-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I zaczynamy wtorek z Benitką , słonecznego wtorku dla wszystkich Eluniu, robisz wszystko żeby Benia miała najlepszy domek w świecie! ogłoszenia są na bieżąco, wiem że jak trafi się TEN człowiek to oddasz Benię choćby jutro!... a na razie to musimy poczekać...razem -
Witaj Eluniu, jasne że lepiej! dziękuję że i tak zaglądasz, wiem ile masz na głowie I Tobie również Miłego wtorku :) Witamy serdecznie u Dosi i wzajemnie Miłego i słonecznego dzionka Witaj Nesiowata i Ciebie również nie ominie
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
anica replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Mari i ja mam czasem takie same przemyślenia, a po chwili... refleksja! wszyscy tak mają! więc tak ma być!.. od jutro troszeczkę zwalniam! jak mi się uda? Ciepłe myśli dla Was zostawiam Kasiu Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinek : -
Spieszę z radością napisać że ,Figunia wpłaciła dla Dosi 20zł. Dziękujemy pięknie, Figuniu biegnę uzupełnić wpłatę :) Gabi, ufam Twojemu doświadczeniu i z nadzieją uzbrajam się w cierpliwość jak obiecałam!... czekamy na TEN jeden, jedyny, najlepszy! Spokojnego wieczoru dla Wszystkich :)
-
U Nesi również przywitamy,Nowy tydzień! słoneczkiem Dobrego tygodnia życzę :)
-
Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, może zaświeci dla Gwiazduni ? Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) A wiesz ,że z tym dostępem do netu... przypomniała mi się taka historia sprzed kilku lat - Anula poprosiła mnie o wizytę P/A pojechaliśmy gdzieś na obrzeżach Wrocławia osiedle nowych domków, państwo .. zastanawiali się?? pierwszy piesek kupili nowy domek i mieli całą masę wątpliwości? zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ciepli, wrażliwi i ... pełni obaw! ponieważ jeszcze nie podjęli decyzji , zachęcałam do adopcji oferując pomoc w pierwszych chwilach adopcji ,że... mamy tyle mądrych ciotek ,że każda zawsze coś tam dopowie... że chętne do pomocy.. że zapraszam na wątek pieska :) i dobrze się stało, zaraz w pierwszy czy drugi dzień... dzwoni zdenerwowana pani że.... Niko ma okropne problemy z żołądkiem! ... że całe mieszkanie zabrudzone! że muszą jechać do lekarza wieczorem , co się dzieje? okazało się ,że po przyjeździe /sami pojechali do Szafirków chyba?/ zrobili grilla i... tak ładnie prosił Jedna z najmilszych adopcji jaką pamiętam , przychodzą do dzisiaj ,czasem do sklepu z Niko :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tysiu, przytulam i Zdróweczka , życzę a walczysz jakoś z tą 'zerową odpornością'? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, może zaświeci dla Benitki ? Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) -
Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, chce się żyć! Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) Super podejście!... no to się uzbrajam A ja Tobie ,Anetko
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
anica replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :) -
DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :)
-
DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :) ... nie mogę przestać myśleć o Was!
-
Aaaa... to nie doczytałam, dziękuję :) ... nie wiem czy się cieszyć? /że ma tyle ogłoszeń, najpiękniejsze chyba jakie w życiu czytałam, jak już wspominałam wcześniej czy płakać że telefon nie dzwoni? no nic...zaciskamy nadal