Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Brzosiu, nie chciałam żeby Twoja propozycja pozostała bez żadnego echa, wymyśliłam maleńki bazareczek dla staruszka, na który wszystkich serdecznie zapraszam, jeśli nikt nie potrzebuje miski spowalniającej jedzenie to zawsze może kupić miareczkę karmy za złotóweczkę
  2. Witam się u Liska :) przydreptałam za Brzośką i już zostanę z Wami , dziub mi się sam uśmiechnął jak przeczytałam, że jest lepiej z Liskiem!... i niech tak zostanie jak najdłużej!:) Chciałam zaprosić Was serdecznie na maleńki bazareczek ,który zrobiłam dla Liska, może uda mi się coś nazbierać dla Lisia
  3. Takie krokodylki, wywijają tylko "szczęśliwe piesy" Nieustająco zaciskam ,żeby zadzwonił telefon! TEN telefon!
  4. Zagladam, nadrobiłam zaległości, z przyjemnością obejrzałam foty! harce ,biegi aż się dziub sam uśmiecha .. smutna historia z psiakiem nie pozwala do końca się cieszyć ze wszystkiego!
  5. Witamy z Roksunią i zaczynam Nowy tydzień udanego poniedziałku i całego tygodnia życzę :) ... to prawda! jej spojrzenie...przenika duszę! też to zauważyłam :) ... jeśli chodzi o wyniki? czy lekarz coś jeszcze zalecił?
  6. Ja również zaczynam tydzień w FanKlubie Beni udanego poniedziałku i całego tygodnia życzę :) mam nadzieję ,że jednak nie będzie tak źle z przepływem informacji? coś czuję ,że pani nie bardzo rozmowna jest! ... ja czasem też tak mam ;) Eluniu, czy myślałaś już o jakimś terminie rozpoczęcia bazarku? dla mnie chyba najlepiej, jak jestem zobligowana terminem... bo tak ... gonię własny ogon i dogonić nie mogę
  7. Witam się i ja u suni :) dzisiaj przeleję pieniążki ,pewnie jutro będą już na koncie, zostaję z sunieczką, z bazarkiem to chyba najbardziej... Havanka! /nie bij Havanko/ .. myślę jak pomóc! leczenie i diagnostyka może być długie i kosztowne!
  8. Dziękuję ,otrzymałam numer konta, dzisiaj przeleję pieniążki i poproszę Elunię o pokwitowanie na wątku u Maksia ,jak przelew doleci :) lecę do suni...
  9. Serce na szczęście, masz ogromne! oby to dobro ,powróciło do Ciebie ... no w końcu, .. ktoś musi być szefem
  10. ... prawda! ... dotknęłam liści i uważam ,że są bardziej twarde! a ziemię jak się sprawdza? czytałam że należy wsadzić palca głębiej w ziemię? /tylko się nie śmiej Bogusiu z moich pytań, proszę;)/
  11. Ja też ... muszę poskładać pęknięte serce, Ewciu bo Dosia to jest taka sunia ,która potrafi bardzo mocno 'chwycić za serducho' zapamiętam ją do końca życia!... a już tak blisko było.... żeby nie Anecik wszystko potoczyło by się inaczej!... nie mogę przestać myśleć o tej historii! i ja się czegoś nauczyłam... że nie wolno wątpić również ...i w ludzi/ ja chyba już zwątpiłam/ bo są jednak jeszcze tacy jak Anetka ... zresztą kto ją poznał to wie! :)
  12. Dosia szczęśliwa! śmieje się całym "pycholem" :) ... do tej foty, komentarz chyba zbyteczny ... no to dlaczego... znowu beczę
  13. Tysiu tak jak pisałam ,wszystko jest pod kontrolą:) przepraszam ten pośpiech.. zabieganie! zapomniałam napisać , wczoraj już był we Wrocławiu ,przegląd u weta i termin kastracji będzie ustalony, wieczorem będę rozmawiać z panią jak mi się uda to napiszę więcej, bo jest domek na horyzoncie ale jeszcze nic pewnego :)
  14. I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam, buziole zostawiam ... zmartwiły mnie te wyniki moczu :(
  15. I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam, buziole zostawiam
  16. I piąteczek, również u Nesi przywitamy! Dobrego piątku życząc
  17. Moja propozycja /ponieważ w sobotę i tak kroi mi się wyjazd/ Jeśli do niedzieli, nikt nie wyrazi sprzeciwu? czy nie przedstawi innej propozycji? proszę o podanie Malwy numeru konta do przelewu na sunię z ranami wokół oczu :) a ja przez weekend... pomyślę jak wynagrodzić , zmiany Kikou
  18. I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam, buziole zostawiam Mam nadzieję ,że uda nam się z Elik, jeszcze w maju ,bazareczek jakiś zorganizować :) moja podopieczna ma iść w niedzielę do swojego domku, pomyślałam ,że część pieniążków pójdzie dla piesków Moli :) Super zdjęcia! lubię tu zaglądać! lubię bardzo fotorelacje Moli
  19. Przydreptałam za Anetką, ciepło witam się i zostaję ale paróweczka ma uchole, super:) zobaczycie, ona na te uszki , złapie domek!
×
×
  • Create New...