-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Ozi! :multi: Sonik! :multi: Jak się cieszę! :multi::multi::multi: :oops: ...aż się łezka w oku zakręciła...
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dżekuniu, odkarmiaj się szybciutko! :) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']kopiuje z fb [B][URL="https://www.facebook.com/danusia.lukosz"]Danusia Lukosz[/URL] [/B] [B]Podjęliśmy decyzję, że ze względu na wycieńczenie organizmu i uszkodzenie wątroby Uszatka termin kastracji i usuwania 2 -ch narośli zostanie przesunięty do czasu, kiedy jego wygląd i wyniki się nie poprawią. Bo istnieje za duże ryzyko podczas zabiegu. [/B] [/QUOTE] Oj, to smutne... :( Ucholcu, zdrowiej szybciutko i nabieraj ciałka! :) -
Otwock - cała masa bezdomnych psiaków prosi o pomoc...
inka33 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
To ja powiem inaczej - może w pobliżu jest ktoś, kto może im pomóc? Mnie tam nie ma. Jedynie przekazałam informację, która przypadkiem może okazać się istotna. Wiem, że w Otwocku jest mnóstwo "luzaków". :( Kiedy przed Sylwestrem tam byłam, to w czasie ok. godzinego "spaceru" przez miasto widziałam 5 czy 6 psów biegających luzem bez właścicieli, przynajmniej w zasięgu wzroku. Koszmar. :( -
Piękny Muniek i urocza Filifionka umilają czas Murkom...
inka33 replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Słodka psica. :loveu: I jaka fajna z niej łobuzica! :p Kto wygrywa w "starciu" Filifionka vs. trzy szczeniory? ;) A z Kajtunem miala przyjemność? -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Tinka domowa - urocze. :loveu: Tinka z jęzorkiem, mówiąca "tylko mi nic nie zrób tym aparatem" - takie smutno proszące. Może do ogłoszeń...? ;) Tinka lewitująca nad śniegiem - takie zawsze są przezabawne... :) Słodka dziewczynka i już. No to ciach i sio do domku! :) -
[quote name='Panna Marple']Tobie też Węgielek tak zapadł w serce jak mnie...Długo plakałam tego wieczoru, kiedy dowiedziałam się, że odszedł-miałam wrażenie, że był moim psem i że go zawiodłam[/QUOTE] Uważam, że niepotrzebnie wpędzasz się w poczucie winy... No, chyba że ono pcha Cię do działania, a nie spycha w dół. ;) Właściwie wszyscy, jako ludzie, powinniśmy się czuć odpowiedzialni za los zwierząt, (niemal) bezbronnych "braci mniejszych". Tylko, że są Ludzie, ludzie i "ludzie". Więc - jeśli nie Ludźmi - bądźmy przynajmniej ludźmi i "róbmy swoje", czyli, co w naszej mocy, każdy na miarę własnych możliwości. O! :) Ale mi się na patetyzm zebrało... hehe... :oops: No, ale w Tym miejscu chyba można - prawda, Węgielku(*)...?
-
Ok, rozumiem już Wasz punkt widzenia. Ja mam w tym miejscu mocno mieszane uczucia i nie umiem w związku z tym zająć stanowiska. Bo z jednej strony, wszystkie szczeniaki są na początku ślepe i okreslenie "slepy miot" może psich laikow wprowadzać w błąd, że one są "felerne" i dlatego należy je uśpić. No a przecież, to też test Życie, kilka żyć. Z drugiej strony, jak się pomyśli, ile w takim miejscu jak np. Olkusz te psiaki się wycierpią, najpierw jako szczeniaki, a potem małe szanse, że coś się zmieni w ich życiu, to co to za życie? To lepiej ulżyć ich cierpieniu jak najwcześniej. Ale... No właśnie - ale. I dlatego szanuję oba poglądy, a sama nie zajmuję żadnego stanowiska w tej kwestii. Ktoś może mi zarzucić... hmmm... lenistwo? (pójście na łatwiznę) odcinanie się od problemu? Trudno. Mam prawo czasem nie mieć zdania. To w sumie chyba i tak lepiej niż "Mam własne poglądy, ale nie ze wszystkimi się identyfikuję." [COLOR=#a9a9a9][I](Kto to, cholibcia, powiedział...?! Jak bym dorwała tego wrednego Niemca...!)[/I][/COLOR] A żeby było jednak choć trochę na temat, to pozdrawiam Inkę - inka33 :p
-
Dosiu, bądź miła dla koteczka Cioci Ani... proszę... :mad:
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
inka33 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']tak,tak Szczęściarka ma swoje urodziny 18 sierpnia:);)[/QUOTE] Martuś... dopadłam Cię! :diabloti: ...prawie... :p Zerknij proszę na Priv... Pozdrowionka dla Szczęściary! :glaszcze: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Kwalifikują się już do obcięcia, ale na szczęście nie wrastają. Mamy pożyczony od weta obcinak, także jak się nam uda to się z tymi pazurzyskami rozprawimy sami.[/QUOTE] Dzięki za troskę. :loveu: My też czasem przycinaliśmy mu sami troszkę (oprocz profesjonalnego cięcia u dr Gugały). Z powodu braku psiego obcinacza - ludzkim. :p Trochę się bał, ale bez paniki. Raczej niepewność czy nielubienie powiedzmy. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka'] [B]11 grudnia do zapłaty było -166 zł Wpłaty:[/B] +166 zł [B]Razem: 0 zł[/B] [B]Koszty: -360 zł hotelowanie[/B] [COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na 10 styczeń pozostaje -360 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE] Murko, dzięki pierwszym wpłatom z bazarku DOMOVO mogłam wreszcie zrobić zaległy przelew. Oczywiście proszę o potwierdzenie, jak dotrze. :) Post rozliczeniowy zaktualizowany. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] Saldo tutaj podam po zakończeniu rozliczeń bazarkowych. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='reksio7']niech ktoś mi wyśle na pw dane do przelew, jakiś jednorazowy grosik mogę wpłacić[/QUOTE] Serdeczne dzięki! :loveu: Już wysyłam. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, tu był duplikat... Coś "mądrego" potem tu wpiszę... -
Wielkie :kciuki: za Dosiaczkę! Może zostanie światową damą...
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Parę zimowych Kajtuśków :) [URL]http://images44.fotosik.pl/567/4f157c2c47675fee.jpg[/URL] [URL]http://images46.fotosik.pl/1927/a6f98005bdf89aea.jpg[/URL] [URL]http://images43.fotosik.pl/1706/967db2fc3194999c.jpg[/URL] [URL]http://images40.fotosik.pl/1919/7bd0ca9f66bb462a.jpg[/URL] [/QUOTE] Dziękuję, Mureczko... :Rose: Oj, te Kajtunwe galopady... :p Dobrze, że u Ciebie przynajmniej może poszaleć. A co z wilczymi pazurkami? -
O, matko... :-o "ludziom" się nudzi...?! :angryy:
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Tinulce się tak układa. :) [I]...żeby tak i Kajtunowi...[/I] :bigcry: -
Gryzeldo malutka, nie rozrabiaj za mocno, dobrze...? :p
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Oj, no bo najpierw sie wacha, a potem, jak jest do czego, to sie hopka :Dog_run:[/QUOTE] Nio wiem, ale taki mi się obrazek wyobraził, że hoho! i hihi... No i musiałam się jakoś nim podzielić... :p -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam śmieszno-uszkę Tinuchę! :)