Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Pokazujemy piesidła!
  2. Isiak, o ile mnie skleroza nie myli, to banerek zrobiła Gusiaczek i - jak sądzę - nie zabrania się nim rozporządzać w dobrej sprawie. :)))
  3. Łojojoj! A cóż to się...? Łapka...? :(
  4. Bo ja wiem, czy głośno...? Ale "pióra" by pewnie fruwały. ;)
  5. Ja tam nie wiem, która ma lepszą. Chcesz to kiedyś przetestować...? ;) Za to Owca jest na dodatek kretynka, a Gajka to mądra suczyna, o! :)
  6. Nic nie kapuję, ale to nie szkodzi - grunt, żeby Gospodyni sie pokapowała. :)))
  7. Szczególnie po deszczu ma kędziorki. :) Chyba, że zła inka akurat zrobi ją na pankówę... ;) Generalnie Gajka jest ładniejsza, a Owca bardziej owcowata i zołzowata. :))
  8. Tabliczkę "się" odłożyło - owszem - na dzień po... migrenie! ;) ;) ;)
  9. Przyjemność po mojej stronie. :) Zwłaszcza, jak się coś uciuła, bo i psiaki skorzystają na złotóweczkach, a i ja na miejscu na półkach. :) :)
  10. Miejmy nadzieję, że z tej niespodzianki coś się uciuła, bo książkowo-bazarkowo zasypana jestem totalnie. :/ Rety, to małe, to jak jamnik z głową ex-naszego Kajtuna... :(((
  11. Bardzo mądrze napisane. Z bólem serca się z Tobą zgadzam.
  12. Owszem, fajne. :) Ale w tym miejscu pochwalę Owcę - ona ma fajniejsze, takie bardziej kędziorkowe, barankowe. :)
  13. A jak się dostanie "kwiatki" w tabliczce 100g...? ;)))
  14. Dobranoc...
  15. Bazarek zakończony. :) Serdecznie dziękuję Darczyńcom, Pomocnikom, Gościom i Kupującym za pomoc psiejskim i w CZYŚĆCOWYM ratowaniu książek przed "bógwieczym". <3 <3 Może do zobaczenia w niebie albo w piekle...? ;)
  16. Deklarowicz coś się nie może ogarnąć i przyleźć, więc tymczasem... Zapraszam na bazarek CZYŚCIEC CZYTELNICZY czyli na książkową wyprzedaż - CW od 2zł z którego 20% ew. dochodu będzie na Baloniary. :) Czynny do 4 IV 2017 do godz. 22:00. :)
  17. Zapraszam na bazarek CZYŚCIEC CZYTELNICZY czyli na książkową wyprzedaż - CW od 2zł. 40% ew. dochodu będzie na Skarpiaki. :) Czynny do 4 IV 2017 do godz. 22:00. :)
  18. Zapraszam na bazarek CZYŚCIEC CZYTELNICZY czyli na książkową wyprzedaż - CW od 2zł z którego 40% ew. dochodu będzie na Bandę. :) Czynny do 4 IV 2017 do godz. 22:00. :)
  19. Taka mała pieska w takim wielkim lesie, ojojoj! ;)
  20. "Sukienka" rzeczywiście oryginalna! :) Zaciskam kciuki za najlePsiejszy wybór. :)
  21. Dzwoniłam podziękować za ptaszka i owcę, się dowiedziałam, to wypaplałam rąbek. ;) Wiesz przecież, że Mestudio nie jest mistrzynią proszenia o pomoc. :) Jak Isadora na fb, to może Ty jej podrzucisz...?
  22. No toś mnie pocieszyła... ;) Choć nie ino psie... Ale załóżmy, że się raduję - w przerwie od wklejania straszliwego... CZYŚĆCA CZYTELNICZEGO!
×
×
  • Create New...