Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Moli, siły i pogody ducha ,serdecznie życzę ja myślę że tutaj bardziej Twoja wiedza, czyni cuda! cieszę się ,że wszystko ładnie się goi, głaski dla Misi! i całego stadka
  2. My słoneczkiem, również się witamy , kolejny piękny weekend przed nami! czas na, spacery, spacerki, póki słoneczko tak pięknie świeci! Miłej soboty życzę :) ... jak 'krokodylki' robi, znaczy się szczęśliwa jest dziewczynka
  3. słoneczkiem, się witamy , kolejny piękny weekend przed nami! czas na, spacery, spacerki, póki słoneczko tak pięknie świeci! Miłej soboty życzę :) ... też stawiałam na dziewczynki! ;)
  4. Weekendowe serdeczności zostawiam, Miłego odpoczynku na łonie natury i spokojnego dnia :) Moli czy myślałaś może o kimś, kto mógłby zrobić jakiś bazareczek? Elik na razie wyleciała nam na piękną Sycylię, chyba w najbliższym czasie cięęężko będzie u niej z czasem .... działeczka wiosną pochłania
  5. Dziękuję :) to niesamowite jak wiele wiesz na temat ziół! podziwiam! muszę odszukać wątek na dogo ,gdzie można było się czegoś nauczyć, dowiedzieć jak stosować? czy stosować? oraz ogólnie, podzielić wiedzą na temat ziół :) okazuje się ,że jednak niektóre informacje są sprzeczne?! lepiej jednak upewnić się ,zanim zaczniemy stosować niektóre kuracje :) jeśli chodzi o wrotycz to akurat znam, ponieważ sporo rośnie gdzieś blisko działki kolegi i zawsze ,chyba latem przywozi do pracy suszymy i sporządzamy napar, wywar i stosujemy do przemywania , ran, otarć na skórze, ładnie również wyłagadza zmiany na skórze atopowej, takie zastosowanie typowo zewnętrzne... zjadanie kwiatów wrotyczy,.. to przeciw kleszczom? czy tak ogólnie bakterie ,wirusy niszczy?
  6. My słoneczkiem, również się witamy , kolejny piękny weekend przed nami! czas na, spacery, spacerki, póki słoneczko tak pięknie świeci! Miłej soboty życzę :)
  7. My słoneczkiem, również się witamy , kolejny piękny weekend przed nami! czas na, spacery, spacerki, póki słoneczko tak pięknie świeci! Miłej soboty życzę :)
  8. My słoneczkiem, również się witamy , kolejny piękny weekend przed nami! czas na, spacery, spacerki, póki słoneczko tak pięknie świeci! Miłej soboty życzę :)
  9. Słoneczko wita nas ,kolejny weekend :) prawie w oczach, wszystko zaczyna kwitnąć, zielenić się, budzić do życia! spacerów, spacerków to czas! Pięknego dnia ,życzę ... już to widzę! pięknie wyglądają takie trawniki! wiosna to forsycje
  10. Zaglądam z serdecznościami piątkowymi, mocno zaciskam za postępy Abi staram się nawet nie myśleć, przez co w swoim życiu musiała przejść ,żeby się tak wycofać :(
  11. To zrozumiałe! napisałam zapytanie do jednej z Wrocławskich wolontariuszek, ale szukajmy wszystkie ,mam nadzieję że się uda ! biedne te Wasze futerka!
  12. I u Dianeczki ,serdeczności piątkowe zostawię Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;) Dziękuję i będę przekazywać ,dalej
  13. Witamy u Iskiereczki, piątek....trzynastego Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;) we Wrocławiu nawet niebo się troszeczkę zachmurzyło, ale pogodę ducha , mam zachowaną!...jak na razie
  14. ... Jestem pod wrażeniem, Twojej wiedzy ,na temat medycyny naturalnej, pierwsze słyszę o takim olejku :) gdzie można kupić, czy w aptece? ... jeszcze w temacie naturalnych środków, przeczytałam że dobre wyniki daje dosypywanie do karmy ,odrobinki czystka, podobno kleszcze nie lubią :)
  15. Najlepiej będzie jak wszystkie ciocie /z Wrocławia/ będziemy szukać na 'cito' odpowiedniego domku tymczasowego, nie ma na co czekać :( Oj ,Pyśka!
  16. Witamy u Nesi, piątek....trzynastego Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;) we Wrocławiu nawet niebo się troszeczkę zachmurzyło, ale pogodę ducha , mam zachowaną!...jak na razie
  17. Witamy się w piątek....trzynastego Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;) czasem musi popadać, podobno! tak mówią działkowicze :) tylko dlaczego nie w nocy a cały dzień niech świeci słoneczko
  18. Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;) u Benitki, zaczął się od pieniążków... to chyba dobrze się zaczął ;)
  19. Witamy się w piątek....trzynastego Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;) we Wrocławiu nawet niebo się troszeczkę zachmurzyło, ale pogodę ducha , mam zachowaną!...jak na razie ... chciałam życzyć udanego spacerku ale już po ;) koło mnie forsycje tylko w Ogrodzie Botanicznym, jakoś nigdzie więcej, nie zauważyłam... a na telefon nadal czekamy! ...Dziękuję :) no to klikamy w strzałeczkę.. zieloną strzałeczkę Witamy serdecznie u Dosi więc w serduszka też będziemy klikać!... czasem;) ... biegnę dopisać 18zł w wydatkach! natomiast... pieniążki od Figuni, 20zł... zwinęłam w kieszeń! i ... zapomniałam Aniu, tak... w kwestii 'wpadek' czasem jednak się zawstydzę ... aż się boję zapytać.... czy przyzwyczaiła się już do 'psiego domku'?
×
×
  • Create New...