Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='inka33']Ale loviaste czekoladowo-kawowe ciasteczko... mniam! :iloveyou:[/QUOTE] [quote name='inka33']I jeszcze karmeLove...! :evil_lol:[/QUOTE] Z bitką śmietką na piersi! :diabloti:
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bita śmietana też jest - biała krawatka na klatce piersiowej ;)[/QUOTE] :hmmmm: Pierś z bitą śmietaną... no, nie wiem... :evil_lol: A ja dopiero co pożarłam (zamiast pączków) domowy kisielek z bitką śmietką! :eviltong:
  3. [quote name='Awit']Dajcie numer konta, wyślę Kajtunowi jednorazowo 25zł. Ciocia Dostrota przysłała dla Szarika 50zł,, ale Szarik ma dom, to uzgodniłam z Dostrotą, że komuś wyślę, więc podzieliłam i chcę wysłać.[/QUOTE] Dzięki przewielkie, Cioteczko! :loveu: Ale czy Szarika stać na taki podarek? Minus mu już żaden nie został...? Jeśli tak, to podam nr konta. :)
  4. [quote name='Awit']Z kolegą chyba ok, sądzę że jeszcze przed niedzielą skontaktuję z Panem:-) Dostrota odpisała, żebym 50zł od niej przeznaczyła na kogoś potrzebującego. To przeznaczam 25 dla Kajtuna, bo Kajtuna poznałam jak zawiozłam do Noska Szarika. (...)[/QUOTE] Cioteczko, ja przeogromnie w imieniu Kajtuna dziękuję! :loveu: ...ale czy przypadkiem Szarikowi jakiś minus nie został...? :hmmmm:
  5. [B]Dżdżowniś[/B], cóż mogę powiedzieć? - wychodzi mi, że masz rację! :)
  6. Patałachy to są te męże, co oglądają na ekranie piłki, zamiast na żywo się piłkami bawić z pieskami, o! :mad:
  7. Tu - i do Maxa, i do Gryzi - pewnie behawior by się przydał... ale to i kasa, i nie wiadomo na kogo się trafi... :shake:
  8. [quote name='inka33']Ale loviaste czekoladowo-kawowe ciasteczko... mniam! :iloveyou:[/QUOTE] I jeszcze karmeLove...! :evil_lol:
  9. Fajniutka dziewczyna! :loveu: [URL]http://img171.imageshack.us/i/sdc17292.jpg/[/URL] Nie bój, Tosia, to tylko aparat - Ciocia nie zrobi Ci nim krzywdy... :glaszcze:
  10. Ucholku, a jak tam Twoje przybieranie na wadze i przymiarki do ciachania...?
  11. [quote name='Nutusia']FRASZKA :) Oczywiście, jeśli będzie do psiny pasowało. Przeczytałam o suni o tym imieniu na wątku Mufki i jakoś tak to imię zwróciło moją uwagę i zapadło w pamięć... [/QUOTE] Hm, zawsze jeszcze może być Fr...anca, jak będzie za bardzo rozrabiać... :diabloti:
  12. [quote name='Ellig']Smaczki zrobię, przeciez nie dam Fraszce nie wiadomo czego...:)[/QUOTE] A jak będzie miała/ma na imię koleżanka Fraszki...? :) Limeryka...? :eviltong:
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki, sterylka Tiny przesunięta na poniedziałek. Także zarezerwujcie czas na kciuki po niedzieli :loveu:[/QUOTE] A cio się stało...? :-o Przesuwamy "ciachowe" :kciuki: na poniedziałek, a "zadomkowe" :kciuki: trzymamy wciąż! :p
  14. Ej, przecież ja też tak nieraz mówię :eviltong:, więc co mi się tłumaczysz? :mad:
  15. [quote name='diana79']nie było żadnych telefonów w sprawie malucha?[/QUOTE] :shake: Jak by było cokolwiek, to by Murka dała mi znać... :bigcry:
  16. No, wszystko idzie ku lepszemu, Triszuniu! :multi:
  17. [quote name='diana79']mam nadzieje ze się niedługo dowiemy bo chcemy zaprosić nową Panią Dżekusia na fb :)[/QUOTE] Oj, ale wiesz, że ja nie mam... :( Ale będziesz mogła plotkować...? :cool3: [SIZE=1]A, właśnie - jakoś przestałam widzieć Kajtunowe fb (każe mi się logować...) :bigcry:[/SIZE]
  18. [quote name='Nutusia']Ja już imię mam. Tylko najpierw niech ją zobaczę w realu i stwierdzę czy pasuje ;)[/QUOTE] Powie Pani, plosie, plosie, Pani da imię... Bozia da zdróffka... :p
  19. Ucholek Wędrowniczek postępowy, ot co! :p
  20. Ale loviaste czekoladowo-kawowe ciasteczko... mniam! :iloveyou:
  21. Tosiu, kolejne postępy robisz - brawo dziewczyno! :klacz: Dobrze, że ciach bez problemów. :)
  22. Podsłuchuje mecz jakowyś i się uczy...? ;)
  23. [quote name='Awit']Cioteczka była......[/QUOTE] Dziękuję, widziałam. :) Może by jeszcze przyszła...? :siara: Wciąż tak się cieszę z Szarikowego domku, że nie wiem co! Wreszcie trafił na Swojego Człowieka! :multi: A jak tam się mają sprawy z kolegą? Dogadały się chłopaki? :kciuki:
  24. Doszła dziś deklaracja stała za luty 30zł od Lidy. :) Wielkie dzięki! :Rose:
×
×
  • Create New...