-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Konto powiększyło się o 418,oozł dzisiaj poleciało! jak doleci to proszę Elu potwierdź również u Maksia na wątku/ nie wiem czy po naszej rozmowie wysłałaś mi numer konta do przelewu? czy też nie otrzymałam PW bo dogo wariuje? ale mam nr konta od Malwy więc nie dzwoniłam / cofnę się z dwie strony, poczytać bo widzę że dzieje się u suni
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ale suuper wieści! cieszę się bardzo! Tysiu ale Ty dużo wiesz o kiciach -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Oprócz fajnej pogody i dobrych wieści, był też deszcz ,burze i złe wieści :( jakby się tak zastanowić? to chyba nigdy nie było wyjazdu na Mazury, nawet takiego 3-4dniowego? żeby nie padało? muszę napisać że Taksunia przy tym wyjeździe nabawiła się , panicznego lęku przed burzą nigdy nie było z tym problemu! może nie zauważaliśmy, jeśli nawet ? miała jakiś lęk? ale tym razem przestraszyliśmy się, bardzo! o Taksunię! i burzy też;) w nocy obudził nas potworny huk! aż trzęsło przyczepą :( naprawdę był okropny, straszny! Taksunia aż podskoczyła w łóżku a później było już tylko gorzej! bo burza była bardzo długa ,niestety! biegała w jakimś szalonym amoku... dyszała, aż jej język cały wisiał jak nigdy :( nie mogliśmy nad nią zapanować! ... dopiero po zapaleniu światła i włączeniu bardzo głośno radia, usiadła ale trzęsła się tak bardzo ,że normalnie , w oczach gubiła włosy :( ... gorzej! bo była burza we Wrocławiu już nie tak silne były te grzmoty ale niestety ... też wyskoczyła z łóżka i niespokojna chodziła... biegała po mieszkaniu, jakby chciała się schować, mam obawy ,że już teraz zawsze będzie się bała burzy Byłam u weta kupiłam jakiś niebieski żel ,który trzeba zaaplikować z boku kufy ,rozciągając fafla ,ale żeby był skutek powiedział ,że najlepiej podać tak 1-2godź przed!? bo jak pies już jest przestraszony to raczej nie zadziała!... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zagladam , sprawdzam, czuwam razem z Wami ... no to jesteśmy trzy! mam nadzieję ,że ... dzisiaj będzie lepiej -
Besiu, dziękujemy ...rano wstaję i ... widzę jak córeczka Państwa przytula Dosię!... to się nazywa Wizualizacja
-
To może lepiej zaciskajmy mocno, bo domek wygląda na sensowny! ja jutro zadzwonię :)
-
Tyś(ka) jednak hotelik, czyżby wizyta PA wypadła źle? wiesz coś może na ten temat? wizyta miała być w poniedziałek, myślałam że ten następny dzisiaj może nie będę dzwonić, po kastracji pewnie i tak będzie cały dzień spał, jutro zadzwonię ,bo szczerze mówiąc to liczyłam na to że już jamolek ma domek :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Aaaa... to zmienia troszeczkę postać rzeczy! skoro p Agnieszka obiecywała kontakt to jasno widać ,że się chyba nie wywiązuje pewnie trzeba będzie to wyjaśnić?... jak Ciebie znam to pewnie ,poinformowałaś panią , jak ważny jest dla nas kontakt z domkiem , zwłaszcza w pierwszym okresie adopcji! a co mówi na to p Ewa? ... znaczy się że mamy jeszcze chwilkę z bazarkiem... że na spokojnie mogę się zabrać za focenie ;) -
A deszczyk to by się chyba przydał wszędzie! u nas dzisiaj zapowiadają...zobaczymy?
-
Zaglądam z serdecznymi myślami i podziękowaniem za ciepłe zaproszenie miło się zrobiło, pomimo że i tak już siem 'wprosiłam'
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Będziemy mocno zaciskać, nawet bardzo mocno i cierpliwie czekać na dobre wiadomości ... a gdzie nasza Eliczka się schowała? -
Jakiś czas po adopcji, chociaż wiem że wszystko będzie dobrze! ale zaglądam, ciepłe myśli zostawiam Dziękuję Ewciu Im nas więcej, tym lepiej
-
A ja zapraszam na maleńki bazarek z miską spowalniającą jedzenie dla staruszka Liska, może ktoś z Wrocławia potrzebuje? a jak nie? można miseczkę zapełnić miareczką karmy za złotóweczkę Dzisiaj jamnik jest kastrowany, kciukamy od samego rana za jamolcia