-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oj tam, oj tam... :oops: Atomówka nie mogła przetestować synka i się nacieszyć ząbeczkami igiełkowymi... Tymczasik rzeczywiście króciutki - aż policzyłam dokładnie i wyszło mi, że Fotek był u nas 30 godzin bez kwadransa. Matko, tak to szybko się wszystko zadziało, jak na wariackich papierach, jak film jakowyś czy sen. Tylko, wiecie, ja nie wiem jak będzie z ta bezpłatnością... bo koszt jeden poniosłam straszliwy, stratę nieodwracalną... Malagos, chyba będziesz musiała mi przysłać pusty karton do pakowania, bo mi Fotek jeden obgryzł. :eviltong: No i jeszcze, jak wrzodów żołądka z tych nerwów dostałam, to co teraz zrobię...?! Od mojej "wprawy" to się proszę łaskawie odczepić! :mad: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']No jasne, u Hitchcocka też się zwykle dobrze kończyło, ptaki odlatywały...:evil_lol: A serio, nie martw się, będzie ok - resztę będzie można dogadać na wizycie pa. Byłaś super dzielna :)[/QUOTE] Kiedy Nutusia do Ciebie jedzie na po/a...? :diabloti: Nie byłam niedzielna, ani nie byłam dzielna, tylko poniedziałkowa. Chyba lepiej pójdę już spać, bo poważniej mi zacznie grozić zamknięcie... -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Olśniło mnie właśnie!!! :sweetCyb: Zadzwonię do niego jutro!!! :eviltong: Jak mnie nie odprawi od razu, tylko po pół godzinie rozmowy, to nie jest źle. Jak po godzinie, to jest całkiem dobrze, ale jeszcze po/a go lepiej sprawdzi. Jak dopiero po trzech, to nie wiem, o kogo bardziej należy się martwić... Tak na ucho Wam powiem, że TŻ coś dziwnie na mnie patrzy... :hmmmm: Niewykluczone, że chce mnie wysłać na dogo-odwyk w szpitalu bez klamek. :nerwy: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Skoro ja się tak stresowałam i stresuje nadal, a Wy mi tu wcześniej te Hitchcocki, to nie mogłam sobie darować i Was nie podenerwować. :diabloti: Ale serio - tak się boję, jak to będzie naprawdę... Tylko ta wizyta mnie ratuje ciut... Kilkanaście lat życia takiego kochanego malutkiego stffforka-potffforka. Ta odpowiedzialność... Wymiękam... :mdleje: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Maluch pojechał... :lol: :bigcry: Facet wyglądał mi porządnie, psio-kochająco - mam nadzieję, że nie dałam ciała przez mój brak doświadczenia.... :nerwy: Spóźnił się, bo po pracy jeszcze poszedł po psie zakupy. Mieszka na parterze w dwurodzinnej kamienicy ogrodzonej. Rety, co mam jeszcze napisać...?! :niewiem: Mam teraz kolejnego stresa............ :nerwy: czy wszystko będzie tak dobrze, jak mi się wydawało w trakcie rozmowy. Dobra, resztę to już chyba Malagos albo jutro jeszcze pytajcie. Zapomniałam weta polecić... :( Ale wie o wizycie po/a i nie ma nic przeciwko - to jeszcze będzie mozna go przycisnąć/doinformować/poprosić o czymś, o czym ja zapomnniałam, czy też nie pomyślałam, czy nie wiedziałam, że trzeba. Matko, umrę do tej wizyty! :nerwy: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos mówi, że napisze Wam wszystko jutro. -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wszedł do klatki... jeszcze winda na 8me piętro... :nerwy: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hitchcock...? :hmmmm: Mam nadzieję, że mi zaraz ktoś nie rozwali drzwi siekierą! :nerwy: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Facet później wyszedł z pracy i będzie u mnie dopiero po 22-giej. Wiecie, co robić? :p -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Trzymam kciuki, jakby się udało mogę polecić blisko weta ;).[/QUOTE] To się nie czaj, tylko mów od razu! :mad: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przystojniaczek odpoczywał 33 minuty! To wprost niewiarygodne!!! :crazyeye: -
Hihi, skoro już wpisałam sobie w podpis, to chociaż raz by wypadało się tu pojawić. :evil_lol: Może jakiś "śledzik" za mną przyjdzie... :p :thumbs: za inicjatywę i :kciuki: za rozkręcanie!
