Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Do Nesi ,również przybiegłam się przywitać, nadrobić zaległości piękne zdjęcia a rodzinka szczęśliwa! harce,hulanka,swawola! i jest gdzie pobiegać
  2. Pięknie się witam po powrocie u naszej Gwiazduni i lecę nadrabiać zaległości ,może mi się uda? ;)
  3. Pięknie się witam po powrocie u naszej Beniutki i lecę nadrabiać zaległości ,może mi się uda? ;) z mocno zaciśniętymi kciukami za spotkanie i za zdrówko kici
  4. W tym tygodniu, nie udało mi się również skontaktować z dr Sylwią, nawet raz byłam ale było kilka osób, nie mogłam czekać, ale udało mi się spotkać Maksia na spacerku z panem, bardzo się ucieszyłam, ponieważ to oczko, według mnie wygląda bardzo dobrze nic nie widzę żeby odstawało! dolna powieka ,wygląda wprawdzie "inaczej" ale to chyba normalne po ingerencji chirurga?! próbowałam porozmawiać o wizycie u lekarza specjalisty, żeby sprawdzić czy Maksiu ,widzi! pan odburknął .. że widzi! a na jakiej podstawie taka diagnoza? spytałam- dość już go wymęczyli! ile będzie się tłukł po tych konowałach! dość już tego! wyraźnie się zdenerwował! zmieniłam więc temat... wspominał pan wcześniej ,że Maksiu ma poważne problemy z serduszkiem...jak teraz po operacji? czy się nie pogorszyło? odpowiedź- Nie! już wszystko dobrze! a leczycie państwo Maksia u kardiologa? ... no chodź już! nie będę z tobą dwie godziny łaził!...tak mniej, więcej wygladała moja konwersacja z panem ponieważ Maksiu, skakał do mnie, poopka chodziła mu na wszystkie strony a pan ,zaczął go ciągnąć i szarpać smyczą, jakby mu to bardzo przeszkadzało, pożegnałam się, pewnie gdybym nie miała jeszcze pełnych toreb to i tak cyknęła bym Maksiowi ,fotę!... może następnym razem się uda? Mam takie przemyślenia... w naszych realiach ,kiedy bardzo ciężko jest nam zadeklarować każdą złotówkę! kiedy tyle mamy bid do zaopiekowania! a u Maksia w skarpecie tyle pieniążków leży!...jutro skoro świt wyjeżdżam na majówkę, na cały tydzień, zaraz po powrocie, porozsyłam zaproszenia do wszystkich darczyńców Maksia z prośbą , o decyzję , co robimy z pieniążkami, które pozostały po operacji Maksia, chciałabym prosić o przekazanie ich, dla innej potrzebującej bidy! moim skromnym zdaniem, państwo już nie pójdą z Maksiem na kolejny zabieg! zresztą ja nie widzę żeby tam coś odstawało?! dla spokojności sumienia ,oczywiście porozmawiam po powrocie z Mazur z dr Sylwią, czekam na Wasze opinie :)
  5. Zawsze z przyjemnością zagladam :) u Nesi ,również się pożegnam przed wyjazdem na Mazury ,serdeczności moc zostawiam
  6. Zagladam do Pysi , mocno zaciska ,żeby ślicznotka jak najszybciej chwyciła kogoś za serducho
  7. No to hops! podrzucam! nie zapominamy o Taksuni lecimy na majówkę na Mazury, pofocimy i pokażemy ślicznotkę
  8. Witam się u Roxi ,serdeczności moc zostawiam aż do maja :)obchód przed wyjazdem Udanego odpoczynku :)
  9. Witam się u Nelci ,serdeczności moc zostawiam aż do maja :)obchód przed wyjazdem
  10. Przywitam piąteczek u Dosi serdeczności zostawię moc dla Wszystkich aż do maja! chyba nawet 6maja :) wyjeżdżamy na majówkę ,na Mazury, tam mamy utrudniony dostęp do netu, jak tylko rzecz jasna się dorwę gdzieś to biegusiem do Dosi i na swoje ulubione wątki
  11. Dzień dobry .... jak zeszczuplała to ... już chyba olśni wszystkich od pierwszego wejrzenia! Gwiazdunia jest naprawdę piękną sunią! a jej idealny charakter jest oczywisty dla każdego kto ją pozna już po kilku chwilach! ja o takich psach jak Gwiazda czy Dosia mówię WYJĄTKOWE! to nie jest pusty zachwyt! one po prostu takie są! WYJĄTKOWE! ... prosiłam Magdę o zdjęcia Gwazduni ,jak będzie u Kikou ale coś nie mogła się wybrać , zadzwonię do niej może na majówkę?
  12. Dzień dobry we Wrocławiu ,piękny ,rześki i co najważniejsze słoneczny dzień! dużo słoneczka wszystkim życzę :) jutro skoro świt ,ruszamy na Mazury , proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na czas majówki, chyba do 6maja? tam gdzie jestem mam utrudniony dostęp do netu ale jak tylko będzie taka możliwość, zaraz pędem do Beni przylecę
  13. Jasiu[*] byłam tu wczoraj... jestem dzisiaj... chyba nie było jeszcze ani jednego dnia, odkąd odeszłaś, żebym nie myślała o Tobie!...
  14. Dziękujemy, Dorotko my również ciepło pozdrawiamy :) wypiękniała Krysia, to jakby .. inna dziewczynka lajki mi się skończyły ,jutro wiem od czego zacząć dzień ;)
  15. I u naszej Dianeczki, też się pięknie przywitam! serdeczności zostawię lajki mi się skończyły! za tę... ziapę ,Moli koniecznie się należy
  16. U Nesi też się pięknie przywitam! serdeczności zostawię
  17. Słoneczkiem dzisiaj przywitamy się z Wrocławia cieszymy się każdym promykiem bo później podobno ma padać! wczoraj faktycznie...kwiecień plecień, poprzeplatał Tysiu, może ja coś mogłabym pomóc, po 12-14maja? jakiej pomocy potrzebujesz?
  18. Zaglądam i upewniam się ,że nic się nie zmieniło! nadal zaciskamy mocno mam nadzieję ,że jak się właściciel mieszkania zgodził na jednego psa to i wyrazi zgodę na drugiego :)
  19. Witamy się pięknie u Beni, dobrego dnia życzymy, wszystkim fankom :) napatrzeć się nie mogę jakie Benia ma piękne i mądre oczka! czy widzicie to? :)
  20. Szkoda! po cichutku miałam wielką nadzieję... przy jednym i przy drugim domku... tak mi jakoś...siem wszystko ,układało
×
×
  • Create New...