-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
ZJEŻDŻAJĄC W DÓŁ NA DOWOLNEJ STRONIE JEST MIN. JĘZYK I OBOK KONTAKT.KLIKAJĄC NA KONTAKT OTWORZY SIĘ RAMKA DO NAPISANIA WIADOMOŚCI DO MODERATORÓW. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE TAM SKARGI DOTYCZĄCEJ JUŻ KILKOTYGODNIOWEJ NIEMOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ ZA POMOCĄ "WYBIERZ PLIKI" JEST JAKAŚ REALNA SZANSA W TYM,ŻE IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE,TO COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĄ..... -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Hanię poinformowałam już o tym w środę aby bacznie Nussi obserwowała i miała na nią oko w kontaktach z innymi psiakami :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wiadomości od Hanio Nussi: Fajnie, bardzo sympatyczna, delikatna. Do mnie bardzo otwarta, ale Piotrka się obawia, tzn. merda do niego ogonkiem, ale ucieka jak chce ją pogłaskać, albo zapiąć smycz. Pięknie chodzi na smyczy, toleruje inne pieski, ale przy pierwszym spotkaniu szczeka na nie i warczy. Na koty nie zwraca uwagi, nasz Bono nawet przywitał ją przedwczoraj przy drzwiach, a Nussi nawet się nim nie zainteresowała. Je chętnie, ale tylko wymieszane suche z mokrym, samego suchego niebardzo Troszkę pokaszluje, ale nie wiem jeszcze dlaczego Wizyta u weta w poniedziałek lub wtorek. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam właśnie krótką wiadomość od Hani,że Nussi dojechała :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Mam potwierdzenie od Hani,że obie karmy dotarły,jak również wyniki badań na maila.Nussi powinna dojechać po godz.20 -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ogromne wsparcie finansowe :):Jak widać dobre Anioły o wielkim sercu czuwają :):):) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To na wszelki wypadek faktycznie podaj ten nr tel. do dr.Kudły :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ok dziękuję.Jak nie dojdą to nie będzie innego wyjścia jak skany wydrukować, chociaż wynik z usg jest pisany ręcznie i niezbyt wyraźny i np. ja nie mogę go rozczytać -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Przy okazji powiadomienia Szafirki o nadejściu zamówionej karmy zapytałam czy przyszły jakieś wyniki badan i niestety ale do tej pory ich nie ma.Jaaga czy mogłabyś dopytać czy zostały wysłane? -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Powiadomiłam Hanię o dwóch dostawach karmy :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy Fundacji Zea za karmę suchą dla Nussi :) -
Kciuki mocno trzymam aby Kenzo dobrze się zaaklimatyzował w nowej rodzinie.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
I tu pięknie podziękuję Pani Agacie od Aleksa,która ofiarowała fanty na bazarek,a dzięki kupującym zebrała się tak pokaźna suma! :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Podałaś Anuli na pw. nr tel.do mamy, a ja też na pw. napisałam Kamili. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam od Hani wiadomość,że Nussi może już przyjechać do Hoteliku.Skontaktowałam się z kamma13 w sprawie transportu i jeżeli jej mąż nie będzie jechał na tej trasie wcześniej,to na pewno wybierają się w te okolice 31.10 i mogą zabrać Nussi ze sobą.Transport będzie do samej Nowej Soli i za darmo,za co jeszcze raz z całego serca dziękuję :) Podałam Kamili dane adresowe i kontaktowe do Szafirki i telefon do Jaaga. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Myślę Martuniu,że tak będzie najlepiej.Na dzień dzisiejszy nawet nie znamy przybliżonych kosztów,a przecież w zbiórce trzeba podać realną kwotę. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja też mocno trzymam kciuki, za jutrzejszą diagnostykę i dobre wyniki! -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Bogduniu,że zaglądnęłaś do Nussi,a także za kciuki,które na pewno się przydadzą. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Uzgodniłam z Martą,że za badania w środę będzie wystawiona całościowo faktura na Fundację Zea.Ponieważ Fundacja przeznacza na badania Nussi 200zł a ta suma będzie przekroczona,to Anula zrobi zwrot nadwyżki bezpośrednio na konto Fundacji. Anula czeka tylko na pw od Jaaga z nr konta, na które ma przelać pieniądze za spa + dowóz oraz 100zł za transport do Bielska. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Witamy serdecznie na wątku Nussi i bardzo dziękujemy :) Dziękujemy bardzo Fundacji Zea za opłacenie badania serca :) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jaaga dzwoniłam do Ciebie ale nie odebrałaś i zostawiłam wiadomość.Transport załatwiłam z Anecik i Arek będzie mógł zawieść sunię w przyszłym tygodniu oprócz środy i soboty.Kolejny tydzień na razie nie mają nic w planie więc od poniedziałku do piątku.Także jak możesz to zadzwoń do dr Kudła i umów wizytę.Koszt transportu 120zł więc Anula przeleje pieniążki tylko na jakie konto? -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wiadomość od kamma13 że niestety ale na tej trasie nie będzie mogła pomóc,a jedynie do Nowej Soli gdyby była taka potrzeba.Mąż często jeździ w tym kierunku i zgodził się za darmo przewieść Nussi.Z całego serca bardzo dziękujemy!:) -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam właśnie z Martunią i są dosyć niepokojące wiadomości o Nussi.Jaaga była u mamy i potwierdziła,że sunia ma przepuklinę przy ranie po sterylce i w prawej pachwinie jakiegoś guzka.Próbowała go wymacać ale ewidentnie jest bolesny ale miękki.Nie podoba się im także dosyć spory brzuszek i ogólnie zbyt duża masa ciała w stosunku do wielkości Nussi.W takim wypadku będzie trzeba zrobić Echo Serca i pokazać przepuklinę i guzka wetowi.Jaaga proponuje wizytę u specjalisty w Bielsku Białej ponieważ oprócz Echa Serca będzie też mógł coś powiedzieć o całej reszcie.Tyle wiemy,że Jaaga nie będzie mogła zawieść Nissi, więc szukamy transportu na trasie Katowice -Bielsko Biała.Prawdo podobnie mama Jaaga jechała by z sunią aby nie przysparzać jej dodatkowego stresu.Napisałam pw.do kamma13 z zapytaniem o pomoc w transporcie. Bardzo prosimy o pomoc w transporcie bo sprawa jest dosyć pilna!