-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
... nigdy nie można cieszyć się z uratowania jakiejś bidy! zawsze tłumi to żal za tymi ,które zostały... ... tak naprawdę jak się przyjrzeć każdemu z nich... to każdy ma coś pięknego w sobie ...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam we wtorek, listę podpisuję, zostawiam serdeczności i lecę dalej -
Jego teren! jego zasady! .. no ale to następny problem! my bez Tasi ,nigdzie się nie ruszamy!
-
...ale byłby bal... chyba...bal Wszystkich Świętych ... mnie się podoba!....ciekawe czy Alaskan też?
-
Wjazd jest! stół biesiadny jest! aż się prosi ,żeby zajechać! magnolie zakwitły , które uwielbiam :)gdzie dokładnie to cudowne miejsce jest?
-
Dzień dobry we wtorek pięknie jest zaczynać dzień u Dosi! jestem oczarowana ogrodem Alaskan, to niesamowite miejsce chyba najlepiej nazwała Poker.... Czarodziejski ogród! ... tutaj chyba można zapomnieć o troskach całego świata! Piękny!! :) Cudny jest! całuję w sam czubeczek noska :)
-
Witam serdecznie w Nowym tygodniu i dla wszystkich życzę, Dobrego tygodnia! grzeczna, kochana Misia! :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam serdecznie w Nowym tygodniu i dla wszystkich życzę, Dobrego tygodnia! we Wrocławiu, pada od rana... -
I ja się przyłączę do Podziękowań! ... też się zastanawiam! nad tatuażem! ...no mówiłam ,że Anetka jest WYJĄTKOWA!
-
Witam serdecznie w Nowym tygodniu dla wszystkich życzę Dobrego tygodnia! ... niesamowitty skalniak!...i domek jaki fajny!!! Jak w bajce! ... Prawda! tak ... jakby kochała całą sobą!
-
Witamy piękną niedzielę! od rana słoneczko zachęca do wyjścia z domciu, bierzemy Tasię i jedziemy gdzieś na łono natury ,żeby sobie pobiegała :) ... piękne! jedziemy szukać właśnie takich forsycji ...piękne! jak rozkwitną to po poprostu Bajka! koło nas w ogrodzie botanicznym jest taka alejka ,wysadzona magnolią, jak idę nią to czuję się jak w baśni 1001nocy
-
We Wrocławiu, też troszeczkę postraszyło! w śródmieściu koło mnie ledwo kapnęło deszczykiem ,ale podobno na kozanowie ,była solidna burza! dzisiaj pięknie świeci słoneczko ale jakby trochę chłodniej! słoneczka wszystkim życzę, głaski dla całego stadka