Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Otrzymałam od Hani 3 zdjęcia Nusi i zapytałam: Czy jest też taka kochana,jak i śliczna? Hania napisała...:) Tak i coraz śmielsza. Jak np kucam, to ona podbiega i kładzie się na plecach wystawiając brzuch do głaskania :) Coraz częściej też wskakuje przednimi łapkami nam na kolana i patrzy co na stole, albo poprostu chce by ją głaskać Tak, ale mam wrażenie, że jest bardziej ruchliwa, nie drepcze tylko, ale potrafi sobie pobiec kawałek Więc chyba zdrówko lepsze :)
  2. U dziewczynek wszystko dobrze i nadal nierozłączne przyjaciółki :)
  3. Bardzo dziewczyny dziękuję i już wysłałam pw. z nr konta skarbnika do Asikowska :)
  4. Zawsze zaciskam kciuki aby wszystko poszło zgodnie z planem! Dla Was Martuniu i wspaniałe dziewczyny,że tak pomagają w transporcie! :)
  5. Trzymam kciki za jutrzejszą podróż Szagusia do Moli@ i wierzę,że chłopak szybko się odnajdzie w tak dobrych rękach :) Ponieważ dwie osoby decyzyjne /trzecia to skarbnik / Skarpety Talcott są z przyznaniem pomocy w kwocie 200zł dla Szagusia,więc ponownie proszę o podanie mi konta do przelewu.Skarbnik Skarpety jest z doskoku na wątku i dlatego chcę wysłać do niej pw. o decyzji i podać od razu nr konta. mdk8 jesteś skarbnikiem,więc proszę o nr konta na pw.
  6. Bardzo dziękujemy Haniu za wiadomości i czekamy zatem do 3 grudnia, trzymając kciuki,aby wyniki były dobre.
  7. Jestem i ja u Fioneczki. Bardzo się cieszę,że udało się sunię złapać i szczęśliwie dotarła do Szafirków :) Postaram się też coś małej wpłacić.
  8. Zdjęcia Nussi :) Są takie,które będzie można wykorzystać w ogłoszeniu,a inne tylko dla nas.
  9. Melduję się i ja na wątku Szagusia i bardzo się cieszę,że opuścił przytulisko :) Już napisałam do Skarpety prośbę o przyznanie 200zł na potrzeby Szagusia i czekam na decyzję.
  10. Bardzo proszę o wsparcie finansowe w wysokości 200zł dla staruszka Szagusia na diagnostykę,leczenie i karmę. https://www.dogomania.com/forum/topic/350831-szagi-stary-pudelsznaucer-kaleka-na-wylocie-do-schronu/
  11. Aniu,przekaż od nas wszystkich Pani Mai serdeczne pozdrowienia oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia! Tak jak napisałaś: niech wraca w pełni sił do swoich "dzieciaczków"
  12. Dumnie Tysiu i z lekkim rozmarzeniem czy może nostalgią w oczkach...:) Fajna sunia i bardzo fotogeniczna :)
  13. Podkradłam zdjęcie Nussi ze strony Hoteliku na fb :) Trochę przycięłam zdjęcie...
  14. Dziękujemy Aniu za wiadomości i zdjęcia :) Najważniejsze,że Likuni już nie w głowie żadne ucieczki,trzyma się domu i przyjaciela Ricunia :)
  15. Widząc podświetlony tytuł wątku ja też zaglądnęłam,czy nie ma nowych wiadomości o Likuni....Myślę,że jest wszystko dobrze ale może uda się Naszej Ani coś podpytać i tu napisać...? :)
  16. Otrzymałam wiadomość od Pani Agaty,że w tym miesiącu będzie wpłacona deklaracja 30zł,a od następnego po 40zł :) Pięknie Pani Agato dziękujemy
  17. A nóż coś spadnie ze stołu...? :)
×
×
  • Create New...