Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Pani Wanda napisała:) : Pozdrawiamy gorąco,u Emi panuje zimowe lenistwo :) Trzeba spojrzeć czy się trochę ociepliło ,a może jakiś kotek będzie przechodził to się poszczeka...:) Emilka codziennie rozdaje buziaki mężowi i mnie ,jest bardzo kochana!:)
  2. Bardzo cieszą tak znacznie poprawione wyniki z badań :) Do czego może doprowadzić złe odżywianie,to już sami widzimy....:( Kciuki z całych sił mocno zaciskam,za dzisiejszy zabieg!
  3. Fajnie,że już paczka dotarła i przyda się dla psiaczków :)
  4. Trzymam mocno kciuki za pozytywny wynik wynik z wizyty p/a dla Fionki! Mam nadzieję,że coś się z tego dobrego wykluje...:)
  5. 26 listopada minął rok jak Holi i Lemi zostały adoptowane przez wspaniałą rodzinę z Sobina :) Jak ten czas leci.... Z tej okazji dostałam od p.Anety kilka foteczek :)
  6. Całe szczęście,że Ivo się odnalazł :) Silver rozwalił mnie na łopatki....Piękny psiak! Widać,że nie wiele dobrego dostał w życiu od człowieka...:(
  7. Trochę się z tymi imionami poplątało za sprawką Pańciostwa...:) Biała, u nas Yoy otrzymała imię Neli po poprzedniej suni.U nas Nutka-pekinka otrzymała imię Yoy, ponieważ w sumie żałowali,że zmienili imię białej i dali je pekince :)
  8. Kopiuję jedną z wiadomości od p.Beaty: Mieliśmy problemy z Joy. Jak były upały to nie dawała rady. Na spacerze co chwilę stawała i sapała i kładła się, żeby odpocząć. Wet nasz stwierdził że jest niedotlenienie i trzeba jej korektę noska zrobić. W lipcu zrobiliśmy jej korektę noska i jest super. Zupełnie inny psiak :)
  9. Moli@ wysłałam paczkę z fantami do Anuli i lada dzień będzie na miejscu.W paczce jest 800 szt / 4x200szt./woreczków na psie koopale bo gdzieś na wątku przeczytałam,że masz deficyt...Również dołżyłam trochę smaczków dla stadka pod Twoją opieką.Widziałam wyżej,że Anula ma już do Ciebie adres, więc zapakuje te rzeczy i wyśle :)
  10. Czasami jak otrzymam wiadomość z domku,jakiegoś psiaka i choć to jest tylko jedno zdanie,ale wzruszam się do łez...:) Kessi jest cudowna, daje nam tyle radości!:) Jeszcze raz dziękujemy bardzo za nią pani Bogusiu :):) Na deszczowe dni też jestem zabezpieczona...:)
  11. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK ANULI DO 30.11.19 https://www.dogomania.com/forum/topic/350884-ślicznościpluszakizabawki-dla-milusińskich231119-301119/
  12. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA BAZAREK ŚWIĄTECZNY DO 30.11.12 https://www.dogomania.com/forum/topic/350895-magia-świątzapraszam-na-bazarek-do-301119/ MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA FANTÓW Z BAZARKU ANULI TEŻ DO 30.11.19 https://www.dogomania.com/forum/topic/350884-ślicznościpluszakizabawki-dla-milusińskich231119-301119/
  13. Serdecznie zapraszam na bazarek świąteczny dla Nussi i Fundacji Zea,która również wspomaga Leosia. https://www.dogomania.com/forum/topic/350895-magia-świątzapraszam-na-bazarek-do-291119/ oraz bazarek Anuli i jak zawsze możliwa wspólna wysyłka fantów z obu bazarków https://www.dogomania.com/forum/topic/350884-ślicznościpluszakizabawki-dla-milusińskich231119-301119/
  14. Serdecznie zapraszam na bazarek świąteczny dla Nussi oraz dogomaniackich psiaków,które wspiera Fundacja Zea https://www.dogomania.com/forum/topic/350895-magia-świątzapraszam-na-bazarek-do-291119/ oraz bazarek Anuli i jak zawsze możliwa wspólna wysyłka fantów z obu bazarków https://www.dogomania.com/forum/topic/350884-ślicznościpluszakizabawki-dla-milusińskich231119-301119/
  15. Serdecznie zapraszam na bazarek świąteczny dla Nussi i dogomaniackich psiaków ,które wspiera Fundacji Zea https://www.dogomania.com/forum/topic/350895-magia-świątzapraszam-na-bazarek-do-291119/ oraz bazarek Anuli i jak zawsze możliwa wspólna wysyłka fantów z obu bazarków https://www.dogomania.com/forum/topic/350884-ślicznościpluszakizabawki-dla-milusińskich231119-301119/
  16. Biegamy po ogrodzie i pozujemy... :)
  17. Ale dobre wiadomości :) Szaguś pomału odzyskuje to,czego mu brakowało...Trzymam mocno kciuki za dalszą rekonwalescencję!
  18. Ja również przybyłam do malucha i bardzo się cieszę,że jest obecnie w tak dobrych rękach! malti,jesteś niesamowita! :) Wielki szacun,że zdecydowałaś się mimo wszystko,wziąć Felusia do siebie :):):)
  19. Bardzo przygnębiające wiadomości....:( Mocno trzymam kciuki z nadzieją,że Leosiowi uda się pomóc i wróci do zdrowia!
×
×
  • Create New...