-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Witam się u Liska :) przydreptałam za Brzośką i już zostanę z Wami , dziub mi się sam uśmiechnął jak przeczytałam, że jest lepiej z Liskiem!... i niech tak zostanie jak najdłużej!:) Chciałam zaprosić Was serdecznie na maleńki bazareczek ,który zrobiłam dla Liska, może uda mi się coś nazbierać dla Lisia
-
Zagladam, nadrobiłam zaległości, z przyjemnością obejrzałam foty! harce ,biegi aż się dziub sam uśmiecha .. smutna historia z psiakiem nie pozwala do końca się cieszyć ze wszystkiego!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja również zaczynam tydzień w FanKlubie Beni udanego poniedziałku i całego tygodnia życzę :) mam nadzieję ,że jednak nie będzie tak źle z przepływem informacji? coś czuję ,że pani nie bardzo rozmowna jest! ... ja czasem też tak mam ;) Eluniu, czy myślałaś już o jakimś terminie rozpoczęcia bazarku? dla mnie chyba najlepiej, jak jestem zobligowana terminem... bo tak ... gonię własny ogon i dogonić nie mogę -
Serce na szczęście, masz ogromne! oby to dobro ,powróciło do Ciebie ... no w końcu, .. ktoś musi być szefem
-
... prawda! ... dotknęłam liści i uważam ,że są bardziej twarde! a ziemię jak się sprawdza? czytałam że należy wsadzić palca głębiej w ziemię? /tylko się nie śmiej Bogusiu z moich pytań, proszę;)/
-
Ja też ... muszę poskładać pęknięte serce, Ewciu bo Dosia to jest taka sunia ,która potrafi bardzo mocno 'chwycić za serducho' zapamiętam ją do końca życia!... a już tak blisko było.... żeby nie Anecik wszystko potoczyło by się inaczej!... nie mogę przestać myśleć o tej historii! i ja się czegoś nauczyłam... że nie wolno wątpić również ...i w ludzi/ ja chyba już zwątpiłam/ bo są jednak jeszcze tacy jak Anetka ... zresztą kto ją poznał to wie! :)
-
Dosia szczęśliwa! śmieje się całym "pycholem" :) ... do tej foty, komentarz chyba zbyteczny ... no to dlaczego... znowu beczę
-
Tysiu tak jak pisałam ,wszystko jest pod kontrolą:) przepraszam ten pośpiech.. zabieganie! zapomniałam napisać , wczoraj już był we Wrocławiu ,przegląd u weta i termin kastracji będzie ustalony, wieczorem będę rozmawiać z panią jak mi się uda to napiszę więcej, bo jest domek na horyzoncie ale jeszcze nic pewnego :)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
anica replied to mari23's topic in Psy do adopcji
I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam, buziole zostawiam -
I piąteczek, również u Nesi przywitamy! Dobrego piątku życząc
-
I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam, buziole zostawiam Mam nadzieję ,że uda nam się z Elik, jeszcze w maju ,bazareczek jakiś zorganizować :) moja podopieczna ma iść w niedzielę do swojego domku, pomyślałam ,że część pieniążków pójdzie dla piesków Moli :) Super zdjęcia! lubię tu zaglądać! lubię bardzo fotorelacje Moli
-
Przydreptałam za Anetką, ciepło witam się i zostaję ale paróweczka ma uchole, super:) zobaczycie, ona na te uszki , złapie domek!