Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Trzymam mocno za Ciasteczkowe nie-wiadomo-co! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  2. Tosiu, tylko za bardzo sie nie rozkręć, :mad: lecz w sam raz. :p
  3. No to :kciuki: za sobotę i :kciuki: za domek!
  4. [quote name='diana79']tam jeszcze nie, spróbuję go tam wrzucić ;)[/QUOTE] Dzięki, Dianuś! :loveu: [quote name='Czorcik']inka miałam Ci dzisiaj pomóc, przepraszam nie dam rady :( w niedzielę sprobuje[/QUOTE] Nie szkodzi, Czorciu - jak by Ci się udało do końca lutego, to będzie OK. :loveu:
  5. Wiosenko, pomyliły Ci się dni - Owa Osoba oferowała DT na 3 tygodnie od 23.02 wieczorem i tylko dla jak najmniejszego szczeniątka. Zapewne chodzi o to, że każdy dorosły pies, nawet młody czy najmniejszy może być potencjalnie niebezpieczny, dla małego dziecka zwłaszcza. No, chyba, że masz kogoś innego na myśli... (skoro po 17tej dopytasz)
  6. [quote name='diana79']Kajtun jest śliczny tylko wiem że ma swój charakterek ;) i mam nadzieję że Dżeki nie pójdzie w jego ślady ;) u Dzekusia chyba wszystko dobrze rodzinka w nim zakochana :)[/QUOTE] ŁożeszTy...! ;) Dobrze, że Dżekuś znalazł Swoje Miejsce u Swoich Ludzi. :)
  7. [quote name='auraa']Następna!!! Ja Ci dam Zołzę!!!!;)[/QUOTE] A skąd weźmiesz...? :eviltong:
  8. [quote name='Ellig']To zalezy od tego jak masz zapisany film, przeslij na mojego maila zobacze co da sie zrobic jak bede miala chwile;)[/QUOTE] Dzięki, przekofffana Cioteczko! :iloveyou:
  9. [quote name='diana79']dziękuję cioteczkom za odwiedzinki u Uszatka :)[/QUOTE] Odwiedzam więc i ja Uszy Wielkie dwa! :) PS. Ciocia, zajrzyj do Kajtuna, bo tam pinczerka dziwne rzeczy eFBowe do mnie mówi, a ja nie kumam... :stupid:
  10. [quote name='Poker']Wiecie co , zauważyłam ,że wątek Dosi został założony też w marcu, 26. Może to dobry znak.[/QUOTE] Może trzeba to też Pani powiedzieć...? :razz: tak dla "wzmocnienia"... ;)
  11. No bo i co się człowiek w psie rozmowy ma wtrącać...? ;)
  12. [quote name='Nutusia']A z Fraszencji jednak chwilami wychodzi Francunia ;-) Odważniak się znalazł, myślałby kto?!?! A te moje lebiegi - jak zwykle - dają sobie na łepetyny włazić "przelotowcom"...[/QUOTE] No to ja teraz wcale nie powiem, że a nie... :diabloti: [quote name='Ellig']Malutka 7 tyg. sunia z przytuliska w Kozienicach, wyglada jak córka Fraszki..... [URL]http://images10.fotosik.pl/3495/5af393a52f5f15c9gen.jpg[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-szukamy-domk%C3%B3w-dla-psiak%C3%B3w-i-pomocnik%C3%B3w?p=20482718#post20482718"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-szukamy-domków-dla-psiaków-i-pomocników?p=20482718#post20482718[/URL][/QUOTE] Oczywiście, że córka nie siostra! - co ja sklerotyczka tam plotłam... :stupid: :kciuki: oczywiście zaciśnięte za Francowatą Fruzię/Fraszkę już-nie-takąFraSuńkę! :loveu:
