[quote name='Awit']Dajcie numer konta, wyślę Kajtunowi jednorazowo 25zł.
Ciocia Dostrota przysłała dla Szarika 50zł,, ale Szarik ma dom, to uzgodniłam z Dostrotą, że komuś wyślę, więc podzieliłam i chcę wysłać.[/QUOTE]
Dzięki przewielkie, Cioteczko! :loveu:
Ale czy Szarika stać na taki podarek? Minus mu już żaden nie został...? Jeśli tak, to podam nr konta. :)