-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Jeżeli nikt się jeszcze nie zgłosił to możesz mi przesłać na maila i link do wątku. to wstawię wieczorem.Teraz już muszę jechać do pracy [email protected] W ogłoszeniach nie pomogę ale może ktoś inny się tego podejmie.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To prawda Gabrysiu,że ludzie szukają najczęściej psiaków młodziutkich.Pamiętam jak zgłosił się Pan,który miał 80 lat, a żona 2 lata młodsza i chciał koniecznie zaadoptować Emi.Jak mu powiedziałam,że Emi już jest zarezerwowana to mi odpowiedział,że szkoda i będą szukać innego szczeniaczka... Jakaś masakra :( Rodzina od Cziko bardzo mi się spodobała bo wiek nie odgrywał żadnej roli.Pamiętam,że drugi raz dzwoniłam do p.Mariusza i powiedziałam,że Cziko może mieć nawet więcej niż 10 la,t bo sama nie mogłam uwierzyć,że chcą wiekowego psiaka.Szczerze powiedziawszy to liczyłyśmy się z Anulą,że on zostanie w hoteliku dożywotnio ,a tu taki cudowny domek się trafił :) Teraz, właśnie młodzi ludzie chcą dać dom Nussi,która też ma już swoje lata...:) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wiadomość od Hani,że Państwo przyjadą po Nussi jutro. -
Dzisiaj minął dokładnie rok,jak Aleks pojechał do Zabrza i zamieszkał ze swoją wspaniałą Rodziną :) Dodałam swoje komentarze,które są prwdą o Olesiu :) Jestem rozkoszny i szczęśliwy :) Na początku unikałem i bałem się spacerów w obawie,że może mnie znowu porzucą....A teraz? Teraz po prostu je uwielbiam! Wiem już,że moja Rodzina kocha mnie ponad wszystko i nigdy mnie nikomu nie odda! :) Nie umiałem się też bawić i nie znałem zabawek.Nikt tego kiedyś ze mną nie robił i nie pokazał, jaką to może sprawiać przyjemność... Dzisiaj już umiem i to też dzięki mojej nowej,wspaniałej Rodzinie! :) Trochę wspomnień... Moje życie bardzo się pokręciło bo wylądowałem przecież w schronisku i tak naprawdę straciłem już tam wiarę w swoje lepsze życie.Kiedy pewnego dnia wyprowadzili mnie z boxu i zapakowali do auta, to myślałem,że to już nieuchronny koniec i nic to dobrego nie wróży....Przyjechałem w nie znane mi miejsce,o którym mówiono,że to hotelik i byłem bardzo na początku przerażony.Dzień po dniu zobaczyłem,że nic mi tu nie grozi, a opiekunowie robią wszystko abym czuł się u nich bezpieczny.Nie brakowało mi jedzenia,spałem w cieple i miałem też ręce,które mnie głaskały.Od długiego czasu poczułem się wreszcie lepiej i fizycznie i psychicznie.I przyszedł dzień 29.12.18 i znowu jechałem nie wiadomo gdzie...Byłem znowu przerażony przed spotkaniem z tym nie znanym i nowym,choć mówili,że jadę do domu.Tylko gdzie i jakiego? Nie miałem pojęcia.Serce waliło mi jak młot ale skoro nie mówili,że do schronu, to jakaś maleńka iskierka nadziei we mnie pozostała i nie pozwalała mi jednak tracić wiary,że będzie dobrze.Przyjechałem na miejsce,do swojego nowego domu i swojej nowej Rodziny,a co było dalej to już sami przecież wiecie.... :) A wiecie co jest moim marzeniem,mojej Rodziny i wszystkich,którzy przyczynili się do tego,aby odmienić mój los? Aby właśnie taki spotkał każdego bezdomnego psiaka! Aby ten nadchodzący Nowy Rok był dla nich łaskawy i pozwolił im cieszyć się szczęściem, wraz ze swoją nową, kochaną Rodziną! Szczęśliwy Aleks :)
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Poker,jeszcze raz ogromnie dziękuję za wizytę i zdanie relacji przez telefon i tu na wątku :) Żyj nam jak najdłużej i w zdrowiu, bo to co od lat robisz dla psiaków, to jest KAWAŁBARDZO DOBREJ ROBOTY! :) Rozmawiałam z Panem Łukaszem i przekazałam pozytywną decyzję.Reakcja była niesamowita bo oboje aż krzyknęli, że jednak będą mieli nowego członka rodziny :) Pan Łukasz bardzo dziękował,a w jego głosie było tyle radości,że trudno to opisać....:)Juto będą dzwonić do Hani aby umówić się na odbiór Nussi w poniedziałek.Hanię też już powiadomiłam. Ich wspólnym,tak. Jeszcze chyba nie pisałam,że oboje mają urlop do 06.01 i chcą go właśnie poświęcić Nussi na aklimatyzację u nich.W sylwestra nigdzie się nie wybierają i zostają w domu,więc malutka będzie miała zapewnioną z ich strony opiekę. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Przepuklina była zoperowana 04.12 i wszystko poszło dobrze.Jeżeli chodzi o tarczycę to Hania ma w poniedziałek rano iść do weta po tabletki i dalsze zalecenia.To również ustaliłam z p.Łukaszem, ponieważ jeżeli wizyta wypadnie ok to i tak pojadą po małą w poniedziałek po południu.Mówiłam jeszcze,że była badana w kierunku cushinga ale na szczęście wynik jest ujemny.Jedynie co zapomniałam mu powiedzieć to o przebytym zabiegu przepukliny. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję i trzymam kciuki! Puki co dobre wiadomości ale poczekać musimy jeszcze na opinię Poker, czy da zielone światło....:) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Właśnie dzwonił do Hani Pan z Wrocłwia i jestem z nim po rozmowie.Młode małżeństwo,mieszkają w mieszkaniu komunalnym ale w przyszłości będą chcieli zmienić na domek z ogródkiem.Oboje pracują po 8 godz. jednakże Pani ma możliwość zabierać Nussi do pracy o ile Nussi zechce i to zaakceptuje.Ma do dyspozycji spokojne biuro,w którym Nussi na pewno czuła by się bezpiecznie a nie zostawała by jednak te 8 godz. sama w domu.Są tereny spacerowe w pobliżu obecnego miejsca zamieszkania.Obecnie Państwo mają świnki i królika.Pan Łukasz miał z psiakami dużo do czynienia ponieważ były w Rodzinie.Odebrałam bardzo pozytywnie naszą rozmowę,więc będę dzwonić do Poker z prośbą o wizytę p/a -
Bardzo dobra i ciesząca wiadomość,że 2 rudaski zostały uratowane!:)
-
Przyszły także życzenia świąteczne i zdjęcia Ronisia od p.Uli :)
-
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wspaniała Rodzina Pusi świątecznie pozdrawia :) -
Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Napłynęły również życzenia od wspaniałej Rodziny Isi :) Pani Bogusiu, życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.Isia ma się bardzo dobrze, Misiu w sierpniu miał zakrzepice w łapce ale go uratowaliśmy i nadal jest z nami nasz seniorek :) Pozdrawiamy :)