Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Jeżeli nikt się jeszcze nie zgłosił to możesz mi przesłać na maila i link do wątku. to wstawię wieczorem.Teraz już muszę jechać do pracy [email protected] W ogłoszeniach nie pomogę ale może ktoś inny się tego podejmie.
  2. To prawda Gabrysiu,że ludzie szukają najczęściej psiaków młodziutkich.Pamiętam jak zgłosił się Pan,który miał 80 lat, a żona 2 lata młodsza i chciał koniecznie zaadoptować Emi.Jak mu powiedziałam,że Emi już jest zarezerwowana to mi odpowiedział,że szkoda i będą szukać innego szczeniaczka... Jakaś masakra :( Rodzina od Cziko bardzo mi się spodobała bo wiek nie odgrywał żadnej roli.Pamiętam,że drugi raz dzwoniłam do p.Mariusza i powiedziałam,że Cziko może mieć nawet więcej niż 10 la,t bo sama nie mogłam uwierzyć,że chcą wiekowego psiaka.Szczerze powiedziawszy to liczyłyśmy się z Anulą,że on zostanie w hoteliku dożywotnio ,a tu taki cudowny domek się trafił :) Teraz, właśnie młodzi ludzie chcą dać dom Nussi,która też ma już swoje lata...:)
  3. Otrzymałam wiadomość od Hani,że Państwo przyjadą po Nussi jutro.
  4. Nic ująć i nic dodać Bogduniu :) Joszko trafił do cudownej Rodziny,u której ma wszystko, czego można sobie wymarzyć :)
  5. Dzisiaj minął dokładnie rok,jak Aleks pojechał do Zabrza i zamieszkał ze swoją wspaniałą Rodziną :) Dodałam swoje komentarze,które są prwdą o Olesiu :) Jestem rozkoszny i szczęśliwy :) Na początku unikałem i bałem się spacerów w obawie,że może mnie znowu porzucą....A teraz? Teraz po prostu je uwielbiam! Wiem już,że moja Rodzina kocha mnie ponad wszystko i nigdy mnie nikomu nie odda! :) Nie umiałem się też bawić i nie znałem zabawek.Nikt tego kiedyś ze mną nie robił i nie pokazał, jaką to może sprawiać przyjemność... Dzisiaj już umiem i to też dzięki mojej nowej,wspaniałej Rodzinie! :) Trochę wspomnień... Moje życie bardzo się pokręciło bo wylądowałem przecież w schronisku i tak naprawdę straciłem już tam wiarę w swoje lepsze życie.Kiedy pewnego dnia wyprowadzili mnie z boxu i zapakowali do auta, to myślałem,że to już nieuchronny koniec i nic to dobrego nie wróży....Przyjechałem w nie znane mi miejsce,o którym mówiono,że to hotelik i byłem bardzo na początku przerażony.Dzień po dniu zobaczyłem,że nic mi tu nie grozi, a opiekunowie robią wszystko abym czuł się u nich bezpieczny.Nie brakowało mi jedzenia,spałem w cieple i miałem też ręce,które mnie głaskały.Od długiego czasu poczułem się wreszcie lepiej i fizycznie i psychicznie.I przyszedł dzień 29.12.18 i znowu jechałem nie wiadomo gdzie...Byłem znowu przerażony przed spotkaniem z tym nie znanym i nowym,choć mówili,że jadę do domu.Tylko gdzie i jakiego? Nie miałem pojęcia.Serce waliło mi jak młot ale skoro nie mówili,że do schronu, to jakaś maleńka iskierka nadziei we mnie pozostała i nie pozwalała mi jednak tracić wiary,że będzie dobrze.Przyjechałem na miejsce,do swojego nowego domu i swojej nowej Rodziny,a co było dalej to już sami przecież wiecie.... :) A wiecie co jest moim marzeniem,mojej Rodziny i wszystkich,którzy przyczynili się do tego,aby odmienić mój los? Aby właśnie taki spotkał każdego bezdomnego psiaka! Aby ten nadchodzący Nowy Rok był dla nich łaskawy i pozwolił im cieszyć się szczęściem, wraz ze swoją nową, kochaną Rodziną! Szczęśliwy Aleks :)
  6. Poker,jeszcze raz ogromnie dziękuję za wizytę i zdanie relacji przez telefon i tu na wątku :) Żyj nam jak najdłużej i w zdrowiu, bo to co od lat robisz dla psiaków, to jest KAWAŁBARDZO DOBREJ ROBOTY! :) Rozmawiałam z Panem Łukaszem i przekazałam pozytywną decyzję.Reakcja była niesamowita bo oboje aż krzyknęli, że jednak będą mieli nowego członka rodziny :) Pan Łukasz bardzo dziękował,a w jego głosie było tyle radości,że trudno to opisać....:)Juto będą dzwonić do Hani aby umówić się na odbiór Nussi w poniedziałek.Hanię też już powiadomiłam. Ich wspólnym,tak. Jeszcze chyba nie pisałam,że oboje mają urlop do 06.01 i chcą go właśnie poświęcić Nussi na aklimatyzację u nich.W sylwestra nigdzie się nie wybierają i zostają w domu,więc malutka będzie miała zapewnioną z ich strony opiekę.
