Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Dzisiaj przelałam pozostałą kwotę 418,oozł na konto suni z krwawiącymi oczkami, poczekamy na potwierdzenie naszej kochanej Elik jak pieniążki dolecą :)
  2. Jakie cudo! słodki! myślę że trzeba próbować! wszystkie bezdomniaki są nasze! takie chyba jest nasze motto
  3. Konto powiększyło się o 418,oozł dzisiaj poleciało! jak doleci to proszę Elu potwierdź również u Maksia na wątku/ nie wiem czy po naszej rozmowie wysłałaś mi numer konta do przelewu? czy też nie otrzymałam PW bo dogo wariuje? ale mam nr konta od Malwy więc nie dzwoniłam / cofnę się z dwie strony, poczytać bo widzę że dzieje się u suni
  4. Ale suuper wieści! cieszę się bardzo! Tysiu ale Ty dużo wiesz o kiciach
  5. Oprócz fajnej pogody i dobrych wieści, był też deszcz ,burze i złe wieści :( jakby się tak zastanowić? to chyba nigdy nie było wyjazdu na Mazury, nawet takiego 3-4dniowego? żeby nie padało? muszę napisać że Taksunia przy tym wyjeździe nabawiła się , panicznego lęku przed burzą nigdy nie było z tym problemu! może nie zauważaliśmy, jeśli nawet ? miała jakiś lęk? ale tym razem przestraszyliśmy się, bardzo! o Taksunię! i burzy też;) w nocy obudził nas potworny huk! aż trzęsło przyczepą :( naprawdę był okropny, straszny! Taksunia aż podskoczyła w łóżku a później było już tylko gorzej! bo burza była bardzo długa ,niestety! biegała w jakimś szalonym amoku... dyszała, aż jej język cały wisiał jak nigdy :( nie mogliśmy nad nią zapanować! ... dopiero po zapaleniu światła i włączeniu bardzo głośno radia, usiadła ale trzęsła się tak bardzo ,że normalnie , w oczach gubiła włosy :( ... gorzej! bo była burza we Wrocławiu już nie tak silne były te grzmoty ale niestety ... też wyskoczyła z łóżka i niespokojna chodziła... biegała po mieszkaniu, jakby chciała się schować, mam obawy ,że już teraz zawsze będzie się bała burzy Byłam u weta kupiłam jakiś niebieski żel ,który trzeba zaaplikować z boku kufy ,rozciągając fafla ,ale żeby był skutek powiedział ,że najlepiej podać tak 1-2godź przed!? bo jak pies już jest przestraszony to raczej nie zadziała!...
  6. Dzień dobry! może właśnie ten dzień będzie Dobry we Wrocławiu, też wczoraj wieczorem trochę popadało, ale kolega "działkowicz" narzeka że... mało!
  7. Zagladam , sprawdzam, czuwam razem z Wami ... no to jesteśmy trzy! mam nadzieję ,że ... dzisiaj będzie lepiej
  8. Besiu, dziękujemy ...rano wstaję i ... widzę jak córeczka Państwa przytula Dosię!... to się nazywa Wizualizacja
  9. To może lepiej zaciskajmy mocno, bo domek wygląda na sensowny! ja jutro zadzwonię :)
  10. Tyś(ka) jednak hotelik, czyżby wizyta PA wypadła źle? wiesz coś może na ten temat? wizyta miała być w poniedziałek, myślałam że ten następny dzisiaj może nie będę dzwonić, po kastracji pewnie i tak będzie cały dzień spał, jutro zadzwonię ,bo szczerze mówiąc to liczyłam na to że już jamolek ma domek :)
  11. Aaaa... to zmienia troszeczkę postać rzeczy! skoro p Agnieszka obiecywała kontakt to jasno widać ,że się chyba nie wywiązuje pewnie trzeba będzie to wyjaśnić?... jak Ciebie znam to pewnie ,poinformowałaś panią , jak ważny jest dla nas kontakt z domkiem , zwłaszcza w pierwszym okresie adopcji! a co mówi na to p Ewa? ... znaczy się że mamy jeszcze chwilkę z bazarkiem... że na spokojnie mogę się zabrać za focenie ;)
  12. Lśni nasza Gwiazdunia, pięknym blaskiem! jeszcze tylko potrzeba ,żeby ktoś go zauważył!... chyba nasza w tym głowa!? co jeszcze możemy więcej zrobić? jakieś pomysły?
  13. A deszczyk to by się chyba przydał wszędzie! u nas dzisiaj zapowiadają...zobaczymy?
  14. Ja również bardzo się cieszę! dobrze że już dzisiaj 15! :) jeszcze cztery dni! cztery długie dni....
  15. Zaglądam z serdecznymi myślami i podziękowaniem za ciepłe zaproszenie miło się zrobiło, pomimo że i tak już siem 'wprosiłam'
  16. Będziemy mocno zaciskać, nawet bardzo mocno i cierpliwie czekać na dobre wiadomości ... a gdzie nasza Eliczka się schowała?
  17. Jakiś czas po adopcji, chociaż wiem że wszystko będzie dobrze! ale zaglądam, ciepłe myśli zostawiam Dziękuję Ewciu Im nas więcej, tym lepiej
  18. A ja zapraszam na maleńki bazarek z miską spowalniającą jedzenie dla staruszka Liska, może ktoś z Wrocławia potrzebuje? a jak nie? można miseczkę zapełnić miareczką karmy za złotóweczkę Dzisiaj jamnik jest kastrowany, kciukamy od samego rana za jamolcia
  19. Czesiek wygląda jak zabaweczka! naprawdę jest słodki! co jak co ale urody mu natura nie poskąpiła!
×
×
  • Create New...