-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']To co, Inko, będziesz pośredniczyć, umówisz pana i Atomówkę? (ależ to zabrzmiało...... :) )[/QUOTE] [quote name='Atomowka']haha zabrzmiało cudnie:) Inka chociąz warty zachodu ten Pan, jest sens się umawiać, wiekowo pasujemy do siebie? hahaha[/QUOTE] Znaczy się, w swej łaskawości znalazłyście mi pretekst do zadzwonienia do Pana...? ;) Dziękuję serdecznie! Kochane jesteście... :Rose: Z tym, że nie wiem, czy Pan mnie po głosie pozna, bo chrypię conajmniej jak po koncercie rockowym... :( Uzna, że z obcą pijaczką gadać nie będzie i co wtedy...? A tak serio, to ja nawet myśleć za bardzo nie umiem... Może podaj Malagos numer do Pana Atomówce, bo ja jeszcze co pomylę - chyba lepiej bez pośredników się umawiać. Znaczy bez swatki. :p -
No i jak tam - kto i kiedy jedzie na p/a...?
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Melduję, że zajrzałam w paszczękę Kajtuśka i nic tam niepokojącego nie ma. Podobnie na szyjce - nie drapie sobie ranki. Zawijające pazurki podcięliśmy (zebrałam się i kupiłam w końcu własny obcinak). Chłopak zdrowy i wesoły :) Niestety na tym dobre wieści się kończą, bo w sprawie domku cisza :( Nikt nie dzwoni, nikt nie pisze, totalna cisza w eterze. Dla pocieszenia powiem, że to nie tylko Kajtuśka dotyczy. Ogólnie mamy zastój i brak konkretnych telefonów. Wiosna tuż, tuż, może wtedy coś ruszy...[/QUOTE] Dzięki za info - zwłaszcza te pozytywne. :) Poproszę jeszcze o potwierdzenie wpłaty, jeśli można... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dostałam dziś pokaźne pudełko fantów na bazarek dla Kajtuna od [B]mmd[/B]. :multi: Dzięki, Cioteczko Wielkiego Serca! :Rose: Są 23 filmy, próbki kosmetyków, 2 lakiery, kolczyki i cuś jeszcze. Czyli to tylko od Ciebie, tak? Pytam, żeby potem na bazarkach zanotować. Jak mój fader zobaczył taka ilość filmów, to podarował też kilka od siebie. :) Będzie można poszaleć. :evil_lol: Tylko nie wiem, czy wobec tego dawać razem z książkami i puzzlami, czy osobno, bo się boję, że nie ogarnę... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A próbowałyście ogłaszać go na facebooku na PSYgarnij ? Tam jest duzy odzew, ludzie ostatnimi czasy wola szukać tam, niż przeglądać ogłoszenia.[/QUOTE] [B]Diana79[/B], pomocy! Ja nie rozumiem, co ona do mnie mówi... :( -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Triszeńko, tyle już wytrzymałaś - nie poddawaj się! :kciuki: -
Rety, toż to moje rodzinne strony! :-o Chociaż, jak byłam w okolicy, to tam jest teraz bardzo inaczej...
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Tam nawet nikt kojca z kup nie sprzątnął ani razu, a psy są jakieś 5 tygodni. Dobrze, ze da ktoś jeść. Czyli sprawdzenie suni , a tym bardziej wzięcie na smycz to mrzonki. Mówił chłopak, który mieszka w domu obok, ze do niego wychodzi z budy i sie cieszy. Że bardzo miła suczka. A co do wizyty, co jak radzisz? Damy panu jeszcze czas, czy szukamy juz na teraz?[/QUOTE] Kochana, ja nic nie radzę, ja nic nie wiem, chora jestem z nienacka i ledwie na oczy patrzę... :bigcry: Tak myślałam, że jednak mrzonki... :( a sama pewnie nie masz na to czasu... [quote name='sonek666']Zapisuję Małą Frodową Kulkę. Zdjęcie łapków jest boskie- mam jakąś manię na punkcie zwierzęcych kończyn :evil_lol: Później jeszcze doczytam bo widzę, że mimo czytania po cichaczu nie jestem na bieżąco ;)[/QUOTE] Czajniki czytaja po cichaczu! :eviltong: Te łapki specjalnie dla takich maniaczek były zrobione... :) [quote name='wiosenka']To może Pan fotki prześle? Uważam, że lepiej poczekać jeśli będzie dokumentacja i przypominam o wecie, w promieniu kilku kilometrów nie ma lepszego. Mam dobrą osobę na wizytę z tamtych okolic...[/QUOTE] Przepraszam, że zapomniałam o podpowiedzeniu weta - to przez ten pośpiech autobusowy... :oops: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Berbeć już do DS pojechał, ale jeszcze trochę kciuków dla niego się przyda. A cioteczka inka się rozchorowała i ledwie zipie, a tu bazarek rozliczać trza... :( Książę Kajtun niech się zaniedbywany nie czuje, tylko zdrowia niech mi życzy, jak ja jemu Cudownego Domku. :p -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Oj, Tinula, nie przesadzasz troszeczkę...? :mad: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Inka, Twoje pomysły mnie przerażają ;) Perełcia nie chciała się pokazywać fotoreporterom... Ale może coś wygrzebię z sieci dziś wieczorem :)[/QUOTE] Wiem, wiem... stara, a głupia... :evil_lol: Galerianki to chyba nie fotoreporterom sie pokazują...? :p [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale dowód na to, że Mariolka była ;) [URL]http://i50.tinypic.com/2py6nbm.jpg[/URL] [/QUOTE] Jak zwykle - śliczna ciasteczkowa dziewczynka! :loveu: Ta dwunożna jej dorównuje... ;) Po odjęciu obcasów, to Mariolka do kolanka sięga, tak? -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A Tosia nic ) chyba jej dobrze u nas, już nie śpi w kuchni, zaległa na posłaniu w holu (podsiadła Milę i Zulke, śpią tam na zmianę). Ogłoszenia jeszcze się nie ukazały.[/QUOTE] Brawo, Tosia! :klacz: Coraz ładniej się udomawiasz! :multi: [quote name='malagos']mówisz o decoupage? To banalnie łatwe, jeśli tylko ktoś pokaże i masz materiały do tego. Wybieram się do Warszawy na 2 dni w przyszłym tygodniu - [B]wiecie ciotki, co to znaczy??? [/B][/QUOTE] Umawia się tu po kryjomu :diabloti:, a nie wie, jak ma swoją karmę odebrać! :obrazic: [quote name='malagos']Moze przytargam Milę i Tośkę, to się je zlicytuje gdzie w kawiarni lub przed metrem? Albo postawimy Ziutkę z Małym przy piersi, obłożymy psami i postawimy kapelusz obok..........[/QUOTE] Pomysł przedni! :multi: Jeszcze cenę ustalcie za możliwośc fotografowania. :evil_lol: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Czekam na te ogloszenia od Javeny :) Teraz ogłaszamy szczeniaka z kojca gminnego i ... no moze, moze...[/QUOTE] No i wychodzi na to, że się spełniło. ;) Ale jeszcze trochę nerwów jest... -
BOBIK - kolejne pinczerowate znalezisko aikowo już w SWOIM DOMU!