  7. Przepuklina była zoperowana 04.12 i wszystko poszło dobrze.Jeżeli chodzi o tarczycę to Hania ma w poniedziałek rano iść do weta po tabletki i dalsze zalecenia.To również ustaliłam z p.Łukaszem, ponieważ jeżeli wizyta wypadnie ok to i tak pojadą po małą w poniedziałek po południu.Mówiłam jeszcze,że była badana w kierunku cushinga ale na szczęście wynik jest ujemny.Jedynie co zapomniałam mu powiedzieć to o przebytym zabiegu przepukliny.
  8. Trochę tu nie zaglądałam a tu takie dobre wieści!:) Bardzo się cieszę,że Muszka będzie miała tak wspaniały domek :)
  9. Bardzo dziękuję i trzymam kciuki! Puki co dobre wiadomości ale poczekać musimy jeszcze na opinię Poker, czy da zielone światło....:)
  10. Właśnie dzwonił do Hani Pan z Wrocłwia i jestem z nim po rozmowie.Młode małżeństwo,mieszkają w mieszkaniu komunalnym ale w przyszłości będą chcieli zmienić na domek z ogródkiem.Oboje pracują po 8 godz. jednakże Pani ma możliwość zabierać Nussi do pracy o ile Nussi zechce i to zaakceptuje.Ma do dyspozycji spokojne biuro,w którym Nussi na pewno czuła by się bezpiecznie a nie zostawała by jednak te 8 godz. sama w domu.Są tereny spacerowe w pobliżu obecnego miejsca zamieszkania.Obecnie Państwo mają świnki i królika.Pan Łukasz miał z psiakami dużo do czynienia ponieważ były w Rodzinie.Odebrałam bardzo pozytywnie naszą rozmowę,więc będę dzwonić do Poker z prośbą o wizytę p/a
  11. Bardzo dobra i ciesząca wiadomość,że 2 rudaski zostały uratowane!:)
  12. Przyszły także życzenia świąteczne i zdjęcia Ronisia od p.Uli :)
  13. Wspaniała Rodzina Pusi świątecznie pozdrawia :)
  14. Przyszły także życzenia od cudownej Rodziny Joszko :) Życzenia miłych , pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku dla Pani , całej Rodziny Dogomaniaków i kochanych podopiecznych przesyła Joszko z rodzinką.
  15. Napłynęły również życzenia od wspaniałej Rodziny Isi :) Pani Bogusiu, życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.Isia ma się bardzo dobrze, Misiu w sierpniu miał zakrzepice w łapce ale go uratowaliśmy i nadal jest z nami nasz seniorek :) Pozdrawiamy :)
  16. Życzenia od p.Jakuba :) Wszystkiego najlepszego Pani Bogusiu. Najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt od nas i Capri :)
  17. Przyszły również życzenia od Rodziny Timiego wraz z filmikiem
  18. Wesołych Swiąt i wszystkiego co dobre w Nowym Roku życzą Maciek, Kinga i Lucky :)
  19. Rodzina od Bezika /Leszy również napisała :) Pani Bogusiu. Zdrowych i spokojnych świąt. Nasz Leszy pozdrawia :)
  20. Z życzeniami świątecznymi przyszły również foteczki najukochańszej Kessi :)
  21. Wraz z życzeniami świątecznymi otrzymałam od p.Hani zdjęcie Czesterka/Lucky,który się nieźle napracował...:) To efekt naszej zbiórki /z tylu jeszcze kilka rzędów : /na pomoc dla schroniska :)
×
×
  • Create New...