Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Sobotnie serdeczności no to zaciskamy za domek dla Mufeczki!
  2. Sobotnie serdeczności listę podpisuję i lecę dalej, na obchód ;)
  3. Sobota, jest równie piękna jak piątek we Wrocławiu, Pięknej soboty wszystkim życzę :) po 15 ruszamy tym razem nad zalew Nyski , nie ma to jak las ,łąka, woda! fale kiedyś były takie... prawie jak nad morzem ;) ważne ,że na świeżym powietrzu i że razem wspólne spacery "stado kompletne" Alaskan Malamutte...czy przy tym "Czarodziejskim ogrodzie" jest jeszcze jakieś jezioro?.. rzeka? ..woda? Tyś(ka) ...może zacznij np od zielistki? ja również nie mam ręki do kwiatów :( kilka razy nawet kupiłam jakiś piękny okaz w sklepie, jak mnie urzekł swoją urodą...i zawsze nie wychodziło! kilka razy nawet "ukradłam" szczepkę bo się nasłuchałam ,że wtedy się przyjmują i ...się nie przyjęły! :( kiedyś wpadł mi artykulik o zielistce /takie długie liście/ że pochłania szkodliwe substancje z powietrza, że .. z kleju z mebli , z farb na ścianie, meblach, kurzu , nikotyny itd, itp i jeszcze... że to roślinka nie wymagająca, że jeśli się podleje chociaż raz w tygodniu... to będzie żyć! pomyślałam sobie, spróbuję ostatni raz! i .... żyje! już mam trzy doniczki bo się ładnie rozmnażają
  4. Witamy się piąteczkowo, dobrego dnia wszystkim życzę
  5. Zagladam do Abuni, zaciskam za ślicznotkę , cieszę się z każdego drobnego kroczku! Abunia potrzebuje czasu, ale jestem dobrej myśli! będzie dobrze , przecież jest u Murki
  6. Witamy się piąteczkowo, dobrego dnia wszystkim życzę .. ja też 'znalazłam' Mufeczkę ale ciężko było ;)
  7. Witamy się piąteczkowo, dobrego dnia wszystkim życzę Mikunia, będzie miała jeszcze długo dobre i niestety złe dni... oby tych pierwszych było jak najwięcej! :)
  8. Witamy się piąteczkowo, dobrego dnia wszystkim życzę zdjęcie portretowe, wymiata!
  9. Najważniejsze że już teraz... z górki! :) dobrych wiadomości nie koniec, ponieważ domek jest ...gdzieś na horyzoncie? mocno zaciskamy za dobre wyniki! i za spotkanie z pańciami
  10. Wczoraj nie udało mi się dodzwonić do lecznicy, później jeszcze odwiedziła mnie Figunia tak się ucieszyłam z odwiedzinek ,że zapomniałam o 'Bożym świecie' zresztą tak się zagadałyśmy ,żebym pamiętała to poszły byśmy nawet razem do lecznicy ,to chyba jest najlepszy pomysł żeby iść osobiście! dzisiaj mam dyżur do późnego wieczora i jeśli nie wyskoczę do południa to muszę odłożyć wizytę do piątku :)
  11. We Wrocławiu słoneczko od rana, wszystkim życzę kolejnego pięknego dnia ... ja też lubię ...blady świt! pod warunkiem ,że już nie śpię!
  12. I ja się pięknie witam ze słonecznego Wrocławia Dziękuję za podpowiedzi
  13. We Wrocławiu słoneczko od rana, wszystkim życzę kolejnego pięknego dnia takie statystyki... i nic?... nie rozumiem? wyświetlenia to normalne ,ja sama zaglądam do różnych ogłoszeń naszych psiaków, ale te telefony? obserwuje? Mądry Kazan! omijaj budę z daleka!!! ... odkąd jestem na dogo! ... mam jakąś alergię na budy, czy 'cuś' ...blebleble..... NAJ-LEPSZEJSZA!!! już Anetka o to zadba ... ja też! dopiero doczytałam, przynajmniej 'TEN' stresss nas ominął
  14. Dzieńdoberek, witamy Beniusię i wszystkie klubowiczki do Wrocławia powróciło słoneczko :)
  15. Zadzwonię Bogusiu po południu, bo teraz nikt nie odbiera, zauważyłam że rano jest chyba jednak więcej pacjentów. Jakiś czas temu zauważyłam pana który jak tylko mnie dostrzegł, schował się za auto / na ulicy stał taki dostawczy bus/ chciałam podejść pomimo wszystko i spytać o Maksia, ale pomijając fakt że bardzo mi się spieszyło, zrobiło mi się przykro :(
  16. Dzień dobry dobry bo słoneczko, przywitało nas od rana , chociaż nie wiem czy się tak do końca cieszyć tą kwietniową pogodą bo w radio usłyszałam..."Pogody kwietniowe - słoty majowe" pomimo, dużo słoneczka wszystkim życzę :) ... ja kiedy tylko mogę, ciągnę Tasię ze sobą .... oj! ciężko ... jak my się razem zgadzamy
  17. Witaj Ewciu u Maksiulka ... już dawno nikt tu nie zaglądał :( ... myślę sobie Ewciu ,że przypomniałaś mi ,żeby spróbować skontaktować się z dr Sylwią :)
  18. Witam we wtorek u Mufeczki , zostawiam serdeczności i lecę dalej ... jakie zmiany są na dogo? ja nic nie zauważyłam
×
×
  • Create New...