-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wraz ze świątecznymi życzeniami otrzymałam zdjęcia Emi :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dopiero dzisiaj udało mi się porozmawiać z p.Justyną o Toficzku [*] i napisałam na jego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349647-tofik-bardzo-zaniedbany-pekinek-psie-nieszczęścietofik-od-290419-już-w-swoim-ds-15km-od-nowej-soli/ -
Wczoraj otrzymałyśmy bardzo smutną wiadomość,że 20.12.19 Tofik odszedł za TM [*] Rozmawiałam dzisiaj z p.Justyną i powiedziała mi,że wszystko niemalże na raz spadło na niego.Najpierw odezwały się problemy z tylnymi łapkami,później zaczął kaszleć i stwierdzono,że zapada się tchawica,a w płucach zaczęła zbierać się woda.Mimo zastosowania wszelkich możliwych leków Tofiś umarł na kolanach pani Justyny.Cała rodzina bardzo to przeżyła i nadal nie mogą się pozbierać po jego stracie.Sunia Lala,z którą Tofiś był bardzo zżyty,chodzi i wciąż go szuka,jest bardzo smutna... Nas ta wiadomość też bardzo poruszyła i nie jest nam łatwo się z tego otrząsnąć.Jedynie sobie powtarzam,że choć nie długo dane mu było cieszyć się dobrym życiem, to jednak przez te kilka miesięcy miał u swojego boku dbających i kochających go ludzi.Nie umierał w samotności w bólu i bez pomocy... Toficzku,biegaj chłopaczku po bezkresnych i zielonych łąkach za TM [*]
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Elu za ogłoszenie i jak zawsze z fajnym tekstem :) Dopisz tylko kochana przy Nowej Soli woj.lubuskie dla ścisłości. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja osobiście napisałabym krótko,że możliwy dowóz suni, za zwrotem kosztów paliwa. Do tej pory osoby zainteresowane adopcją z odległych rejonów sami pytali lub Hania mówiła sama,że transport jest możliwy za zwrotem.Napisanie,że w razie potrzeby moi opiekunowie zrobią wszystko, żebym dotarła do swojego domu, jeśli byłby on w innej części kraju jest zbyt dosadne i zobowiązujące -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dobrze Martuniu,bardzo dziękuję :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za ogłoszenia Nussi :) Nie wiem czy Anula zrobi jeszcze jakieś lub może jeszcze ktoś się zdecyduje,to bardzo proszę jeszcze z tym zdjęciem profilowym: -
Martuniu potwierdź też wpłatę na wątku bazarku, abym mogła go zamknąć :)
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
O szwy nawet nie pytałam ale chyba tak.Hania mi napisała,że Nussi miała badanie kontrolne na tarczycę bo wetka stwierdziła,że skoro to nie cushing to trzeba zbadać tarczycę.Wynik będzie chyba dzisiaj.Nussi jak najbardziej można już ogłaszać.Był jeden telefon z Warszawy ale na to wygląda,że to nie ten dom.Hania sporo się najeździła z Nusi i dochodziły jeszcze opłaty za parking do Nowa, ponieważ jest w samym centrum.Napisałam,że wszystko zwrócimy ale Hania odpisała,że to w mikołajowym prezencie od nich :) Pięknie za to dziękujemy Haniu :) W ogłoszeniu można dodać,że dobrze znosi jazdę autem,ponieważ ok. 10 kursów do weta zniosła bez problemu :)