Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Dziewczyny, plakat poleciał do Lili - mam nadzieję, że jest OK. Zgadzam się z tym, że dobrze by było, żeby ci ludzie wystawiali jedzenie. To jest jedyne miejsce, które tam zna, więc może przyjdzie po swoich śladach. Jak będzie mial codziennie jedzenie, to może uzna, że warto wracać, a może i w końcu zaufać. :kciuki: Aha, i jak tam działają harcerze, to też można ich próbować wciągnąć (przez szkołę?) w poszukiwania.
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Drops jest kastratem..... :([/QUOTE] Myślę, że to bez znaczenia - Kajtun reagował na zapach cieczki zainteresowaniem. Może instynkt nie wie, że bez jajek się nie da...?
  3. Jestem. Dobrze, że jest tam TAKA Straż Miejska. :kciuki: Lecę lepić plakat!
  4. [quote name='malagos']Tylko taki klopot z pisaniem ogłoszeń, ze nie wiem o suni nic, jak się zachowuje, czy lubi koty, psy, dzieci. Wiek od biedy mogę sprawdzić, na siłę wyciagnę ją z tej budy i zajrzę w zęby.[/QUOTE] Ciocia, siłą lepiej nie, bo jeszcze się zrazi bardziej do ludzi... :shake: Sposobem - może na pachnącą parówę czy cuś? :hmmmm: Chyba juz można zmienić tytuł wątku, co...? ;)
  5. Dziewczyny, wiem już... :( Podeślijcie mi tekst - może być tutaj, nie na priv - jako tako sklecony [U]z kontaktem[/U], który mam podać! i fotkę, która ma być. Trochę jeszcze mnie choróbsko męczy, ale jutro rano/przed południem posiedzę i coś zlepię... Jak ktoś zrobi wcześniej, zanim ja coś wrzucę, to poproszę od razu o priv. Oczywiście :kciuki: trzymam!
  6. [quote name='piechcia15']nie, nie dzwoniłam do niej ostatnio, ale myślę, że niebawem jak pogoda się ustabilizuje[/QUOTE] Twoim zdaniem wizytę p/a lepiej by było zrobić przed czy po odwiedzinach w Nosku?
  7. Oj, Tusiu, jak to dobrze, że masz wokół siebie tylu dobrych ludzi i Ciocię Kakadu, i towarzystwo miłe. :) Łapka dziwna się zrobiła, prawda? Taka ciężka, twarda i zielona! A może to nie łapka...? Skąd masz wiedzieć... Ale będzie już lepiej, coraz lepiej. :kciuki: Niedługo będziesz znów całkiem wesołą psinką ze zwykłą łapką! :calus:
  8. I co tam słychać u Szarika/Syriusza oraz jego kolegi? :calus:
  9. Czy może już wiadomo, kiedy Pani wybiera się ponownie w odwiedziny do Dosi...?
  10. Dotarły już wszystkie wpłaty z bazarku POCIECHOVO - Dziękuję! :loveu: [SIZE=2]Łącznie zysk dla Kajtuna wyniósł[B]: [SIZE=3] [/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]243,20 zł[/B][/COLOR] :multi:[/SIZE] Zaktualizowałam post rozliczeniowy. [SIZE=3]S[SIZE=3]aldo[/SIZE] na [SIZE=3]dziś to: [/SIZE][COLOR=#b22222][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#b22222][B]+12[SIZE=3]9[/SIZE],[SIZE=3]6[/SIZE]0[/B] zł :) [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B]12.03.2013[/B] będzie do zapłacenia [COLOR=#800080][SIZE=3][B]366 zł[/B][/SIZE][/COLOR] za hotelowanie [SIZE=2](od [/SIZE]10 II [SIZE=2]do[/SIZE] 11 III[SIZE=2])[/SIZE] 360zł + Fiprex 6zł[B][SIZE=2], [/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2] czyli na dziś - brakuje jeszcze[/SIZE] [COLOR=#ff8c00][B]236,[SIZE=3]4[/SIZE]0 zł[/B][/COLOR]... :-([COLOR=#b22222] [/COLOR][/SIZE]
  11. A co to za nowa moda anielska? Przykrywka zamiast aureoli...?! :-o
  12. Tak - zobaczyć buźkę Fraszki i umrzeć... :loveu: Kibicuję mocno! :kciuki:
  13. [quote name='diana79']a już się zakończył [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-KONIEC-NARAZIE-NIE-PRZYJMUJĘ[/URL] ostatnio nie mam czasu za bardzo na robienie ogłoszeń i idę na łatwiznę ;)[/QUOTE] OK, ja tylko potrzebowałam do wpisania w rozliczenie. :eviltong:
  14. Cudna Yetinka! :loveu: Też bym szczekała na ludzi na rakietach... ;)
  15. Dzięki, Cioteczko! :loveu: A z jakiego bazarku...?
  16. Tusiowa łapinko! Jak się cieszę!!! :Cool!: Ale teraz już bazarków nie będzie można nazywać dyndałkowato... ;)
  17. [quote name='Mattilu']A wlasnie, ze nie!!! :eviltong:[/QUOTE] E tam, teraz nie ma odnóżufff... :eviltong:
  18. [quote name='_ogonek_']Inka, proponuję ustawkę :lol:[/QUOTE] OK. Wklepię Ci za to, żeś z Uciechowa nie przyszła do Pociechova! :mad: Mam nawet kibolski szalik nieistniejącego klubu z filmu. :diabloti:
  19. Mattilu-bo, uważaj, bo Ci zjeżdża ktusik z tej "ściany" w awatarku! :evil_lol:
  20. [quote name='aikowo']Pani z wczoraj zadzwonila dzisiaj:) wydaje się być ok :) poza tym że jest młoda (jeżeli to jest wada) chyba jestem zgrzybiałą staruszką ale nadmierny optymizm mnie drażni :) czy ktoś bywa może w okolicach warszawy 50 km za po trasie A7? Trzeba zrobić wizytę przed adopcyjna :)[/QUOTE] A nie mówiłam?! :eviltong: Może tak bardziej kierunek nie autostradowy tylko miastowy byś podała... :oops: może by się kogoś skojarzyło...
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Marzę o relaksie :diabloti: I proszę mi tu nie słodzić... Bo ja tylko w duecie z ciotką Lili8522, sama w życiu nie dałabym rady![/QUOTE] W trio, bo jeszcze z Gizmo! :eviltong:
  22. [quote name='ewa gonzales'][I]:modla::modla::modla::buzi::modla::modla::modla::thumbs::thumbs:mocniutenko caly czas[/I][/QUOTE] Się podpisuję i dopisuję :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  23. Ufff.. :mdleje: wreszcie odetchnęłam! Aż z nerwów się bałam tu zajrzeć. No, niby wiedziałam, że wszystko OK, ale co wizytacja, to wizytacja. :) Czy mi się tylko wydaje, czy panicz F. zrobił się jeszcze bardziej puszysty? :hmmmm: Pan go może wyprał (w Cocolino?) czy porządnym zgrzebłem wyczesał...?
×
×
  • Create New...