-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Do Nesi ,również przybiegłam się przywitać, nadrobić zaległości piękne zdjęcia a rodzinka szczęśliwa! harce,hulanka,swawola! i jest gdzie pobiegać
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pięknie się witam po powrocie u naszej Beniutki i lecę nadrabiać zaległości ,może mi się uda? ;) z mocno zaciśniętymi kciukami za spotkanie i za zdrówko kici -
W tym tygodniu, nie udało mi się również skontaktować z dr Sylwią, nawet raz byłam ale było kilka osób, nie mogłam czekać, ale udało mi się spotkać Maksia na spacerku z panem, bardzo się ucieszyłam, ponieważ to oczko, według mnie wygląda bardzo dobrze nic nie widzę żeby odstawało! dolna powieka ,wygląda wprawdzie "inaczej" ale to chyba normalne po ingerencji chirurga?! próbowałam porozmawiać o wizycie u lekarza specjalisty, żeby sprawdzić czy Maksiu ,widzi! pan odburknął .. że widzi! a na jakiej podstawie taka diagnoza? spytałam- dość już go wymęczyli! ile będzie się tłukł po tych konowałach! dość już tego! wyraźnie się zdenerwował! zmieniłam więc temat... wspominał pan wcześniej ,że Maksiu ma poważne problemy z serduszkiem...jak teraz po operacji? czy się nie pogorszyło? odpowiedź- Nie! już wszystko dobrze! a leczycie państwo Maksia u kardiologa? ... no chodź już! nie będę z tobą dwie godziny łaził!...tak mniej, więcej wygladała moja konwersacja z panem ponieważ Maksiu, skakał do mnie, poopka chodziła mu na wszystkie strony a pan ,zaczął go ciągnąć i szarpać smyczą, jakby mu to bardzo przeszkadzało, pożegnałam się, pewnie gdybym nie miała jeszcze pełnych toreb to i tak cyknęła bym Maksiowi ,fotę!... może następnym razem się uda? Mam takie przemyślenia... w naszych realiach ,kiedy bardzo ciężko jest nam zadeklarować każdą złotówkę! kiedy tyle mamy bid do zaopiekowania! a u Maksia w skarpecie tyle pieniążków leży!...jutro skoro świt wyjeżdżam na majówkę, na cały tydzień, zaraz po powrocie, porozsyłam zaproszenia do wszystkich darczyńców Maksia z prośbą , o decyzję , co robimy z pieniążkami, które pozostały po operacji Maksia, chciałabym prosić o przekazanie ich, dla innej potrzebującej bidy! moim skromnym zdaniem, państwo już nie pójdą z Maksiem na kolejny zabieg! zresztą ja nie widzę żeby tam coś odstawało?! dla spokojności sumienia ,oczywiście porozmawiam po powrocie z Mazur z dr Sylwią, czekam na Wasze opinie :)
-
Zawsze z przyjemnością zagladam :) u Nesi ,również się pożegnam przed wyjazdem na Mazury ,serdeczności moc zostawiam
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
anica replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zagladam do Pysi , mocno zaciska ,żeby ślicznotka jak najszybciej chwyciła kogoś za serducho -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
No to hops! podrzucam! nie zapominamy o Taksuni lecimy na majówkę na Mazury, pofocimy i pokażemy ślicznotkę -
Przywitam piąteczek u Dosi serdeczności zostawię moc dla Wszystkich aż do maja! chyba nawet 6maja :) wyjeżdżamy na majówkę ,na Mazury, tam mamy utrudniony dostęp do netu, jak tylko rzecz jasna się dorwę gdzieś to biegusiem do Dosi i na swoje ulubione wątki
-
Dzień dobry .... jak zeszczuplała to ... już chyba olśni wszystkich od pierwszego wejrzenia! Gwiazdunia jest naprawdę piękną sunią! a jej idealny charakter jest oczywisty dla każdego kto ją pozna już po kilku chwilach! ja o takich psach jak Gwiazda czy Dosia mówię WYJĄTKOWE! to nie jest pusty zachwyt! one po prostu takie są! WYJĄTKOWE! ... prosiłam Magdę o zdjęcia Gwazduni ,jak będzie u Kikou ale coś nie mogła się wybrać , zadzwonię do niej może na majówkę?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry we Wrocławiu ,piękny ,rześki i co najważniejsze słoneczny dzień! dużo słoneczka wszystkim życzę :) jutro skoro świt ,ruszamy na Mazury , proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na czas majówki, chyba do 6maja? tam gdzie jestem mam utrudniony dostęp do netu ale jak tylko będzie taka możliwość, zaraz pędem do Beni przylecę -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jasiu[*] byłam tu wczoraj... jestem dzisiaj... chyba nie było jeszcze ani jednego dnia, odkąd odeszłaś, żebym nie myślała o Tobie!... -
Dziękujemy, Dorotko my również ciepło pozdrawiamy :) wypiękniała Krysia, to jakby .. inna dziewczynka lajki mi się skończyły ,jutro wiem od czego zacząć dzień ;)
-
I u naszej Dianeczki, też się pięknie przywitam! serdeczności zostawię lajki mi się skończyły! za tę... ziapę ,Moli koniecznie się należy
-
U Nesi też się pięknie przywitam! serdeczności zostawię
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy się pięknie u Beni, dobrego dnia życzymy, wszystkim fankom :) napatrzeć się nie mogę jakie Benia ma piękne i mądre oczka! czy widzicie to? :)