Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. To jedna z trudniejszych adopcji psiaka z lękami.Tigrunia zrobiła ogromne postępy i wierzę w to,że teraz one zaowocują i odnajdzie się w nowym domu i w nowej rodzinie.Mocno zaciskam kciuki!
  2. Dzisiaj otrzymałam niespodziankę od p.Magdaleny,a mianowicie cudne zdjęcie Alis :) Z podpisem: .... ponoć Alis nie znosiła kotów i mała wobec nich mordercze zapędy....:)
  3. Pozdrowienia od Kessi i jej rodziny w ostatni dzień urlopowania :)
  4. Bogduniu usuń to ogłoszenie bo nie ma sensu aby leciało.
  5. Obie wpłaty po 200zł dla Promyczka i Bartusia są zatwierdzone i ciocia asikowska prosi i podanie konta do przelewu https://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/
  6. Cudowna Pusia gościnnie odwiedziła hotelik u Szafirków :)
  7. Ja również bardzo dziękuję dziewczyny za poparcie wsparcia finansowego dla Promyka i Bartusia :) Czekamy jeszcze na szefową aby zatwierdziła postawiła przysłowiową kropkę nad " i "
  8. Z tego wszystkiego nawet nie widziałam,że są dane właściciela....Dziękuję Poker,już zamazane. Spróbuję podesłać Panu Twoje sugestie ale nie wiem czy zostaną zastosowane.Pan Mariusz mi napisał,że mają pełne zaufanie do tego lekarza,ponieważ od lat leczą u niego z dobrym skutkiem swoje zwierzaki.Mam kontakt, ale na pewno nie taki jaki bym chciała,ponieważ p.Mariusz nie należy do osób zbyt rozmownych i wylewnych.
  9. Otrzymałam wiadomość od p.Mariusza,że dzisiaj byli z nim u weta.Nie dziwię się,że był tak zaskoczony jego wyglądem skoro waży18kg! Czyli od 10 czerwca przytył 2,5kg. Są też zmiany w sercu co jest w opisie,przesłanej mi karty informacyjnej Po za tym,Cziko już dzisiaj był bardziej wesoły i widać,że fajnie się aklimatyzuje.
  10. Właśnie też mnie zaniepokoiła wiadomość,że jest twardy i nabrzmiały,dlatego poradziłam wizytę u weta.Zobaczymy co powie....
  11. Cziko podczas wczorajszej jazdy na początku zwymiotował 2 razy ale później było już dobrze.Zapoznanie z rezydentką odbyło się na neutralnym terenie i przebiegło bez problemowo.Cziko według p.Mariusza woli ustronne miejsca,dużo leży lub śpi ale też podchodzi, gdy coś robi w ogrodzie.Jest na pewno jeszcze zdezorientowany nową sytuacją i potrzebuje czasu.Noc przespał w sypialni koło łóżka Państwa.Pan Mariusz mi powiedział,że Cziko ma nienaturalnie duży brzuch,który jest twardy i wygląda na obrzęknięty.Chyba taki raczej nie powinien być,ponieważ wypróżnia się normalnie.Na dniach udadzą się do weta.
  12. Jestem stałym deklarowiczem skarpety Talcott,więc zwróciłam się z prośbą o jednorazową pomoc w kwocie 200zł dla Promyczka.Czekam na zatwierdzenie mojej prośby.
  13. Bardzo proszę o pomoc w kwocie 200zł dla niewidomego staruszka Promyka.Niestety ale wraca z adopcji i potrzebne będą pieniążki na transport,karmę i weta. https://www.dogomania.com/forum/topic/338326-jestem-stary-i-ślepy-i-tracę-swój-dom-razem-z-drugim-starszym-pieskiem-pomóżcie/
  14. To się porobiło....:( Tyle dobrze,że Promyczek ma zapewnione miejsce u Moli a Bartuś być może pojedzie do DS.Poczekam na rozwój wypadków i jak będzie taka potrzeba to też coś wpłacę.Trzymam kciuki aby domek dla Bartusia wypalił!
  15. Otrzymałam potwierdzenie od Hani,że dzisiaj p.Mariusz przyjeżdża po Czika.Jak zawsze w takim dniu,kciuki mocno zaciskam!
  16. Wiadomości od Pani Wioletty: Atilka po ściągnięciu szwów .Miała robione w znieczuleniu i jeszcze pare zostało do ściągnięcia we wtorek :)
  17. Puki co,to Czesterkowi nic nie brakuje i niech tak już zostanie na zawsze :)
  18. Gracja wprawdzie rybek nie łowi ale bacznie się przygląda,co też Panowie robią....:)
  19. Pan Mariusz bierze się za zabezpieczenie ogrodzenia i wstępnie ustalił z Hanią odbiór Czika na czwartek.
  20. Czesterek-Lucky nie sprawia żadnych problemów,jest grzeczny i jest szczęśliwy :) Wraz z kolegą szaleją nad jeziorem...:)
  21. Miejmy nadzieje,że psiaki się polubią i ja również mocno trzymam za to kciuki! A nasza Kessi wygląda na wyluzowaną i szczęśliwą...:)
  22. Dzisiaj Basia przeprowadziła wizytę p/a za co ogromnie dziękuję :) Dom nowy z dużym ogrodem,jedynie z przodu Państwo będą musieli założyć dodatkowo siatkę,ponieważ są zbyt duże odstępy pomiędzy sztachetami.Sunia bardzo przyjazna,zadbana z pięknie błyszczącą sierścią i jest wysterylizowana.Najmłodsza córeczka bardzo spokojna i rezolutna,zadawała sporo pytań dotyczących Czika.Oboje Państwo chętnie wysłuchali wszelkich rad,które im przekazała Basia,jak również serdecznie ją zapraszali w odwiedziny,jak już Cziko będzie u nich.Jeszcze raz potwierdzili,że jego wiek nie ma tu żadnego znaczenia.Zakochali się w nim i chcą aby resztę swojego życia spędził z nimi :) Teraz Państwo muszą wszystko logistycznie ogarnąć i p.Mariusz jutro ma się skontaktować z Hanią,w celu dalszych ustaleń.
×
×
  • Create New...