-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
[quote name='Czorcik']wczoraj widzielismy się z Dosią :D wydawało nam sie ze diablica coś przeczuwa, strasznie się kleiła .[/QUOTE] I nic, jędzo, nie powiedziałas...!? Tylko Barcik i już! I nie mogłam "zlecić" przekazania miziaków... :obrazic:
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Znajdzie sie domek - w końcu zauważy uroczą Tinulę! :kciuki: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']Dzisiaj PIERWSZY RAZ chciał się ze mną bawić! Co prawda tylko przez dwie minutki ale dobre i to. Na koniec wskoczył na taras a tam roztopiony śnieg. Przejechał na dupsku przez całą długość i zatrzymał się na ścianie. Uszy w poślizgu.[/QUOTE] Głupi śnieg! :mad: Taka nagroda za podjęcie zabawy...! :bigcry: Uszatku, nie zrażaj się - baw się znów! :kciuki: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przyjdzie jej czas, zobaczysz! :kciuki: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Mariolka będzie mieszkała w domu z ogrodem będzie psim jedynakiem ale Państwo mają kota miejmy nadzieję, że się zaprzyjaźnią :) Nowa rodzinka ma też dwójkę dzieci w wieku 6l i 9l więc Mariolka na pewno się nie będzie nudziła :cool3:[/QUOTE] Fajnie. :) Tylko niech jej dzieciaki z ciasteczkiem nie pomylą i nie obgryzą! :mad: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Oj tak ;) chłopak ma gadane ;) a mówią że tylko babą się " pysk nie zamyka" :diabloti: [/QUOTE] To może Uszatkowi zamknąć pysk chłopem...? ;) -
BOBIK - kolejne pinczerowate znalezisko aikowo już w SWOIM DOMU!
inka33 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
A po co wetowi jajka Bobika? Na Wielkanoc zapasy robi...?! :-o Mizianki dla Bobisława :calus: -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że już lepiej, a jeszcze lepiej, że wiadomo, co jest źle. :) -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Szkoda.... :( Ale rzeczywiście lepiej wcześniej niz później. -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pies kanapowy pełną gębą! :crazyeye: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
:kciuki: za poniedziałek i dalsze lepsze życie łapeczki i sunieczki. :kciuki: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']A ja proszę o ciepłe myśli dla Węgielka... To on uratował Mariolkę; ciągle o nim myślę:-(. Mariolko Kochana Dziewczyko, bądź szczęśliwa! należy Ci się:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy, Węgielku(*) za Mariolkę. :loveu: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Tak, wszystko ode mnie. Książki i filmy razem się dobrze sprzedają i później pakują :) A im więcej, tym lepiej, bo jak ktoś widzi więcej dla siebie i może mieć wspólną wysyłkę, to się prędzej zdecyduje, bo wysyłki drogie przecież. Ale rób tak, żeby ogarnąć :)[/QUOTE] Kochana, jak przegląd płytek w domu zrobilismy, to razem z Twoimi i Guliwerowymi wyjdzie ok. 50 fantów... Razem z książkami nie dam rady... Może "symultanicznie", ale nie razem. :oops: A tak w ogóle, to może jakieś sugestie cenowe do płytek na Priv...? :modla: [quote name='mmd']Murka - buziaki dla Kajtuna![/QUOTE] Ode mnie też! :buzi: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Zupełnie kogoś innego ;).[/QUOTE] Mówisz o sobie...? To kogo chcesz dopytywać...?! :-o -
A coś wet robiący badania mówił nt. wyników...?
-
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER][B]No to cioteczki, oświadczam wszem i wobec :loveu: Perełka jutro jedzie do wyjątkowego, cudownego i jedynego w swoim rodzaju DS[/B] :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [/QUOTE] Rety, jak się cieszę! :laola: Ciasteczkowa Mariolka jedzie do Swojego Domu!!! :Cool!: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ghanima']Ciotka inka, nic nie przyszło jak rany dydy :shake: Też się dziwię. A że się cieszę, wiadoma rzecz - chomiczki w roli zaprzęgu psiego to jest to, co tygryski lubią najbardziej :evil_lol:[/QUOTE] No tom w nerwach cała... :nerwy: A chomiczków nie można zaprzęgać! :mad: -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
inka33 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Triszko, co z Tobą...? :nerwy: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Ja dziś nie zajrzę do Wielkiech Uszu, bo sie boję, że się jeszcze zgubię w ich otchłani.... ;) -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']ja tam widzę dwoje uszu, łapkę i ogonek ;)[/QUOTE] Widocznie mi gorączka mózg wyżarła... :bigcry: -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Tralala!!! Czyli będzie urlop :)!!![/QUOTE] Albo "córka" Fraszkowata na pocieszenie... Albo Beza... :eviltong: -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Mam tzw. BOMBĘ na koniec tygodnia :) Fraszka będzie miała cudny, kochający i rozpieszczający ją domek w Warszawie, u starszej Pani. Będzie też pod opieką Wnuczki tej Pani (z którą miło sobie pogawędziłam przez telefon ;)), w razie potrzeby, ale nie tylko, bo Pani często zabierała poprzednie psiątko swojej Babci mp. na działkę. Sama ma maleńką sunieczkę, ponoć bardzo zgodną, więc nie powinno być problemów z nawiązaniem przyjaźni pomiędzy dziewczynami. Starsza Pani miesiąc temu pochowała poprzedniego psiaczka (13 lat - jeszcze wcześniejszy żył 16 lat). Zarzekała się, że już psa nie chce i nie będzie. Ale samotność nie jest fajna, szczególnie dla kogoś, kto przez tyle lat miał oddanego, psiego przyjaciela. Teraz zostały tylko sprawy organizacyjne. Pani jest gotowa przyjąć Fraszynkę nawet jutro, ale ja jutro nie dam rady, bo jadę do Łodzi Dziecię podziwiać i wrócę ciemną nocą. Jesteśmy umówione na telefon i określenie konkretnej daty Fraszkowej przeprowadzki jakoś w przyszły tygodniu! :) Aha, będzie mieszkała w samym centrum, więc chyba ją jeszcze... zaczipuję ;)[/QUOTE] Ło matulu! :multi: Przez ten watek Koziennicki, to mi już na mózg pada - bo ja zrozumiałam, że małą Fraszko-córkową ten zaszczyt kopnie! :stupid: