Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [CENTER][B][SIZE=3]Niniejszym ogłaszam[SIZE=3], ż[SIZE=3]e kolejny bazarek na Kajtuna [/SIZE][/SIZE][/SIZE][URL="http://tiny.pl/h26rn"][COLOR=#0000ff][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=5]CZYTELNIA i BAWIALNI[SIZE=5]A[/SIZE][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/URL][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3] jest już / wreszcie otwarty![/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]ZAPRASZAM![/B][/SIZE][/COLOR] :Dog_run: [/CENTER]
  2. Bobiku, dziękuję Ci w imieniu Dropsa za użyczenie Cioci. :loveu:
  3. [quote name='aikowo']Jutro jestem w Gliwicach w strefie. Wykleję przystanki autobusowe. Zorganizuje wywieszenie plakatów w kilku zakładach, niestety nie we wszystkich ale w kilku na pewno.[/QUOTE] Dzięki za przybycie! :Rose: Wysłałam Ci plakaty i ulotki na maila.
  4. Przylepna szczekaczuniu, czy Ty się gdzieś pokazujesz? :kciuki: Czy Myszka to tak luzem za płotem łazi czy mi się strony płota mylą...? :oops:
  5. Dropsiu, jeszcze :kciuki: nocne Ci zostawię...
  6. Pozdrawiam Szczęściarę (niechcący przechrzczoną :p ) i za Trufelkę :kciuki: trzymam!
  7. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki, mam wieści "z frontu" :) W wielkim skrócie - wszystko jest jak najbardziej OK :loveu: Kot żyje :razz: natomiast jest dość przestraszony, Mariolka próbuje bronić przed nim kociego jedzenia, zdarzy jej się szczeknąć i tym podobne - typowe psie zachowania... Ale jestem dobrej myśli, to dopiero drugi dzień na nowym miejscu, dziewczyny (bo kot to kotka ;) ) musza się poznać... i pokochać nawzajem :) Jest też problem z jedzeniem, czyli powtórka z tego, co było u Agulli. Serek biały jest ok, miękkie jedzenie jest ok, ale suchy Britt jest już be :diabloti: Nie tknęła suchej karmy od niedzieli, a zagląda do misek. Poleciłam Pani, żeby zabierała miskę i kładła tylko np.3x dziennie o określonej porze i jak pannica nie będzie chciała jeść to trudno - zabieramy miskę i zje o kolejnej porze jak w brzuszku zacznie burczeć ;) Poza tym mała wygrzewa się przy kominku i czuje się jak u siebie :)[/QUOTE] Oj, jak mi wstyd... :oops: marudziłam o wieści i długo nie przychodziłam... :oops: Ciasteczkowa Perełka tak mi w serce zapadła, że hej! :loveu: I tak się ogromnie cieszę, że się z kotką nie zjadły, że hej HEJ hej! :klacz:
  8. [quote name='Avilia']Kopiuję z lekkim opóźnieniem ale czytajcie: (...) ‎27.02. Obraza majestatu - Trisza śnupaczka zakagankowana ;) Poza tym, dzisiejszej nocy Trisza dała mi wycisk. Budziła mnie na siku regularnie co dwie godziny ... 23.30; 01.20; 03;15; 05.15 ...[/QUOTE] Oj tam, oj tam. Zamiast się cieszyć, że "woła siku", a nie leje, gdzie popadnie, to jeszcze narzekają na śliczną CzteroŁatkę! :mad: Super, że wyniki wciąż się ładnie poprawiają! :multi: A już najsuperaśniej, że Domek się przyczaił! :klacz:
  9. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dziś otrzymałam od Mattilu konga i piłkę gumową dla Lei - bardzo dziękuję! Po weekendzie zawiozę dziewczynie, myślę, że to będzie dla nie zdecydowanie lepsze niż książki ;)[/QUOTE] To zależy, czy dużo napisów jest na kongu i piłce... ;)
  10. Rety, Ucholcu...! Ty nie dość, że masz wielkie radary, to jeszcze ogon do kostek! :crazyeye: Z czym toto ONko się skrzyżowało?! I kostek Ci jakoś mniej widać... :multi: Czy już odpasłeś się na tyle, że będzie można guzki ciachać...?