  13. Bobcio, :kciuki: za bezproblemową sobotę!
  14. Podrzucamy erytrocycy! :multi: Trzymamy :kciuki: za nie ciachanie!
  15. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zastanawiam się tylko, jak ta panienka to zrobiła: [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc09682wt.jpg/[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Bgra']może była psem jogina i tak jej zostało:megagrin:[/QUOTE] [quote name='Secia']też mnie ta poza zainteresowała, może mi Tinka podpowie jak to się robi, żeby tak się wygiąć i przeżyć :smile:[/QUOTE] [quote name='piescofajnyjest']wyginam smialo cialo, wyginam smialo cialo...;-)[/QUOTE] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']I kto uwierzy, że ona już jest starszą Panią? ;)[/QUOTE] :-o Czy to tylko ja na tej fotce widzę za dużo uszu, jak na Tinkę...? :stupid:
  16. [quote name='piescofajnyjest']hihihi:) Mariola w obcasach....;)[/QUOTE] Oj, szło mię o to, że jak dwunożną się skróci o obcasy, to Mariola sięga do kolanka... :obrazic:
  17. Jak aż do jutro, to nie wiem, czy cierpliwie... ;)
  18. Baścisko, do domku chyba się zabierać już czas...? :mad:
  19. [quote name='Ghanima']Wizja gryzącego Chomiczka zaprzęgniętego w sanki mnie rozwaliła :) Dziękuję za miły sercu wpis na dzieńdobry, dzień od razu stał się weselszy :)[/QUOTE] Tu ją dopadłam! Jak się cieszy znęcaniem się nad małym zwierząteczkiem!! A przesyłki to nie potwierdza!!! :mad: [quote name='kakadu']eh, dziewczyny... tak fantazjuję, próbuję żartować, ale powiem szczerze, że przed tą poniedziałkową operacją to mam pełne gacie ze strachu...[/QUOTE] Kochana, lepiej zmień przed poniedziałkiem, bo Cię do lecznicy nie wpuszczą... :nono: No i myśl pozytywnie, co by swoim nerwem malej nie stresować (Tak - wiem, że łatwo mówić.) :kciuki: Antenka-cud! :loveu: Miałam się pytać, dlaczego Tusia się odchudza, ale po obejrzeniu filmików zrezygnowałam... :evil_lol:
  20. [quote name='malagos']Ale Tośka nie musi odśnieżać ........ Ja lubię zimę i po cichutku się cieszę tym śniegiem i mrozem (po cichu, bo wszyscy narzekają i narzekają). Dzwoniła niewiasta ze Skierniewickiego o szczeniaka Fotka, ale zagadałam o innych tymczasach i pani poprosiła o przesłanie zdjęć suczek. Pojszły mejlem :smile:[/QUOTE] Jakoś mi to gdzieś wcześniej zginęło... :hmmmm: Przebiegła Kobieta! :klacz: [quote name='malagos']Wiecie, co mi przyszło na myśl? Że robię dobry krupnik litewski, mam do tego miód od pszczelarza, a wiem, ze na bazarku procenty nie przejdą, ale.........[/QUOTE] Ugotuj zupę! Na miodzie... [quote name='malagos']Ale, ale, zapomniałam napisać, że dziś rano były [B]dwie nowe rzeczy [/B]w zachowaniu Tośki: 1. po pierwsze zaczepiła do zabawy Dalię, poszalały przez 2 minuty w śniegu, podgryzając się i baraszkując, 2. po drugie, jak się ubierałam, usłyszałam z salonu chrupanie - a to Tosia leżąc na wersalce (!!) ogryzała stareńką kość, nie wiem skąd wygrzebaną. Aż jej zdjecie zrobiłam, bo to pierwszy raz Tosieńki, jak weszła do salonu, nie mówiąc o wersalce.[/QUOTE] Super! :klacz: ...bo wcześniej mówiła...?! :-o [URL]http://img854.imageshack.us/img854/1125/sdc17342l.jpg[/URL] A podobno Tosia nie musi odśnieżać... :mad:
  21. [quote name='malagos']Ej, nie rób nam tego......... Wychryp w słuchawkę swoje imię, pan powinien Cię poznać , zapytaj o pieska, a potem tylko słuchaj, słuchaj, słuchaj........[/QUOTE] Oprócz słuchania, to jeszcze muszę rozumieć i zapamiętać... Dobra, męczycie mnie, jak nie wiem co! :mdleje: Atomówka, napisz mi na priv swój plan dnia, terminy wolne czy jak - byle zrozumiale. Zobaczymy, co jutro powie mój głos. Dobranoc. Wciągacie mnie w swoje straszne a-macki! (jakoś po polskiemu mi wyszło, ale nie umiem poprawić... :oops: ) PS. Mizianko dla Sepii. :calus: pewnie tęskni za synkiem...
  22. [quote name='Murka']Aaa, doszła oczywiście! :)[/QUOTE] Co doszło? Kiedy doszło? Za co doszło? ;) ...bo ja na bazarach muszę pisać... :oops:
  23. A kiedy się uda zrobić Dosi te badania, za które pani zapłaciła i na kiedy mogą być wyniki? Może lepiej z wynikami w garści iść na wizytację... :hmmmm:
  24. Triszko, daj głos...! :modla:
×
×
  • Create New...