Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Witamy wiosennie czwartek ,piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :)
  2. Witamy wiosennie czwartek ,piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :) Kliknęłam, dziękuję! jeszcze takiej ceny na Foresto nie widziałam! w ubiegłym roku płaciłam 110zł... Eluniu, foresto jest na pewno skuteczne, opinie zawsze pozytywne jak spytam, lubię co jakiś czas sprawdzać ;) tej drugiej nie znam? ciekawe czy ktoś ma już jakieś zdanie?
  3. Dziękuje Elu, czyli te wszystkie podziękowania ,które rozdawałam klikając tylko w serduszka ?... nie były zapisywane?
  4. Beniu, biegnę listę podpisać i przywitać, wiosennie czwartek ,piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :)
  5. Jestem tego pewna! wiosna zagościła już na dobre, na dowód, piękne forsycje zostawiam dla Was :)
  6. Pięknie się przywitam, forsycje już zakwitły, pomimo trosk i problemów jakoś tak ...wszystko wydaje się .. do pokonania! i tego się będziemy trzymać Dobrego dnia wszystkim życzę .. sprawdzimy później ,kliknęłam w serduszko i po pojawieniu się dwóch strzałek, zielonej i czerwonej... kliknęłam dla Ciebie w zieloną! :) zobaczymy jutro? Piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :)
  7. zastanawiam się co się dzieje z przyznaną reputacją?? przynajmniej kiedyś tak się nasze "podziękowanie "nazywało? teraz nie wiem czy to działa? i jak działa? wczoraj dziękowałam za odwiedzinki... a dzisiaj nic nie widzę? mało tego ,nie bardzo wiem jak to jest? jak kliknę w serduszko ,pojawiają się dwie strzałeczki.. zielona i czerwona... góra to pewnie na plus a dół to chyba zła ocena? ale dlaczego to znika?
  8. ...rozumiem, wybaczam bo... ja czasem też tak mam! ... fajnie to wygląda... statystyki! tylko dlaczego ... telefon milczy Dzień dobry Elu :)
  9. ... zablokuj taki numer! jeśli się da!? jak zrobimy z Elik bazarek będę prosiła ,żeby Misia została jedną z beneicjentek... ale to może być za mało? ... ta oglądalność u Dianeczki jest fajna! ale to chyba nie o to chodzi? nie wiem, nie rozumiem tego? u 'mojej' Dosi też tak samo! i co ?.. nic! :(
  10. ... rozumiem
  11. Tysiu, żeby tylko co niektórzy ludzie pomagali ,połowę tego co Ty! każda forma pomocy jest na wagę złota! i każdy pomaga jak może! uważam że nie ma to znaczenia czy to jest pomoc własną pracą? czy finansowa? ...Twój talent - BEZCENNY!
  12. To się nazywa .... kompromis! dla dobra chłopaka wydaje mi się że wzrok i słuch u piesków nie ma takiego znaczenia chyba jak węch? moja Kajusia ,straciła wzrok i kilka lat świetnie sobie radziła! w domciu to nawet nikt się nie domyślał jak przyszedł z gości, czasem można było zauważyć jak w specyficzny sposób dotykała ściany ,przedmiotów ,żeby ustalić kierunek wędrówki a na spacerku zawsze jest przecież...smycz ;) natomiast jak wyjechaliśmy gdzieś za miasto widać było ,że się bardzo pilnowała żeby być blisko nas :)
  13. Co tam u Beni się dzieje, musowo sprawdzić, serdeczności dla Wszystkich
  14. Pięknie witamy kolejny słoneczny dzionek z Dosią w tak miłym gronie ... Eluniu, to tak samo jest u mnie! nawet jeszcze nie zrobiłam jednej foty :( ... szczerze mówiąc dobrze że przypomniałaś ...spróbujemy pamiętać, ale fajnie jak przypomnisz Super Anetko, spróbuję 'obejrzeć' inne ogłoszenia, gdzie może jeszcze trzeba by wyróżnić? Witaj serdecznie u Dosi :) I Bogusię witamy serdecznie :) Oby jak najczęściej Anusiu :)
  15. O Matuniu! tak start w życie...
  16. Zaglądam z ciepłymi myślami, dobrego dnia życzę, dużo słoneczka a jeśli chodzi o informacje w ogłoszeniu... jestem mocno ostrożna! niezrozumienie słowa pisanego! bardzo często ktoś moze inaczej odebrać niż chcemy przekazać informację? niedosłyszenie u psa to nie jest duży problem, zwłaszcza jeśli ma być w domciu, wyprowadzany na smyczy .zaopiekowany bez wypuszczania na luzie... mi się wydaje że takie informacje lepiej przekazać telefonicznie, podczas rozmowy ,jak już w jakiś sposób, człowiek po drugiej stronie słuchawki wzbudzi nasze zaufanie! natomiast informacje że... specjalnej troski bo strachulec.. dzikusek... bez dzieci... bez psów itd należy informować od razu w ogłoszeniu, za dużo informacji, czasem też nie jest dobre ;)
  17. Koniecznie schowaj! .. już tylko, Słoneczka życzę ,tego w sercu i za oknem
  18. Zagladam z ciepłymi myślami do Toficzka ,dobrego dnia życzę
×
×
  • Create New...