-
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Melduję jedną upolowaną półżywą pchełę i 5 czy 6 całkiem zdechłych! :cool3: [quote name='Ellig']Inka nie boj żaby, kiedyś musi byc "pierwszy raz" :razz:[/QUOTE] O! następna... :mad: [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] Właśnie brytan już [U]aż[/U] 4 minuty drzemie! :-o -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja Wam dam ten mój chrzest bojowy! To była sytuacja [B]awaryjna[/B], przypominam delikatnie. :mad: Kciuki mogą być za to, żebym "nie dała ciała" i oczywiście za dobre wyDeSowanie Fociątka. Ha! a Wy nawet nie wiecie, że nasz Black&White ma lewe wąsiki białe, a prawe wąsiki czarne! :eviltong: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Podaj mi proszę jeszcze raz email na pw.[/QUOTE] Wysłałam. :) -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']O, a wyglada na takiego maciupkiego ;).[/QUOTE] Twoje "O" dotyczy porównania z wielkością pcheł czy wagi "brytana"...? :p -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Inka pchły? No popatrz, chyba okulary Nam potrzebne, ale w tej jego gęstwinie puchu ni cholery pcheł nie widziałam Ząbki nie dzwoniły, a Plac Szembeka coś dryndał?[/QUOTE] Przypominam, że ja noszę okulary... :) Szembeka to dopiero po 16tej. :kciuki: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']A on ma już 2kg?[/QUOTE] Wedle mojej wagi łazienkowej, to 2,7kg brytan waży. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Na ten tychmiast - proszę bardzo: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239930-Kto-chce-szczeniaczka-Będzie-mały-Czeka-na-dom?p=20439828#post20439828[/URL] Jak bazarkową dyszkę dostrzegę, to potwierdzę na bazarku. A mail...? zaraz sprawdzę... i editnę tu. [COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR] Nie, nie doszedł... :( -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Czekamy na fon z tego najwłaściwszego z właściwych domków po prostu ;)[/QUOTE] Oczywizda, ale nie zawadzi przecież potrzymać dziś po 16-tej za ten z Szembeka...? Może to będzie wlaśnie TEN... :) [B][COLOR=#0000ff]PS. [/COLOR][/B] Strudzony (wizytą u weta, zabawą, jedzeniem, drapaniem się i kupkaniem) "husky" o dziwo drzemie od paru minut! :-o Oczywiście nie na kocyczkach, tylko na gołej klepce. -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No to jednak pchły! :mad: Dr Gugała znalazł najpierw odchody, a potem żywą pchłę. Psiuknął go Fyprystem za 18zł. Na krechę. Mam paragon i wpis w książeczce. Za wizytę nie policzył. Po ok. dobie powinny pozdychać wstręciuchy i Fotyldek (zwany też Frędzlem) będzie miał spokój. A tak sie biedak drapie, że aż popiskuje i postękuje... Może będę potrzebowała na priv maila do specjalisty od wstawiania filmików... :siara: Skoro chyba z Ząbek nici (nie mylić z nicią dentystyczną!), to czekamy na fon z Pl. Szembeka... :kciuki: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A czy Kajtuniasty wie, że mam awaryjnie tymczasa 8-tygodniowego na kilka dni...? :p -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']co hę? ciotka o purinie pro plan dla miniatur nie słyszała? ;)[/QUOTE] A jak nie słyszała, to co...? Hę?