-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Z tego wszystkiego nawet nie widziałam,że są dane właściciela....Dziękuję Poker,już zamazane. Spróbuję podesłać Panu Twoje sugestie ale nie wiem czy zostaną zastosowane.Pan Mariusz mi napisał,że mają pełne zaufanie do tego lekarza,ponieważ od lat leczą u niego z dobrym skutkiem swoje zwierzaki.Mam kontakt, ale na pewno nie taki jaki bym chciała,ponieważ p.Mariusz nie należy do osób zbyt rozmownych i wylewnych.
-
Otrzymałam wiadomość od p.Mariusza,że dzisiaj byli z nim u weta.Nie dziwię się,że był tak zaskoczony jego wyglądem skoro waży18kg! Czyli od 10 czerwca przytył 2,5kg. Są też zmiany w sercu co jest w opisie,przesłanej mi karty informacyjnej Po za tym,Cziko już dzisiaj był bardziej wesoły i widać,że fajnie się aklimatyzuje.
-
Cziko podczas wczorajszej jazdy na początku zwymiotował 2 razy ale później było już dobrze.Zapoznanie z rezydentką odbyło się na neutralnym terenie i przebiegło bez problemowo.Cziko według p.Mariusza woli ustronne miejsca,dużo leży lub śpi ale też podchodzi, gdy coś robi w ogrodzie.Jest na pewno jeszcze zdezorientowany nową sytuacją i potrzebuje czasu.Noc przespał w sypialni koło łóżka Państwa.Pan Mariusz mi powiedział,że Cziko ma nienaturalnie duży brzuch,który jest twardy i wygląda na obrzęknięty.Chyba taki raczej nie powinien być,ponieważ wypróżnia się normalnie.Na dniach udadzą się do weta.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Gracja wprawdzie rybek nie łowi ale bacznie się przygląda,co też Panowie robią....:) -
Dzisiaj Basia przeprowadziła wizytę p/a za co ogromnie dziękuję :) Dom nowy z dużym ogrodem,jedynie z przodu Państwo będą musieli założyć dodatkowo siatkę,ponieważ są zbyt duże odstępy pomiędzy sztachetami.Sunia bardzo przyjazna,zadbana z pięknie błyszczącą sierścią i jest wysterylizowana.Najmłodsza córeczka bardzo spokojna i rezolutna,zadawała sporo pytań dotyczących Czika.Oboje Państwo chętnie wysłuchali wszelkich rad,które im przekazała Basia,jak również serdecznie ją zapraszali w odwiedziny,jak już Cziko będzie u nich.Jeszcze raz potwierdzili,że jego wiek nie ma tu żadnego znaczenia.Zakochali się w nim i chcą aby resztę swojego życia spędził z nimi :) Teraz Państwo muszą wszystko logistycznie ogarnąć i p.Mariusz jutro ma się skontaktować z Hanią,w celu dalszych ustaleń.