-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Bogusik replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Zapisuje...bede odwiedzac i polecac...Super,ze juz tyle pieskow znalazlo swoj dom! -
Kamien z serca...Leos w nowym domku...super...wlasnie dla takich chwil warto pomagac!
-
Oj czekamy...czekamy...
-
Kudłaczek Sawyer pojechał do domu, Dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Ale nie mamy wyjscia,musimy czekac na dokladniejsze wiesci od Magenki co i jak... -
Kudłaczek Sawyer pojechał do domu, Dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Tak,to prawda...serce sie kraje na nie wiem ile milionow kawalkow... -
[quote name='Anula']Na razie nic nie pisałam tylko trochę działałam.Jest jeden potencjalny domek,który chce Filipka,domek nie sprawdzony a musi być dokładnie sprawdzony ponieważ jest trochę ale.....Do drugiego domku poszły fotki i opis,domek od Javeny zobaczymy.Ja szukam dla Filipunia domku,ludzi o dobrym sercu i uczuciowych ponieważ Filip tego najbardziej potrzebuje.[/QUOTE] Oczywiscie,ze tak!Wlozylas swoje cale serce i czas w to zeby Filipek stal sie takim jaki jest dzieki Tobie teraz!Juz sie bardzo do Ciebie przywiazal...wiec i tak taka rozlake przezyje...i dlatego wlasnie potrzebuje cieplego,pelnego milosci i cierpliwosci domku...Mam nadzieje,ze taki sie znajdzie...
-
[quote name='asia300']BUDRYSEK wczoraj na spacerze w parku spotkałam dwie dziewczyny z psem PON-y podeszłam i zapytałam się czy moze znają kogoś kto był by zainteresowany adopcją PONa ewentualnie BDT powiedziały że popytają , wczoraj wieczorem dostałam wiadomość na PW właśnie od tej dziewczyny że ma kilka osób które były by zainteresowane adopcją , mówiła ze kontaktowała sie z Tobą :) Mam nadzieje że los uśmiechnie się do tego psiaczka :) Pozdrawiam i czekam na informacje jak potoczyły się jego losy :)[/QUOTE] Zrobilas super akcje!I kto by pomyslal...na spacerze...w parku...i tez mozna szukac pomocy dla tych biedakow...Moje pelne uznanko!Ja tez mam nadzieje,ze do kudlaczka wreszcie usmiechnie sie los!
-
Kudłaczek Sawyer pojechał do domu, Dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Magenka!Jak tylko bedziesz mogla podaj ile trzeba na hotelik? Czekamy... -
Kudłaczek Sawyer pojechał do domu, Dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']A ja jeszcze od Bogusik nie dostałam odpowiedzi,muszę poczekać aż wejdzie na dogo ale myślę,że zadeklaruje moja kochana siostrzyczka coś.[/QUOTE] No jasne ze tak...wczoraj byla okropna burza i padl mi internet wiec dzisiaj nadrabiam zaleglosci.Jednorazowo na hotelik 50 zl i od wrzesnia do konca roku po 20zl.Oby jak najszybciej wyrwac biedaka ze schronu... -
[quote name='Nikaragua']to trzymam kciuki, jeśli będzie trzeba zrobimy po-adopcyjną wizytę za pól roku (tylko proszę mi przypomnieć)[/QUOTE] Trzymam kciuki za leonka!Oby wszystko sie udalo w ta sobote...!A jezeli tak to fajnie by bylo gdyby Panstwo pisali nam na watku jak Leosiowi sie wiedzie...
-
Kudłaczek Sawyer pojechał do domu, Dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Nastepny Filipek...i nastepna bida potrzebujaca pomocy...i te smutne oczka...a i tak jest sliczny! -
[quote name='Nikaragua']są właściwie zdecydowani, ale mają swoje obawy.. pies z domu z ogrodem, pełnym innych psów trafi do bloku, gdzie 7-8 godzin będzie siedział sam.... na pewno będą do was dzwonić[/QUOTE] Na pewno maja obawy to zrozumiale.Jednak kto zna watek Cecylki to wie,ze bylo podobnie.3-mce na DT u Anuli w domu z ogrodem i rezydentem a trafila do bloku i Pani tez pracuje.Anula bardzo dobrze zrobila bo zawiozla ja w piatek wieczorem.Pani i Cecylka mialy chociaz 2 dni dla siebie...A to juz cos
-
KANON -piękny PON-EK -już w ds-trzymamy kciuki!
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Biedny,wyglodzony Kanonek...a taki sliczny!Jezeli znajdzie sie DT lub Hotelik platny moge zadeklarowac po 20zl no okres 4-m-cy i cos jednorazowo...Zeby tylko udalo wyrwac go z tego schronu! -
Zapisuje te dwie kupki nieszczescia...
-
Filipek to fajny facet ma super DT i wokol siebie kochane cioteczki...bo juz dzialaja w akcji ogloszeniowej.Doloze sie do ogloszen platnych jezeli takie beda...chocby za te piekne dlugasne wasiska,ktore na pewno nie jednego urzekna!!!
-
Cudowne fotki i wspaniale wiadomosci o spacerkach na smyczy!teraz to juz "z gorki"...Ciesze sie ogromnie wraz z Toba z tego sukcesu!
-
Trudno przewidziec reakcje Filipka bo rzeczywiscie przeszedl nie jedno.Mysle ze sama bedziesz wiedziala co dla niego najlepsze bo jestes z nim 24 godz na dobe.Czas i cierpliwosc to najlepsze lekarstwo i jak juz widac zdzialaly cuda z Twoja oczywiscie pomoca!
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Bogusik replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Anula!Wlasnie rozmawialam z Pania od Cecylki.Wiec tak:Cecylka ma zapas vetorylu na pol roku.Pani kupila go w lecznicy we Wroclawiu ponoc jeszcze maja.Cecylka jest po badaniach i czeka na wyniki,ktore przyjda z Niemiec.jestto nowe bardzo szczegolowe badanie ktore okresli dalej jaka dawka .Cecylka ma sie dobrze cos tam troche z watroba ale bierze na nia lek i sie okaze czy bedzie po nim lepiej.jest pod bardzo dobra opieka wet i oczywiscie Pani,ktora bardzo sie o nia troszczy...cecylka ma cudowny i pelen milosci dom! -
Zdjecia cudowne!To wiadome,ze Twoi podopieczni maja jak w raju.Mysle,ze Filipek ma i tak stres na widok szelek i smyczy moze sprobuj bez...moze wtedy chociaz sie wychyli za bramke...bo przeciez sie boi wiec nie ucieknie.Mysle ze ma dosc wiezienneg schronu i jeszcze nie wiadomo co przed tym bylo.Probuj powodzenia!
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Bogusik replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Okropne wiadomosci o Vetorylu...dolanczam do grona poszukiwaczy:Narazie znalazlam jeden na niem.ebay ale trzeba licytowac a aukcja konczy sie za 9 dni i nie ma "kup teraz".Szukam dalej...Dla Cecylki i innych w potrzebie -
Zdjecia sa cudowne!Filipek na pewno znajdzie swoj staly domek i tak jak piszesz im szybciej tym lepiej dla niego...bo sie przyzwyczaja z kazdym dniem do Was.Powodzenia!
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Bogusik replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja tez czekam niecierpliwie na fotki i wiadomosci! -
Ale fajne wiadomosci!