łepetynie po prostu nie lubią. Jak mi to wytłumaczył behawior, odbierają to trochę jak to klepanie po łysinie w Benny Hillu... -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']jak smacznie to brzmi:loveu: kusioluje Twój słodki sznupolek :loveu:[/QUOTE] Szto ju do mnie szprechasz...? :-o [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Inka, uwielbiam Twoją inwencję twórczą! :loveu:[/QUOTE] Oj tam, oj tam... :oops: :oops: :oops: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: nieustające za DS dla Słodzinki! -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki, Tinusia pewnie teraz na stole operacyjnym... :nerwy:[/QUOTE] To tak raniutko to ciachanko...? :-o -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='BORYSboxer']Cudny....:loveu:,on jest całkowicie w typie mojego Tz...[/QUOTE] Twój TŻ też ma takie uchole...? :diabloti: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='reksio7']wpłaciłam tylko 10zł, bo niedawna znalazłam bardzo starą sukę i już zaliczyłam 3 wizyty u weta, wiec z kasą krucho. Znacie kogoś sprawdzonego z Łodzi, kto umie robić bazarki ? mogła bym przekazać jakieś rzeczy na bazarek dla Kajtka[/QUOTE] Dzięki, Reksiu! :Rose: Jak wpłata dotrze, to potwierdzę i zanotuję. Co do fantów, to też wielkie dzięki! :multi: Popytam, pomyślę i się odezwę. A co by to mniej-więcej było i ile by mogło ważyć w sumie...? [COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR] Pomysły są takie: - dostaję zdjęcia, jakieś wymiary itp. do opisu, ewentualnie propozycje cen i czy CW czy KT, a Ty Reksiu pakujesz skarby i je ważysz, ja sprawdzam koszty wysyłki, wysyłam privy, zbieram wpłaty, przesyłam Ci na konto za koszty wysyłek, a Ty wysyłasz; - Reksiu, robisz jedną paczkę, piszesz wskazówki do opisów, wysyłasz fanty do mnie - koffana ciocia [B]mmd[/B] (która sama nie da rady teraz bazarkować ani wysyłać) zgadza się pokryć koszty tej całościowej wysyłki :Rose:, a ja robię bazarek i zajmuję się też wysyłaniem do kupujących; - szukam dalej kogoś z Łodzi do poprowadzenia bazarku wraz z wysyłkami, komu Reksio może podrzucić fanty... -
Ja pamiętam Baścicha nieco szczuplejszego... tutaj ma taki zimowy kołnierz? ;)
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopka, zuch dziewczyna! :klacz: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tośka prze do przodu jak burza - tyle, że małymi kroczkami. :) -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Cudnie! :multi: Naprawdę zasłużyłaś Awit na taką nagrodę za trud włożony w łapanie, załatwianie i finansową opiekę nad Szarikiem... :Rose: -
Kochany Dosiak... :) Hihi, a tutaj wygląda na nieco "zmuloną"... :p ...ale, co się dziwić, skoro dopiero co z pralki wyjęta.... :evil_lol:
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem - jak tak patrzę na [B][URL="https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/382223_302545443202300_1703976360_n.jpg"]to[/URL][/B] zdjęcie - to mu radary nie zmaleją po przytyciu. :multi: Uszasty, możesz spokojnie przybierać na wadze...! :) [quote name='paula_t']Czy ktoś mu kiedyś mierzył te uchole?:eviltong:[/QUOTE] [B]Dobre pytanie![/B] :p ...i ktoś ma zadanie na kolejne spotkanie... :siara: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Mariełka, miziam czule Twoje puchate kawowo-czekoladowo-karmeLove-z-bitą-śmietaną-na-piersi futerko! :calus: -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Fruzia :p ma zajefajne umaszczenie - z tą białą strzałką, skarpetkami i obróżką! :loveu: A Motek wygląda jak punk! :evil_lol: -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Triszka się DeTuje! :multi: Na szybki DS zasłguje! Słodka mordeczka... :loveu: i tak jej fleszują po oczkach...! :mad: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Tak, tak! Szczekamy na zdjęcia! :evil_lol: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Ineczko, pamiętaj, że masz tu grupę osób, ktore były z Kajtkiem i Tobą od początku. Podjęłaś bardzo odpowiedzialną decyzję chociaż serce Ci krwawiło i żadna z nas NIGDY nie oskarżała Cię o nieodpowiedzialność, prawda? Pana C. Milana olejmy. Teorię dominacji dawno odłożono do lamusa, a filmiki .... ja je oglądałam w Stanach klatka po klatce. Ten facet to oszust. Gdybyście się dokładnie przyjrzały to każdy psiak ma obrożę zaciskową stąd to błyskawiczne chodzenie przy nodze. Ineczko nie przejmuj się gadaniem ludzi, ktorzy nie mają dostatecznej wiedzy, a plotą trzy po trzy .... para piętnaście ....[/QUOTE] Dzięki, Goldenko... :oops: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']E tam, innych nie zbieram z pola! Tylko te pasujące do wystroju :p[/QUOTE] No się wie - dobry gust to podstawa! :) -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Właśnie, właśnie - :kciuki: za jutrzejszy ciach!