-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Witamy wiosennie czwartek ,piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :) Kliknęłam, dziękuję! jeszcze takiej ceny na Foresto nie widziałam! w ubiegłym roku płaciłam 110zł... Eluniu, foresto jest na pewno skuteczne, opinie zawsze pozytywne jak spytam, lubię co jakiś czas sprawdzać ;) tej drugiej nie znam? ciekawe czy ktoś ma już jakieś zdanie?
-
Dziękuje Elu, czyli te wszystkie podziękowania ,które rozdawałam klikając tylko w serduszka ?... nie były zapisywane?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Beniu, biegnę listę podpisać i przywitać, wiosennie czwartek ,piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :) -
Jestem tego pewna! wiosna zagościła już na dobre, na dowód, piękne forsycje zostawiam dla Was :)
-
Pięknie się przywitam, forsycje już zakwitły, pomimo trosk i problemów jakoś tak ...wszystko wydaje się .. do pokonania! i tego się będziemy trzymać Dobrego dnia wszystkim życzę .. sprawdzimy później ,kliknęłam w serduszko i po pojawieniu się dwóch strzałek, zielonej i czerwonej... kliknęłam dla Ciebie w zieloną! :) zobaczymy jutro? Piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :)
-
zastanawiam się co się dzieje z przyznaną reputacją?? przynajmniej kiedyś tak się nasze "podziękowanie "nazywało? teraz nie wiem czy to działa? i jak działa? wczoraj dziękowałam za odwiedzinki... a dzisiaj nic nie widzę? mało tego ,nie bardzo wiem jak to jest? jak kliknę w serduszko ,pojawiają się dwie strzałeczki.. zielona i czerwona... góra to pewnie na plus a dół to chyba zła ocena? ale dlaczego to znika?
-
...rozumiem, wybaczam bo... ja czasem też tak mam! ... fajnie to wygląda... statystyki! tylko dlaczego ... telefon milczy Dzień dobry Elu :)
-
... zablokuj taki numer! jeśli się da!? jak zrobimy z Elik bazarek będę prosiła ,żeby Misia została jedną z beneicjentek... ale to może być za mało? ... ta oglądalność u Dianeczki jest fajna! ale to chyba nie o to chodzi? nie wiem, nie rozumiem tego? u 'mojej' Dosi też tak samo! i co ?.. nic! :(
-
... rozumiem
-
To się nazywa .... kompromis! dla dobra chłopaka wydaje mi się że wzrok i słuch u piesków nie ma takiego znaczenia chyba jak węch? moja Kajusia ,straciła wzrok i kilka lat świetnie sobie radziła! w domciu to nawet nikt się nie domyślał jak przyszedł z gości, czasem można było zauważyć jak w specyficzny sposób dotykała ściany ,przedmiotów ,żeby ustalić kierunek wędrówki a na spacerku zawsze jest przecież...smycz ;) natomiast jak wyjechaliśmy gdzieś za miasto widać było ,że się bardzo pilnowała żeby być blisko nas :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Co tam u Beni się dzieje, musowo sprawdzić, serdeczności dla Wszystkich -
Pięknie witamy kolejny słoneczny dzionek z Dosią w tak miłym gronie ... Eluniu, to tak samo jest u mnie! nawet jeszcze nie zrobiłam jednej foty :( ... szczerze mówiąc dobrze że przypomniałaś ...spróbujemy pamiętać, ale fajnie jak przypomnisz Super Anetko, spróbuję 'obejrzeć' inne ogłoszenia, gdzie może jeszcze trzeba by wyróżnić? Witaj serdecznie u Dosi :) I Bogusię witamy serdecznie :) Oby jak najczęściej Anusiu :)
-
O Matuniu! tak start w życie...
-
Zaglądam z ciepłymi myślami, dobrego dnia życzę, dużo słoneczka a jeśli chodzi o informacje w ogłoszeniu... jestem mocno ostrożna! niezrozumienie słowa pisanego! bardzo często ktoś moze inaczej odebrać niż chcemy przekazać informację? niedosłyszenie u psa to nie jest duży problem, zwłaszcza jeśli ma być w domciu, wyprowadzany na smyczy .zaopiekowany bez wypuszczania na luzie... mi się wydaje że takie informacje lepiej przekazać telefonicznie, podczas rozmowy ,jak już w jakiś sposób, człowiek po drugiej stronie słuchawki wzbudzi nasze zaufanie! natomiast informacje że... specjalnej troski bo strachulec.. dzikusek... bez dzieci... bez psów itd należy informować od razu w ogłoszeniu, za dużo informacji, czasem też nie jest dobre ;)
-
Koniecznie schowaj! .. już tylko, Słoneczka życzę ,tego w sercu i za oknem
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
anica replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zagladam z ciepłymi myślami do Toficzka ,dobrego dnia życzę