Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. ... nigdy nie można cieszyć się z uratowania jakiejś bidy! zawsze tłumi to żal za tymi ,które zostały... ... tak naprawdę jak się przyjrzeć każdemu z nich... to każdy ma coś pięknego w sobie ...
  2. Witam we wtorek, listę podpisuję, zostawiam serdeczności i lecę dalej
  3. ...ale byłby bal... chyba...bal Wszystkich Świętych ... mnie się podoba!....ciekawe czy Alaskan też?
  4. Mocno zaciskam ,żeby to był 'szczęśliwy wtorek' dla Pysi i dla wszystkich ... tak! nie słyszałaś że... to jamnik wychowuje właściciela! ;) jamnica tak ładnie przychodzi ,podsuwa piłeczkę ,że nie sposób jej odmówić! ;) ... to może być TEN telefon
  5. Wjazd jest! stół biesiadny jest! aż się prosi ,żeby zajechać! magnolie zakwitły , które uwielbiam :)gdzie dokładnie to cudowne miejsce jest?
  6. Dzień dobry we wtorek pięknie jest zaczynać dzień u Dosi! jestem oczarowana ogrodem Alaskan, to niesamowite miejsce chyba najlepiej nazwała Poker.... Czarodziejski ogród! ... tutaj chyba można zapomnieć o troskach całego świata! Piękny!! :) Cudny jest! całuję w sam czubeczek noska :)
  7. Witam serdecznie w Nowym tygodniu i dla wszystkich życzę, Dobrego tygodnia!
  8. Dziwne to wszystko , dobrze że teraz jest zaopiekowany :) może jeszcze nie wszystko przesądzone? może jeszcze można mu pomóc? ...
  9. Witam serdecznie w Nowym tygodniu i dla wszystkich życzę, Dobrego tygodnia! grzeczna, kochana Misia! :)
  10. Jak pada to tylko krótkie siooo i do domu :( czasem jak się uda to dwójeczka ale regułą jest że ... przeciąganie smyczą kończy się 1 ; 0 , dla Tasi i wracamy do domciu, ... jeśli pada cały dzień to cały dzień tylko siooo.. i do domu :( a w domciu katuje nas piłeczką
  11. Witam serdecznie w Nowym tygodniu i dla wszystkich życzę, Dobrego tygodnia! u nas każdy spacer, to inny czas, jednak te poranne są zawsze najkrótsze! ale też każdy z ogonków ma inne potrzeby ,jeśli chodzi o długość o spacerków, jeśli chodzi o jamniki spacer po deszczu, nie jest możliwy
  12. Witam serdecznie w Nowym tygodniu i dla wszystkich życzę, Dobrego tygodnia! we Wrocławiu, pada od rana...
  13. I ja się przyłączę do Podziękowań! ... też się zastanawiam! nad tatuażem! ...no mówiłam ,że Anetka jest WYJĄTKOWA!
  14. Witam serdecznie w Nowym tygodniu dla wszystkich życzę Dobrego tygodnia! ... niesamowitty skalniak!...i domek jaki fajny!!! Jak w bajce! ... Prawda! tak ... jakby kochała całą sobą!
  15. Witamy piękną niedzielę! od rana słoneczko zachęca do wyjścia z domciu, bierzemy Tasię i jedziemy gdzieś na łono natury ,żeby sobie pobiegała :) ... piękne! jedziemy szukać właśnie takich forsycji ...piękne! jak rozkwitną to po poprostu Bajka! koło nas w ogrodzie botanicznym jest taka alejka ,wysadzona magnolią, jak idę nią to czuję się jak w baśni 1001nocy
  16. Nie ma chyba takiego dnia, żebym nie powtarzała sobie...Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta! :) Miłego ,słonecznego weekendu ,wszystkim życzę
  17. We Wrocławiu, też troszeczkę postraszyło! w śródmieściu koło mnie ledwo kapnęło deszczykiem ,ale podobno na kozanowie ,była solidna burza! dzisiaj pięknie świeci słoneczko ale jakby trochę chłodniej! słoneczka wszystkim życzę, głaski dla całego stadka
  18. Oby! ja jak do tej pory, same odmowy otrzymałam :( nie ma co ...,wszystkie zaprzyjaźnione ,domki zapsione... czasem tylko udaje się w jakąś "niszę" wstrzelić... i oby tym razem też!..
×
×
  • Create New...