inka33 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Bobisław, jak się masz chłopie? :) -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Rety... :( przecież najgorsze miało być już za nią... Oczywiście, że kciuków moc! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Dosiu, zaprezentuj się ze swoich najlepszych zabawowo-hrabiowskich stron. :kciuki:
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Obudzil sie po piatej! Nutusia wiedziala co robi, nie biorac Fotka/Frodo po Motku:evil_lol:[/QUOTE] E tam, pewnie się bała, że będzie chciała go sobie zostawić... :eviltong: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A jak reaguje na osobę karmiącą teraz? Bo wcześniej, jak był Fotek, to raczej nie wychodziła z budy wcale, tak? Może są jakieś osoby (rozmaitej płci, sposobu poruszania się itp.), które mogłyby ją sprawdzić? wziąć na 10 minut spaceru na smyczy? Wiem, pewnie to tylko takie moje mrzonki, że takie sprawdzenie by było możliwe... :oops: Kiedy planujesz wysłać "wizytację" do Fotka/Frodka? -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dotarł dziś przelew [B]18zł[/B] od [B]malagos[/B] za odpchlenie Fotka i już oddałam "krechę" doktorowi Gugale. [quote name='malagos']Najchętniej bym ją wzięła sama, ale nie wiem, jak to zrobić? A może komuś sie przyda?[/QUOTE] A może się da... skoro masz być za niedługo...? [quote name='handzia']Ale akcja dziewczyny [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Przeczytałam z zapartym tchem [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] Fotki Froda przecudne, ale jakie mogą być, skoro model taki słodki? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Dzięki, dzięki... :) [quote name='handzia']Teraz trzymam kciuki za mamusię [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Macie jej fotki? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Są na początku wątku - na chyba drugiej stronie. :) -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie zadzwonię! :eviltong: Wysłałam SMSa i w odpowiedzi dowiedziałam się, że maluch "[I]Spał całą noc. Obudził się po piątej. Jest cudowny. Nazywa się Frodo[/I]". [B]Malagos[/B], komu i jak przekazać karmę od Ciebie? -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=#800080][B][SIZE=3]Fotek dla wielbicieli Alfreda H.: [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p9EQmbs0q8vUhOmcv9kCaeTVM5OOWjnGAXGmJURq50gbi5Wr4nglg1wI-yii9T6aAkS5___EaiFNDiI_YtnB9N7X0nJlufO6p/Fotek-u-inki33-18-02-2013-3.JPG?psid=1[/IMG] Fotek uśmiechnięty: [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1paxQJVbuyxcRhMUAoUWFCZPLH3aIoWkfsWtowlkpDvDZbaJmR2rf-G4rWQmL_FE8KEOyMPx04dGbesSiuLqh0DOqYO7azj83p/Fotek-u-inki33-18-02-2013-4.JPG?psid=1[/IMG] Fotek zmęczony: [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p9EQmbs0q8vXrUM2RDvOg_CDjCuIw-TziViFAgPf1lS6ArTvqo-wL_10r_kqAlySpD_CPrK0RQW2ocrS_GYlZ1hr4TnT9QSPo/Fotek-u-inki33-18-02-2013-2.JPG?psid=1[/IMG] Fotek wreszcie odpoczywający [SIZE=3]- po zabawie i [/SIZE]od pchełek: [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pYKZWl4GxM7d3x6GwdVSYuSI6Cuw_sgoYV5_uXPSLUfPU2RP-_27qV1Ag4QS-PYnQGCjGpcqKmM-wYA1fLcuzjs8r6FCWVJmx/Fotek-u-inki33-18-02-2013-1.JPG?psid=1[/IMG] Fotek dla fetyszystów psich stópek: [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1prsjdnVUy_RgNsFtl9Qlswk5r4jUqOKGXo2uL7RSoLxYGds3yohU8CbSLOcQrRLBHkmD_mNJ5lyAyt6xMylCmLLDiyxFoIkSr/Fotek-u-inki33-18-02-2013-0.JPG?psid=1[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR] [FONT=comic sans ms][SIZE=3]Kto umie i może wstawiać filmiki...? ;)[/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]