Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Przyszedł wynik z badania kału Kessi i jest ujemny :) Na szczęście wszelkie pasożyty zostały skutecznie wytępione.
  2. Kessi przytyła 2kg i waży obecnie 9 Kał z 2 dni został oddany do badania i wyniki mają być wtorek-czwartek.Jest cudowną sunią i Państwo są nią zachwyceni :) Wszystkie napotkane psiaki na spacerze,to przyjaciele....:)
  3. Lucky-Czesterek wraz ze swoją rodziną pierwszy raz spędza wakacje nad morzem :)
  4. Brak słów na bestialskie traktowanie Kenzo przez swoich właścicieli....:( Jak dobrze,że dzięki interwencji ma już zapewnioną odpowiednią opiekę. Dwa filmiki z Dexem,które wstawiam na prośbę Martuni:
  5. Wiadomość i 2 filmiki z domku Lucky :) Lucky całkiem nieźle się zaadaptowal :) po traumach z samochodami już nie ma śladu, już swobodnie dokazuje na spacerach gdziekolwiek by nie był :) Pozdrawiamy.
  6. Nigdy nie przerażała mnie odległość i kilometry jakie dzielą psiaka od swojej nowej rodziny.Jeżeli jest to TEN DOM, to warto go zaakceptować.Kofi-Sofi i jej rodzina są tego kolejnym przykładem :) Cudowne wiadomości i zdjęcia :)
  7. Puki co, wszystko jest dobrze :) Teraz Państwo zabierają ją wszędzie ze sobą; na wycieczki, do restauracji czy znajomych.Wcześniej ze względu na to posikiwanie nie było to niestety możliwe.
  8. Atilka zaliczyła fryzjera i teraz w pełni cieszy się życiem...:)
  9. Bardzo smutna wiadomość o Majorku...[*] Jeszcze maluszek tak naprawdę nie rozpoczął swojego życia,a już je zakończył :( Może tam za TM będziesz miał maluszku szczęśliwe życie i ono wynagrodzi Ci to,czego nie zaznałeś tu, pośród żyjących na tej ziemi....
  10. Zgadza się,tak jest w regulaminie Skarpety,jak również potrzebne jest potwierdzenie przez skarbnika,że pieniążki psiaki otrzymały.Dopełnij tego Elu :) https://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/
  11. Ten filmik jest niestety bardzo ciemny ale przy ustawieniu w odpowiedniej pozycji ekranu kompa,można oglądnąć :)
  12. Z wielką przyjemnością wstawiam 2 kolejne filmiki szczęśliwej Mia :)
  13. Masz rację Elu,że filmiki są stanowczo za krótkie ale choć przez chwilkę możemy zobaczyć,że psiaki są szczęśliwe :) Mam wiadomości i zdjęcia od p.Mariusza o Cziku więc wstawiam :) Dzień Dobry, mamy gości i wczoraj nie słyszeliśmy telefonu. Przepraszam że nie odebraliśmy. Cziko na się bardzo dobrze. Chętnie chodzi wieczorem na spacery z naszym pierwszym psem bardzo dobrze się dogaduje. Dzieci są nim zachwycone. Walczymy z kamieniem nazębnym, w przyszłym tygodniu jedziemy na usunięcie narośli na głowie. Wysyłam kilka zdjęć. Odezwę się po zabiegu. To jest coś takiego i wolimy usunąć aby się nie rozrastało... Komplet badań będzie miał robiony w dniu zabiegu. Wraca do formy Napiszemy po wszystkim. Czekamy jeszcze tydzień, żeby Cziko był już do nas bardzo przyzwyczajony. Miłego dnia.
  14. Wiadomości od Pani Patrycji: Pani Bogusiu. Leszy przesyła zdjęcie z Doliny Baryczy oraz z Mazur. Stwierdziliśmy, że on chyba zwiedził więcej Polski niż my. Taki z niego pies podróżnik. A gdzie nie pojedzie tam zawsze jest w centrum (celebryta) Pozdrawiamy. Wyślemy jeszcze kilka zdjęć później, bo jakoś książę nie chce pozować na Mazurach.
  15. Homerek ma cudowny domek i chłopak miał ogromne szczęście,że właśnie do takiego trafił :) Oby właśnie się takie trafiały dla kolejnych bezdomniaków! :)
×
×
  • Create New...