Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='Czorcik']wczoraj widzielismy się z Dosią :D wydawało nam sie ze diablica coś przeczuwa, strasznie się kleiła .[/QUOTE] I nic, jędzo, nie powiedziałas...!? Tylko Barcik i już! I nie mogłam "zlecić" przekazania miziaków... :obrazic:
  2. Znajdzie sie domek - w końcu zauważy uroczą Tinulę! :kciuki:
  3. [quote name='stzw']Dzisiaj PIERWSZY RAZ chciał się ze mną bawić! Co prawda tylko przez dwie minutki ale dobre i to. Na koniec wskoczył na taras a tam roztopiony śnieg. Przejechał na dupsku przez całą długość i zatrzymał się na ścianie. Uszy w poślizgu.[/QUOTE] Głupi śnieg! :mad: Taka nagroda za podjęcie zabawy...! :bigcry: Uszatku, nie zrażaj się - baw się znów! :kciuki:
  4. Przyjdzie jej czas, zobaczysz! :kciuki:
  5. [quote name='Lili8522']Mariolka będzie mieszkała w domu z ogrodem będzie psim jedynakiem ale Państwo mają kota miejmy nadzieję, że się zaprzyjaźnią :) Nowa rodzinka ma też dwójkę dzieci w wieku 6l i 9l więc Mariolka na pewno się nie będzie nudziła :cool3:[/QUOTE] Fajnie. :) Tylko niech jej dzieciaki z ciasteczkiem nie pomylą i nie obgryzą! :mad:
  6. [quote name='Martika@Aischa']Oj tak ;) chłopak ma gadane ;) a mówią że tylko babą się " pysk nie zamyka" :diabloti: [/QUOTE] To może Uszatkowi zamknąć pysk chłopem...? ;)
  7. A po co wetowi jajka Bobika? Na Wielkanoc zapasy robi...?! :-o Mizianki dla Bobisława :calus:
  8. Dobrze, że już lepiej, a jeszcze lepiej, że wiadomo, co jest źle. :)
  9. Szkoda.... :( Ale rzeczywiście lepiej wcześniej niz później.
  10. Pies kanapowy pełną gębą! :crazyeye:
  11. :kciuki: za poniedziałek i dalsze lepsze życie łapeczki i sunieczki. :kciuki:
  12. [quote name='Panna Marple']A ja proszę o ciepłe myśli dla Węgielka... To on uratował Mariolkę; ciągle o nim myślę:-(. Mariolko Kochana Dziewczyko, bądź szczęśliwa! należy Ci się:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy, Węgielku(*) za Mariolkę. :loveu:
  13. [quote name='mmd']Tak, wszystko ode mnie. Książki i filmy razem się dobrze sprzedają i później pakują :) A im więcej, tym lepiej, bo jak ktoś widzi więcej dla siebie i może mieć wspólną wysyłkę, to się prędzej zdecyduje, bo wysyłki drogie przecież. Ale rób tak, żeby ogarnąć :)[/QUOTE] Kochana, jak przegląd płytek w domu zrobilismy, to razem z Twoimi i Guliwerowymi wyjdzie ok. 50 fantów... Razem z książkami nie dam rady... Może "symultanicznie", ale nie razem. :oops: A tak w ogóle, to może jakieś sugestie cenowe do płytek na Priv...? :modla: [quote name='mmd']Murka - buziaki dla Kajtuna![/QUOTE] Ode mnie też! :buzi:
  14. [quote name='wiosenka']Zupełnie kogoś innego ;).[/QUOTE] Mówisz o sobie...? To kogo chcesz dopytywać...?! :-o
  15. A coś wet robiący badania mówił nt. wyników...?
  16. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER][B]No to cioteczki, oświadczam wszem i wobec :loveu: Perełka jutro jedzie do wyjątkowego, cudownego i jedynego w swoim rodzaju DS[/B] :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [/QUOTE] Rety, jak się cieszę! :laola: Ciasteczkowa Mariolka jedzie do Swojego Domu!!! :Cool!:
  17. [quote name='Ghanima']Ciotka inka, nic nie przyszło jak rany dydy :shake: Też się dziwię. A że się cieszę, wiadoma rzecz - chomiczki w roli zaprzęgu psiego to jest to, co tygryski lubią najbardziej :evil_lol:[/QUOTE] No tom w nerwach cała... :nerwy: A chomiczków nie można zaprzęgać! :mad:
  18. Triszko, co z Tobą...? :nerwy: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  19. Ja dziś nie zajrzę do Wielkiech Uszu, bo sie boję, że się jeszcze zgubię w ich otchłani.... ;)
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']ja tam widzę dwoje uszu, łapkę i ogonek ;)[/QUOTE] Widocznie mi gorączka mózg wyżarła... :bigcry:
  21. [quote name='jola_li']Tralala!!! Czyli będzie urlop :)!!![/QUOTE] Albo "córka" Fraszkowata na pocieszenie... Albo Beza... :eviltong:
  22. [quote name='Nutusia']Mam tzw. BOMBĘ na koniec tygodnia :) Fraszka będzie miała cudny, kochający i rozpieszczający ją domek w Warszawie, u starszej Pani. Będzie też pod opieką Wnuczki tej Pani (z którą miło sobie pogawędziłam przez telefon ;)), w razie potrzeby, ale nie tylko, bo Pani często zabierała poprzednie psiątko swojej Babci mp. na działkę. Sama ma maleńką sunieczkę, ponoć bardzo zgodną, więc nie powinno być problemów z nawiązaniem przyjaźni pomiędzy dziewczynami. Starsza Pani miesiąc temu pochowała poprzedniego psiaczka (13 lat - jeszcze wcześniejszy żył 16 lat). Zarzekała się, że już psa nie chce i nie będzie. Ale samotność nie jest fajna, szczególnie dla kogoś, kto przez tyle lat miał oddanego, psiego przyjaciela. Teraz zostały tylko sprawy organizacyjne. Pani jest gotowa przyjąć Fraszynkę nawet jutro, ale ja jutro nie dam rady, bo jadę do Łodzi Dziecię podziwiać i wrócę ciemną nocą. Jesteśmy umówione na telefon i określenie konkretnej daty Fraszkowej przeprowadzki jakoś w przyszły tygodniu! :) Aha, będzie mieszkała w samym centrum, więc chyba ją jeszcze... zaczipuję ;)[/QUOTE] Ło matulu! :multi: Przez ten watek Koziennicki, to mi już na mózg pada - bo ja zrozumiałam, że małą Fraszko-córkową ten zaszczyt kopnie! :stupid:
×
×
  • Create New...