Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Zaglądam z ciepłymi myślami :) dużo siły życzę i mocno zaciskam , żeby Pysia szybko się zagoiła i siooo do swojego domku! dobrze że telofon dzowni :) Jeśli chodzi o Dropsika to on jest naprawdę ładny chłopiec i na każdym zdjęciu jest 'do wzięcia'
  2. I zaczynamy wtorek z Benitką , słonecznego wtorku dla wszystkich Eluniu, robisz wszystko żeby Benia miała najlepszy domek w świecie! ogłoszenia są na bieżąco, wiem że jak trafi się TEN człowiek to oddasz Benię choćby jutro!... a na razie to musimy poczekać...razem
  3. Witaj Eluniu, jasne że lepiej! dziękuję że i tak zaglądasz, wiem ile masz na głowie I Tobie również Miłego wtorku :) Witamy serdecznie u Dosi i wzajemnie Miłego i słonecznego dzionka Witaj Nesiowata i Ciebie również nie ominie
  4. Mari i ja mam czasem takie same przemyślenia, a po chwili... refleksja! wszyscy tak mają! więc tak ma być!.. od jutro troszeczkę zwalniam! jak mi się uda? Ciepłe myśli dla Was zostawiam Kasiu Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinek :
  5. Spieszę z radością napisać że ,Figunia wpłaciła dla Dosi 20zł. Dziękujemy pięknie, Figuniu biegnę uzupełnić wpłatę :) Gabi, ufam Twojemu doświadczeniu i z nadzieją uzbrajam się w cierpliwość jak obiecałam!... czekamy na TEN jeden, jedyny, najlepszy! Spokojnego wieczoru dla Wszystkich :)
  6. U Nesi również przywitamy,Nowy tydzień! słoneczkiem Dobrego tygodnia życzę :)
  7. Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, może zaświeci dla Gwiazduni ? Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) A wiesz ,że z tym dostępem do netu... przypomniała mi się taka historia sprzed kilku lat - Anula poprosiła mnie o wizytę P/A pojechaliśmy gdzieś na obrzeżach Wrocławia osiedle nowych domków, państwo .. zastanawiali się?? pierwszy piesek kupili nowy domek i mieli całą masę wątpliwości? zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ciepli, wrażliwi i ... pełni obaw! ponieważ jeszcze nie podjęli decyzji , zachęcałam do adopcji oferując pomoc w pierwszych chwilach adopcji ,że... mamy tyle mądrych ciotek ,że każda zawsze coś tam dopowie... że chętne do pomocy.. że zapraszam na wątek pieska :) i dobrze się stało, zaraz w pierwszy czy drugi dzień... dzwoni zdenerwowana pani że.... Niko ma okropne problemy z żołądkiem! ... że całe mieszkanie zabrudzone! że muszą jechać do lekarza wieczorem , co się dzieje? okazało się ,że po przyjeździe /sami pojechali do Szafirków chyba?/ zrobili grilla i... tak ładnie prosił Jedna z najmilszych adopcji jaką pamiętam , przychodzą do dzisiaj ,czasem do sklepu z Niko :)
  8. Dziękuję i za kozłka lekarskiego również ... ta Pysia,... zmartwiłam się :( po takim ciężkim zabiegu i atakuje, musi być jedynaczką! mocno zaciskam za ten wczorajszy telefon!... jakoś tak mi się... "podobało"
  9. Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) ale się naczytałam! chyba będę korzystać z tych rad a przynajmniej spróbuje, wydaje mi się że zacznę szukać .. Najpierw wytresuj kurczaka :)
  10. Tysiu, przytulam i Zdróweczka , życzę a walczysz jakoś z tą 'zerową odpornością'?
  11. Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, może zaświeci dla Benitki ? Dobrego tygodnia wszystkim życzę :)
  12. Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, może zaświeci dla Roxi? Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) ... Fajnie by było, gdyby trafiła do nas!
  13. Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, chce się żyć! Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) Super podejście!... no to się uzbrajam A ja Tobie ,Anetko
  14. DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :) Też mi się tak wyrwało! :)
  15. DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :)
  16. DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :)
  17. DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :)
  18. DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :)
  19. DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :)
  20. DzieńBardzoDobry! zostawiam niedzielne serdeczności dla wszystkich i lecimy gdzieś ... do lasu, szkoda w taki piękny dzień siedzieć w domu, niech się moja sunia wybiega :) Miłej niedzieli ,Wszystkim życzę :) ... nie mogę przestać myśleć o Was!
  21. Aaaa... to nie doczytałam, dziękuję :) ... nie wiem czy się cieszyć? /że ma tyle ogłoszeń, najpiękniejsze chyba jakie w życiu czytałam, jak już wspominałam wcześniej czy płakać że telefon nie dzwoni? no nic...zaciskamy nadal
×
×
  • Create New...