  11. [quote name='kakadu']inka jesteś po prostu niemożliwa; przecież tu dzieci mogą zaglądać :cool3: ;) ja święta nie jestem, ale z TYM to nie miałam skojarzeń :cool3: chomik śpi po spacerku i kolacji i nawet do głowy mu nie przyjdzie, że poważne ciotki tak świńtuszą na jego wątku... :oops::oops::oops:[/QUOTE] Daaawno temu gdzieś przeczytałam, że "w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym". Spodobało mi się i widocznie (nieświadomie! :diabloti: ) wzięłam to sobie za bardzo do serca... :p Chomik Kiwi jest uroczy nadal, choć już nie wygląda jak Kiwi! :loveu:
  12. [quote name='ewu']Kochana jedynie 167 cm..:placz:;) i chuda....:oops:[/QUOTE] Serce masz wielkie! :iloveyou: i w zgrabniutkim Człowieku upchnięte, jak chude 167cm. ;)
  13. [quote name='aikowo']jest idealny dom dla Bobika Pani emerytka 60 lat co potrzebuje piesunia synusia, no target Bobikowy Pani przemiła Ja jade na Sląsk i mogla bym go zawiezc, pytanie czy ktos by zroil Pani wizyte przedadopcyjna jutro? W środę jadę do Gliwic to bym mogla go podrzucić Myslę że wizyta przed adopcyjna jest formalnością :)[/QUOTE] Cieszę się ogromnie, że Bobisław już na walizkach! :multi: Uroczy cudaczek... :loveu: Ciocia, jak Ty do Gliwic jedziesz, to może tu byś na coś do pomocy się zdała (jeżeli byś mogła): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-Drops-UCIEK%C5%81!!!!!!-LUDZIE-Z-GLIWIC-ZABRZA-I-OKOLIC-NA-POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/page26"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-Drops-UCIEK%C5%81!!!!!!-LUDZIE-Z-GLIWIC-ZABRZA-I-OKOLIC-NA-POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /page26[/URL] Jak już znasz wątek Dropsa uciekiniera, to przepraszam... :oops:
  14. Tinucha troszkę kłapoucha, jak się masz? :)
  15. [quote name='Poker']Mi też mówiła o badaniach i że moze zabrać Dosię po 10 marca. Moja koleżanka,która miała w DT sunię i dzięki temu Dosia ma szansę na domek, powiedziała widząc Dosię na zdjęciu ,że to jest KRÓLOWA. I powiedziała,że pani która dzwoniła w jej sprawie też robi podobne wrażenie.Chyba będą pasować do siebie.[/QUOTE] Ale po królewsku to podsumowałaś... ;)
  16. Doszła dziś deklaracja marcowa 10zł od [B]AleksandraF[/B] - dziękujemy! :Rose:
  17. Ciocia chrzestna się zagapiła, wątku nie zauważyła i nikt jej nie zawołał... :(
  18. Tosiu, ciotka nie zapomniała o Tobie, tylko zajęta "troszkę"... ale mizianki wysyła! :calus:
  19. Piechciu, miałam Ci przypomnieć o numerze telefonu do p. Ewy. :)
  20. [quote name='dorobella']A nie macie wrażeia, że on ma cel podróży, dokądś się kieruje.[/QUOTE] Wrażenia jakiekolwiek to chyba można by mieć, gdyby była pewność, że wszystkie docierające sygnały dotyczą na 100% Dropsa. Jak wiemy, niestety nie wszystkie... :(
  21. Dropsiu, ja Cię bardzo proszę! :mad: nie ruszaj już nigdzie dalej swojego dropiatego zadka... w Kamieńcu źle Ci było?! [B]Może ktoś wie o jakichś wolontariuszach w tych nieszczęsnych Miedarach...?[/B] ...żeby ktoś zaufany trzymał rękę na pulsie oprócz tego weta...
  22. Czy istnieje [B]wątek reklamowy na marzec[/B], a ja go nie widzę :oops: czy go jeszcze nie ma? Bo nie wiem, czy mogę umieścić reklamę bazarku, który rozpocznie się już w marcu na wątku lutowym...
  23. [quote name='Nutusia']Rozważcie wizytę w tym "schronie" w Miedarach. Coś mi się kołacze po głowie, że tam właśnie znaleziono boksera, którego szukano równie intensywnie jak Dropsa i za każdym razem, gdy dzwoniono do schronu odpowiedź brzmiała: "takiego psa u nas nie ma". Może warto się przekonać na własne oczy?...[/QUOTE] Nie znam historii boksera, ale też mi to przyszło do głowy chwilę temu... [U]Może da się wejść obejrzeć wszystkie pod pozorem szukania psa dla siebie...?! [/U]
  24. [quote name='wtatara']czyżbym za póżno go znzlazła?[/QUOTE] Przepraszam, ale nie rozumiem... :oops: Przyszłam z jakiegoś linka chyba, a że on trochę "w moim typie", to się wpisałam i pytam tylko, co z nim.
  25. Przywitać się przyszłam i pomiziać Kiwi :calus: ...i w ogóle nie powiem, jak co zielona nóżka na [URL="http://i47.tinypic.com/2hgv2hf.jpg"][B]tym zdjęciu[/B][/URL] wyglada... :evil_lol:
×
×
  • Create New...