Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. To prawda! Przeszedł wielką metamorfozę dzięki swojej wspaniałej rodzinie :) Tu jeszcze jeden filmik,na którym widać,jaką ma piękną sierść :)
  2. Wiadomość od p.Maćka o Lakusiu :) Lucky świnki toleruje ale jakoś specjalnie się nie przyjaźnią, lubi czasem obwąchać ale najczęsciej ignoruje i nie ingeruje w ich przestrzeń. Ale jak się je przytula to oczywiście jest zazdrosny i tez się podtyka :)
  3. Jeżeli chodzi o Atilkę to nie mam zbyt dobrych wiadomości bo zaczęła znowu minimalnie kropelkować...W związku z tym będzie raczej konsultacja w Warszawie.Po za tym jest jak zawsze cudowną i bardzo kochaną sunią :) Zabawy z psiakiem mamy p.Wioletty :) Takie mam fajne ubranka abym nie zmarzła :)
  4. Wiadomość z domku Czika: Cziko ma się dobrze, schudł sporo czego zasługa sa spacery oraz karma dla psów z nadwagę, już się zadomowił. A ulubione jego miejsce to kanapa :)
  5. Bajeczka uwielbia ciepełko,więc tak sobie słodko śpi pod kocykiem :)
  6. Piękny Oleś wraz ze swoją wspaniałą rodziną serdecznie pozdrawiają :) Uwielbiamy błotko...:)
  7. Tak Martuniu,trzymajmy za to z całych sił kciuki
  8. Wszystkie wyniki dotarły i Hania jest umówiona z wetem na wtorek, w celu ich omówienia.
  9. Pani Agata śledzi wątki na dogu ale puki co,z ukrycia :) Może przyjdzie taki czas,że będzie również pisać....:) To wspaniała osoba,jak zresztą cała Aleksiowa rodzina z ogromnym pokładem miłości dla zwierząt :) Dziękuję i już przesłałam dalej...:)
  10. Nasza kochana Pani Agata,która adoptowała od nas Aleksa,postanowiła wesprzeć Maksa stałą deklaracją :) Asiu,podaj mi nr konta do przelewu a ja przekażę Pani Agacie.
  11. Zawsze jest najciężej tym, którzy zostają....Trzeba wspominać te chwile,które były radosne i pełne szczęścia i wtedy jest choć trochę lżej na sercu. Gacuś nie umierał samotny w zimnym boksie,miał Ciebie Gabrysiu i to było najlepsze co mogło go spotkać na ostatniej drodze życia. Gacuniu [*]
  12. Jak dobrze,że są lepsze wiadomości i nie potwierdzają diagnozy poprzedniego weta :) Ode mnie też wpadnie grosik na leczenie Gacusia.
  13. Oryginały nie przyszły bo Hania ma na jutro wydrukować skany.Pytałam o to picie i otrzymałam odpowiedź,że nie pije dużo,normalnie.O wiele więcej pił Tofik jak był u nich i też było podejrzenie Cusinga ale na szczęście wynik z badań wykluczyły tą chorobę.Miejmy nadzieję,że u Nussi będzie tak samo. za co mocno trzymam kciuki!
  14. Przesyłam ciepłe myśli Gabrysiu i mocno trzymam kciuki za Gacusia bo tylko tyle mogę....
  15. Ogromnie się cieszę,że Tigrunia znalazła tak wspaniały domek i Rodzinę,która dała jej szansę na normalne życie!:) I choć to trochę trwało, to jednak warto było poczekać,czego dowodem jest np. to zdjęcie :):):)
  16. Ja przez fotosik ale to i tak jest więcej pracy niż przez bezpośrednie kliknięcie w "wybierz pliki..." Dobrze by było, aby to wreszcie naprawili :)
  17. Dziewczyny,czy możecie normalnie wstawiać zdjęcia? Bo ja nadal nie i jeżeli macie z tym też problem to bardzo proszę zróbcie to co niżej napisałam: ZJEŻDŻAJĄC W DÓŁ NA DOWOLNEJ STRONIE JEST M.IN. JĘZYK I OBOK KONTAKT.KLIKAJĄC NA KONTAKT OTWORZY SIĘ RAMKA DO NAPISANIA WIADOMOŚCI DO MODERATORÓW. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE TAM SKARGI DOTYCZĄCEJ JUŻ KILKOTYGODNIOWEJ NIEMOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ ZA POMOCĄ "WYBIERZ PLIKI" JEST JAKAŚ REALNA SZANSA W TYM,ŻE IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE,TO COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĄ.....
  18. Bardzo uciążliwe jest wstawianie jakichkolwiek zdjęć stąd moja prośba: ZJEŻDŻAJĄC W DÓŁ NA DOWOLNEJ STRONIE JEST M.IN. JĘZYK I OBOK KONTAKT.KLIKAJĄC NA KONTAKT OTWORZY SIĘ RAMKA DO NAPISANIA WIADOMOŚCI DO MODERATORÓW. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE TAM SKARGI DOTYCZĄCEJ JUŻ KILKOTYGODNIOWEJ NIEMOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ ZA POMOCĄ "WYBIERZ PLIKI" JEST JAKAŚ REALNA SZANSA W TYM,ŻE IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE,TO COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĄ.....
×
×
  • Create New...