-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja zacznę piąteczek u Beni, zawsze to mile zaczęty dzionek, serdeczności dla Wszystkich może ktoś zna odpowiedź? dlaczego dzisiaj jak chciałam podziękować lajkiem / żadnego jeszcze podziękowania nie przyznawałam w dniu dzisiejszym/ to mi wyświetla napis po angielsku Sorry, you cannot add any more reactions today. / że już dzisiaj nie mogę nic więcej przyznać???? -
Witamy piąteczek z Dosieńką tutaj ... brak wiadomości to , dobre wiadomości ;) .. bardziej chyba....kumpel może się Dośką
-
Pisa Pisałyśmy jednocześnie :) cudownie że ta sunia pojedzie do Anecik! to wielka szansa że wyjdzie szybko z choroby! Anetka sobie na pewno poradzi! my musimy jej tylko pomóc :) Malwa ja staram się być blisko Was / Ciebie ,Elik, Ewu, Anecik, Onaa i innych wspaniałych osób, których już nie wymienię, bo padam na pisk ze zmęczenia/ i wspierać jak tylko mi się uda
-
Przepraszam nie zauważyłam, pewnie ze zmęczenia i pospiechu dobrze ,poczekajmy do jutra? soboty? czy niedzieli? czy ktoś zgłosi sprzeciw i zakończymy sprawę z finansami na wątku :) Za co one tak muszą cierpieć! czasem jak mam taką złą chwilę... jak teraz ,to chciałabym żeby ten świat już się skończył....
-
U Nesi też powiem dobranoc :) i sie wcale nie dziwię! ;)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
To ja mam tak dzisiaj! ale chociaż pożegnam się u Beni, skoro nie mogłam się przywitać Bardzo się cieszę ze szczęścia Beni -
Lolu, super ,że Loluś znalazł super domek u Ciebie! a Ty zyskałaś ,Super przyjaciela! na pewno przeżyjesz z nim nie jedną wspaniałą chwilę, gwarantuję Jeśli chodzi o pieniążki to ja rozsyłałam zaproszenia z podziękowaniem i prośbą o decyzję co zrobić z pieniążkami pozostałymi po operacji Maksia, do wszystkich darczyńców oraz osób które aktywnie włączyły się w pomoc dla Maksia/ pomoc to nie tylko grosik, to także rady, informacje czy też wizyty, interwencje/ proszę zajrzyj na pierwszą stronę jak zaczynałyśmy pomoc, jak zbierałyśmy pieniążki ,jak Poker subtelnie ,działaniami Tozu, pomogła doprowadzić w końcu do operacji pieska, cały łańcuszek dobrych serc, które wspólnie,działając razem mogły osiągnąć sukces :) domyślam się że potrzebujesz pomocy w sfinansowaniu leczenia Lolusia, chyba dopiero stawiasz pierwsze kroki na dogo, może spróbuj założyć wątek ,pozapraszaj ludzi , przedstaw problem ,najlepiej zdjęcia i cała dokumentacja medyczna z fakturami i rachunkami... może uda Ci się zachęcić ludzi do pomocy dla swojego pupilka, na dogo jest wiele wspaniałych osób ,które chętnie pomogą, tylko muszą być przekonane że, ta pomoc jest potrzebna :)
-
Dziękuję że jesteście i za propozycje ,zajrzałam na wątki i... serce pęka! nad każdym skrzywdzonym ppieskiem :( i jak zwykle.... te skromne pieniążki to kropla w morzu potrzeb :( .... smutno mi i zawsze jak wpadam w emocje to nie jestem w stanie myśleć... może zróbmy tak ,że podzielimy te skromne 418,00zł na wszystkich zgłoszonych beneficjentów??... nie wiem? jak dobrze doczytałam to mamy trzech? czterech Brzośka i NikaEla,zgłosiła Liska i Anulka i Kama202 i B-B sunię z krwawiącymi oczkami oraz Malwa i Kama202 te dwa pieski Sznupek i Dramat, to by wypadło gdybyśmy rozdysponowali pieniążki na 4beneficjentów/ Lisek, Sunia z krwawiącymi oczkami oraz Sznupek i Dramat/ po 104,50zł , nie wiem czy kogoś nie pominęłam? jeśli tak , przepraszam i proszę ,poprawcie mnie!... smutno mi że tak mało możemy! w takim ogromie nieszczęścia :( Proszę o decyzję czy tak możemy zrobić ? szkoda czekać ,kiedy pieniążki potrzebne są na już! ....
-
Witamy się milutko u Dosi :) cały czas mocno zaciskając! .... bo to domek najlepszy z najlepszych! Dosia teraz już chyba tylko potrzebuje naszych ciepłych myśli jakoś wytrzymamy do niedzieli! po rozmowie z Anetką jestem jeszcze bardziej przekonana... TEN i żaden, inny;) ... nie wiem? wieczorem jak wrócę do domu sprawdzę? nie dotykałam :) .... łyknie! taki słodki, kochany misiu
-
Bogusiu, potrzebuję rady :) mój aloes zwija liście :( jak czytałam w necie może to być przyczyną zbyt skąpego podlewania? ale pierwsze dwie doniczki ... przelałam :( czy jest jakiś sposób żeby ... trafić ile wody trzeba dawać kwiatkowi? podlewam go również raz w tygodniu , żeby nie było za często!... ale teraz wychodzi... chyba za mało ?
-
Przywitamy nowy dzień , wszystkim życząc Dobrej środy ciągle nadrabiam jeszcze zaległości! w pracy, gonią mnie do 'roboty'ale... ,nie wytrzymam! Anetko po południu zadzwonię ,może się uda po 15 :) ... zajrzyj do Maksia,proszę :) czas zakończyć wątek ;)
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Aniu udała się ta majówka , słoneczko świeciło, byliśmy razem , Taksunia szalała szczęśliwa :) wszystko napiszę później i nawet parę fotek zrobiłam, tylko muszę troszeczkę nadrobić zaległości na różnych frontach ;) przede wszystkim muszę rozesłać zaproszenia do Maksia, żeby rozdysponować pieniążki ,które pozostały z operacji, Aniu do Ciebie również wysyłam, jeśli masz jakiś pomysł to napisz u Maksia proszę :) cieszę się Aniu ,że zaglądasz do Taksuni ,już tak cichutko się u niej zrobiło -
Lepiej już chyba być nie mogło!... czy ja już mówiłam... że życie ,czasem jest piękne!a Dosia to szczęściara!... tylko dlaczego tak ryczę! jak jakaś gooopia