-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Totalna cisza nastała u Nussi....Jaaga co tam u małej? -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Gracja i....kaczuszki :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tyle wspaniałych osób zaglądnęło do Nussi! :) Bardzo się cieszę i serdecznie zapraszam do odwiedzania wątku :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Witamy serdecznie u Nussi i bardzo dziękujemy Elu za pomoc w ogłoszeniach :) Tysiu,właśnie zawsze każdy się cieszy jeżeli psiak opuszcza schron i ma szansę na lepsze i normalne życie :) Nussia właśnie rozpoczęła nowy etap w swoim życiu.Witamy serdecznie u malutkiej :) Witamy serdecznie Moli@ na wątku kruszynki :) Jak się ją jeszcze ogarnie kąpielą i wyczesaniem to dopiero będzie cud panienka :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dalszy ciąg zdjęć,które przesłała mi rano Martunia :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nussi przekazana.Podróż zniosła bardzo dobrze :) -
Tak,sunia już w drodze i Marta mi napisała,że daje się głaskać,jest malusia i spokojnie jedzie :) Tu wstawię 3 zdjęcia a jak założysz wątek to tam resztę.Zaraz zmykam do pracy....
-
Już rozmawiałam z Hanią i potwierdziła mi,że od listopada weźmie sunię do siebie.Również rozmawiałam z Martunią,że weźmiemy ją pod swoją opiekę tylko teraz pozostaje sprawa załatwienia wszystkiego w schronisku.Miejmy nadzieję,że uda się Martuni wszystko pozytywnie załatwić i uda się sunię jutro przewieźć do mamy Jaaga.Tak więc pozostaje trzymać za to kciuki! Jaaga, Ty i Twoja mama jesteście wspaniałymi osobami z ogromnymi pokładami miłości do zwierząt :) Dzięki Wam sunia dostaje szansę na opuszczenie schroniska i za to bardzo dziękuję!:)
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bajeczka buszuje po polach...:) -
Wiadomości i zdjęcia od p.Mariusza: Dobry wieczór, zabieg się nie odbył i raczej nie odbędzie. Cziko ze względu na swoją otyłość i wiek nie jest wskazane żeby był poddawany kolejnej narkozie. Narośl jeszcze raz lekarz dokładnie poogladał i uznał że będziemy obserwować tą zmianę. Największym problemem jest dieta. Bardzo tego pilnujemy. Kupiliśmy teraz karmę Brit light dla psów z nadwagą. Cziko jest cudowny i strasznie wszystkich ujmuje swoją mordką. Chyba już zrozumiał że u nas jest jego dom. :) Pies-kanapowiec :)
-
Są Rodziny,które w sposób wyjątkowy kochają adoptowanego psiaka...:) Dzisiaj otrzymałam filmik i wiadomość od tak wyjątkowej Rodziny,jaką jest właśnie Aleksa :):):) Takie domy i takich ludzi można by klonować bez końca! Witam Pani Bogusiu Dokładnie rok temu dzięki Paniom odmieniło się psie życie Aleks opuścił schronisko i rozpoczął nowe życie Dziękujemy w imieniu Aleksa i swoim To wszystko dzięki Paniom :)
-
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Zawieruszyła mi się już dawno wysłana przez p.Jolę wiadomość i zdjęcia Joszko,więc dopiero dzisiaj wstawiam.Ależ on jest cudny!:) Dziękujemy Pani Jolu za wsparcie finansowe i duchowe dla psiaków pod naszą opieką :) Dzień dobry Pani Bogusiu, Serdeczne pozdrowienia z Opola dla Pani i wszystkich Dogomaniaków! Śledzimy stronę na bieżąco, cieszymy się z każdej adopcji i trzymamy kciuki za kolejne. Joszko ma się świetnie. Był już w tym sezonie na dwóch wyjazdach wakacyjnych i wypoczął za wszystkie czasy, na dowód czego przesyłamy zdjęcia :) Pozdrawiamy!
-
Anulko Kessi ma obrożę z adresówką i ją nosi co widać na poprzednich zdjęciach a także po śladzie na szyi.Miała zdjętą u fryzjera i pewnie zapomnieli jej zaraz założyć,a zdjęcia były robione tuż jak od niego wyszła.Raczej nie martwię się,że by gdzieś czmychnęła bo jest bardzo ułożoną,usłuchaną i grzeczną sunią,a do tego wpatrzoną w swoje pańciostwo,jak w obrazek.