Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='diana79']mam nadzieję że może z gazety będzie jakiś odzew :)[/QUOTE] Trzeba było dodać długość, a właściwie [U]wysokość[/U] uszu, to by szanse były... wyższe. :eviltong: Ale zaciskam, zaciskam i tak :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  2. Oj, Matka, tak boksiowi paznokietki na różowo pomalować... :shake: Fe...! :mad:
  3. Pozdrowienia dla "Lakusi" :hand: i miziaki dla Trufelki. :calus:
  4. Miziam przedpołudniowo z Nienacka (bez czołgu) nie-po-pupolu! :calus: Gusiaczku, niektóre psy bez żadnych urazów głaskania po łepetynie po prostu nie lubią. Jak mi to wytłumaczył behawior, odbierają to trochę jak to klepanie po łysinie w Benny Hillu...
  5. [quote name='Bgra']jak smacznie to brzmi:loveu: kusioluje Twój słodki sznupolek :loveu:[/QUOTE] Szto ju do mnie szprechasz...? :-o [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Inka, uwielbiam Twoją inwencję twórczą! :loveu:[/QUOTE] Oj tam, oj tam... :oops: :oops: :oops: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: nieustające za DS dla Słodzinki!
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki, Tinusia pewnie teraz na stole operacyjnym... :nerwy:[/QUOTE] To tak raniutko to ciachanko...? :-o
  7. [quote name='BORYSboxer']Cudny....:loveu:,on jest całkowicie w typie mojego Tz...[/QUOTE] Twój TŻ też ma takie uchole...? :diabloti:
  8. [quote name='reksio7']wpłaciłam tylko 10zł, bo niedawna znalazłam bardzo starą sukę i już zaliczyłam 3 wizyty u weta, wiec z kasą krucho. Znacie kogoś sprawdzonego z Łodzi, kto umie robić bazarki ? mogła bym przekazać jakieś rzeczy na bazarek dla Kajtka[/QUOTE] Dzięki, Reksiu! :Rose: Jak wpłata dotrze, to potwierdzę i zanotuję. Co do fantów, to też wielkie dzięki! :multi: Popytam, pomyślę i się odezwę. A co by to mniej-więcej było i ile by mogło ważyć w sumie...? [COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR] Pomysły są takie: - dostaję zdjęcia, jakieś wymiary itp. do opisu, ewentualnie propozycje cen i czy CW czy KT, a Ty Reksiu pakujesz skarby i je ważysz, ja sprawdzam koszty wysyłki, wysyłam privy, zbieram wpłaty, przesyłam Ci na konto za koszty wysyłek, a Ty wysyłasz; - Reksiu, robisz jedną paczkę, piszesz wskazówki do opisów, wysyłasz fanty do mnie - koffana ciocia [B]mmd[/B] (która sama nie da rady teraz bazarkować ani wysyłać) zgadza się pokryć koszty tej całościowej wysyłki :Rose:, a ja robię bazarek i zajmuję się też wysyłaniem do kupujących; - szukam dalej kogoś z Łodzi do poprowadzenia bazarku wraz z wysyłkami, komu Reksio może podrzucić fanty...
  9. Dobrych kilka tygodni po odjeździe :( Kajtuna do Murki znaleźliśmy wreszcie - uznany za zaginiony kilka m-cy wcześniej - ogryzek kostki skrobanej przez kilka dni przez Kajta, a potem :-o znikniętej.... Musiał ją schować po cichutku... :p
  10. Ja pamiętam Baścicha nieco szczuplejszego... tutaj ma taki zimowy kołnierz? ;)
  11. Tośka prze do przodu jak burza - tyle, że małymi kroczkami. :)
  12. Cudnie! :multi: Naprawdę zasłużyłaś Awit na taką nagrodę za trud włożony w łapanie, załatwianie i finansową opiekę nad Szarikiem... :Rose:
  13. Kochany Dosiak... :) Hihi, a tutaj wygląda na nieco "zmuloną"... :p ...ale, co się dziwić, skoro dopiero co z pralki wyjęta.... :evil_lol:
  14. Moim zdaniem - jak tak patrzę na [B][URL="https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/382223_302545443202300_1703976360_n.jpg"]to[/URL][/B] zdjęcie - to mu radary nie zmaleją po przytyciu. :multi: Uszasty, możesz spokojnie przybierać na wadze...! :) [quote name='paula_t']Czy ktoś mu kiedyś mierzył te uchole?:eviltong:[/QUOTE] [B]Dobre pytanie![/B] :p ...i ktoś ma zadanie na kolejne spotkanie... :siara:
  15. Mariełka, miziam czule Twoje puchate kawowo-czekoladowo-karmeLove-z-bitą-śmietaną-na-piersi futerko! :calus:
  16. Fruzia :p ma zajefajne umaszczenie - z tą białą strzałką, skarpetkami i obróżką! :loveu: A Motek wygląda jak punk! :evil_lol:
  17. Automat do piłek do trenowania tenisistów...? ;)
  18. Triszka się DeTuje! :multi: Na szybki DS zasłguje! Słodka mordeczka... :loveu: i tak jej fleszują po oczkach...! :mad:
  19. Tak, tak! Szczekamy na zdjęcia! :evil_lol:
  20. [quote name='_Goldenek2']Ineczko, pamiętaj, że masz tu grupę osób, ktore były z Kajtkiem i Tobą od początku. Podjęłaś bardzo odpowiedzialną decyzję chociaż serce Ci krwawiło i żadna z nas NIGDY nie oskarżała Cię o nieodpowiedzialność, prawda? Pana C. Milana olejmy. Teorię dominacji dawno odłożono do lamusa, a filmiki .... ja je oglądałam w Stanach klatka po klatce. Ten facet to oszust. Gdybyście się dokładnie przyjrzały to każdy psiak ma obrożę zaciskową stąd to błyskawiczne chodzenie przy nodze. Ineczko nie przejmuj się gadaniem ludzi, ktorzy nie mają dostatecznej wiedzy, a plotą trzy po trzy .... para piętnaście ....[/QUOTE] Dzięki, Goldenko... :oops:
  21. [quote name='malagos']E tam, innych nie zbieram z pola! Tylko te pasujące do wystroju :p[/QUOTE] No się wie - dobry gust to podstawa! :)
  22. Właśnie, właśnie - :kciuki: za jutrzejszy ciach!
×
×
  • Create New...